Strona 55 z 724
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dżemik ode mnie też gratulacje
    super nowiny
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    A co do objawów bo tak pisałyście, to ja w pierwszej ciązy nie miałam praktycznie żadnych objawów oprocz mega wzdęć i wiatrów i liczę na to samo w tej. Przytyłam bardzo dużo, ale do 2 dni przed porodem (urodziłam w 37t2d), mogłam praktycznie biegac mimo dodatkowych 23kg . Dopiero wieczorem dzień przed porodem jakoś tak mi cięzko było, a o 8 rano wody mi odeszły .

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cymoka u mnie synek na początku był o tydzień młodszy wiec to nie na tym polega tylko od dokładności sprzętu i wiadomo ze ginekolog nie złapie tak dokładnie fasolki a tu liczą sie milimetry ! Mój gabrysiek w 6 tyg był na 5 tydzień ale był zarodek bo byłam w szpitalu a ze tam mega dobry sprzęt to było widać a serducho w 7 tyg wiec rożnie bywa

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Akurat ginekologa jestem super pewna, sprzęt tez dobry i zawsze mierzy kilka razy . Kojarzycie blog 'Mama ginekolog'? Nicole jest świetna - we wszystkich przypadkach jakie znam potrafi zobaczyć płeć już w 12tc i się nie myli .
    Z resztą to i tak tylko kwestia 1-2 dni różnicy, więc praktycznie żadna, ale gdybym poszła tydzień temu jeszcze serducha by nie było.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No może jesteś pewna lekarza i sprzętu ja tez bo u nas w szpitalu nowiutki i wgl .. Ale tu chodzi o to ze na podstawie tego ze ciąża jest o 2-3 dni wcześniejsza to nie musi oznaczać ze dziewczynka. Ja znowu słyszałam ze dziewczynki szybciej rosną i bhcg więcej przyrasta przy dziewczynce a przy chłopcu na odwrót no ale to jest jak z chińskim kalendarzem według niego mam mieć dziewczynkę

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Pewnego nic na razie nie jest, takie są po prostu przypuszczenia, a my pożyjemy-zobaczymy. Pewnie za 6 tygodni czegoś sie dowiemy jak ładnie sie pokaże Bąbel .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja myślę i liczę na to, że płeć poznamy gdzieś w lutym. Z córką bardzo późno, chwile przed porodem się dowiedziałam, bo skubana tak się chowała, a z synkiem w 15tc już Pani doktor wypatrzyła

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dziewczyny ja mam coraz gorsze myśli. Ba. Mam doła od wczoraj bo nie mam żadnych już objawów. Nawet brzucha nie czuje już.
    Spodziewam się najgorszego
    Nie wiem jak wytrzymam do jutra na odbiór tej bety

sorki dziewczyny za moje smęty ale mi naprawdę wszystko minęło
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Nati, ja wiem że obserwujesz siebie uważnie, ale nie przykuwaj uwagi do chwilowego zaniku dolegliwości. Jak w każdej, nawet zdrowej ciąży, dolegliwości przychodzą i odchodzą. Ja jak jestem wypoczęta, to nie czuję nic. Czuję się dobrze i nie jestem senna. A są momenty, kiedy umieram, a wcale nie mam takich silnych dolegliwości. Będzie dobrze kochana, fasolka zapewne rośnie, jest zdrowa i nic jej nie jest. Ja mam dwa tyg więcej niż Ty, a nie zawsze czuję brzuch.

Widzisz w poprzedniej ciąży, tej CP, biegałam nawet w nocy na siku, mniej więcej to były takie tygodnie jak teraz. Ucisk na pęcherz miałam ogromny. A teraz jeszcze ani razu nie wstałam w nocy, w dzień czasem pójdę częściej, ale nie odczuwam parcia na pęcherz. A widzisz u mnie wszystko dobrze.

Rano źle się czułam, poleżałam godzinę bezczynnie i czuję się bardzo dobrze

Cycki do góry, jest wszystko w porządku :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów