Strona 548 z 723
Pokaż wyniki od 5,471 do 5,480 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Illusive, wiem dokładnie o co Tobie chodzi
    Bo w tej kwestii wszystko rozchodzi się o odpowiednie użycie formy stylistycznej i czasu.
    Tzn. jeśli ja posługuję się skończonymi tygodniami i mam np. 27 + 2 to mówię, że mam 27 TYGODNI, a leci 28 TYDZIEŃ
    Więc, jeśli Ty mówisz, ze jesteś w 28 TYGODNIU to masz rację, bo tak jest poprawnie A jeśli np. burzujka chce użyć liczby 28 to musi powiedzieć, że ma skończonych 28 TYGODNI, a nie że jest w 28 TYGODNIU
    Zresztą, ginekolodzy posługując się pełnymi tygodniami, tak się wyrażają.

Ale w sumie niech każdy sobie mówi jak mu się podoba, nikt tu nie będzie korygował dorosłych ludzi
    Dokładnie tak

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Byłam wczoraj na ip. Brzuch był non stop twardy napięty, bólu nie czulam, ale takie ciągnięcie i nie możność wyprostowania się. Jak leżałam ok, ale tylko pójście do toalety i znowu twardy. Szyjka twarda i zamknięta. Mam brac nospę i magnez 3 razy dziennie i leżeć leżeć leżeć. Nie wyobrażam sobie tego. A i wg lekarza z ip jestem w 26 (26+6) tygodniu a termin porodu wyliczył mi na 25 sierpnia. Ja nie wiem po co im te kolaże jak z każdego wychodzi co innego
    Przeraża mnie to leżenie, ale lekarz powiedział, że. mam być egoistką, nie przejmować się brudnymi talerzami. Ale ciężko, zwłaszcza, że mąż narzeka że go noga boli. No ale ta istotka jest najważniejsza w tej chwili.
    I właśnie sobie pomyślałam, że trzeba się szykować, bo nie znamy dnia i godziny. Nie życzę sobie tego, ale różne rzeczy mogą się stać i lepiej mieć te ubranka wózek i łóżeczko gotowe....

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Golka, to Ty już w ogóle jak usiądziesz to tak zostaniesz nawet do jakiegokolwiek tańca potoczyć sie będzie ciężko

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    No to bedzie masakra jakaś byle upalu nie bylo! Iść musze niestety bo to wesele siostry meża. Bede wyglądać jak Buka z muminków ale przynajmniej zjem cos dobrego
    Cajafuerte odpoczywaj i niczym sie nie przejmuj!! Męza zagon do roboty! Kilka dni polezysz i od razu lepiej sie poczujesz

Cajafuerte oszczędzaj się w takim razie ile możesz! Duuuzo zdrówka!
    Ja podobnie jak Ty mysle o przygotowaniach odkąd koleżanka urodziła w 32 tc to dopadła mnie panika i juz finiszuje z zakupAmi. Jeszcze tylko pranie i małe przemeblowanie plus porządki w cslym mieszkaniu.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja tam się nie stresuję aż tak, mam męża zaradnego i wiem, że kupi co trzeba w razie jakbym wcześniej była w szpitalu już. Poza tym nawet bez łóżeczka da i wózka da się funkcjonować chwilę po przyjściu do domu, więc luz, gorzej jak się nie ma ubranek i takich tam.
    A co w aptece? Bo tu nie mam żadnych przecieków co trzeba

Drogie Mamy, wszystkiego naj w dniu naszego święta już zawsze ten dzień będzie inny i wyjątkowy!

Panna ja w aptece gemini zamówiłam m.in. Laktator ręczny, butelkę antykolkową, smoczek, aspirator do noska, pieluchy tetrowe, octenisept, podkłady poporodowe i podkłady jednorazowe na łóżko i przewijak, podkładki na wc, majtki siatkowe poporodowe, szczotkę, nożyczki, kosmetyki do kąpieli, filtr przeciwsłoneczny (mineralny będzie dla dziecka i dla mnie), witaminy dla mnie i smarowidła do brzuszka...i wiele innych ale teraz już nie pamietam. Wyszło prawie 600 zł

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Oo dzięki, z Twoją listą będzie mi dużo łatwiej!

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Trzymajcie kciuki..jestem na izbie bo dostałam plamien brązowych....ale się boję

Tusziba trzymaj się! Musi być dobrze!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów