Strona 542 z 724
Pokaż wyniki od 5,411 do 5,420 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dostałam od męża prezent na dzień mamy- książkę "księga dziecka. Pod narodzin do drugiego roku życia". Dopiero zaczynam, ale już mogę polecić, zwłaszcza jak kogoś interesuje nurt rodzicielstwa bliskości
    Książka jest w biedronce

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Duśka91
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nat85 Zobacz posta
    Hej dziewczyny!
    Skoro o pielęgnacji mowa to się spytam czy wybrałyście już firmę kosmetyków dla maluszka? Jest taki wybór na rynku, że można się w tym pogubić.
    Sama skłaniam się ku Weledy nagietkowej, póki co zamówiłam zestaw mini produktów jeśli Antek będzie je dobrze tolerował to kupię duże opakowania a jak nie to sama nie wiem na jakie jeszcze postawić...

Biedronki u mnie nie ma ale jakiś czas temu w Lidlu zaopatrzyłam się w podkłady do przewijania, duże waciki i wkładki laktacyjne. Mam nadzieję, że się sprawdzą bo cenowo wyszły mnie bardzo korzystnie
    Ja wybralam firme juz dawno. Emolium. siostra jest kosmetologiem i bez dwoch zdan mowi ze mam kupowac tylko tą firme wiec sie zaopatrzylam wlasnie w takie kosmetyki. Mam nadzieje ze mojej Tosi beda odpowiadac i nie bedziemy musieli zmieniac.
    Dzis bylam na wizycie mała wazy kilo i wszystk jest w pozadku.
    musze brac magnez dodatkowo bo strasznie bola mnie nadgarstki i tretwieja dłonie. pani doktor mowiła o asparginie ale jakos tez nie jestem przekonana wiec wyslalam meza po jakis inny. mam nadzieje ze przejdzie bo troche jest meczace to dretwienie w szczegolnosci w nocy.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Dziewczyny, dostałam od męża prezent na dzień mamy- książkę "księga dziecka. Pod narodzin do drugiego roku życia". Dopiero zaczynam, ale już mogę polecić, zwłaszcza jak kogoś interesuje nurt rodzicielstwa bliskości
    Książka jest w biedronce
    Polecalam te ksiazke jakis miesiac temu :P
    Mam ja!byla dostepna na konferencji montessori w ktorej uczestniczylam Kupilam mezowi bo mnie prosil o jakas lekture w formie papierowej

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Polecalam te ksiazke jakis miesiac temu :P
    Mam ja!byla dostepna na konferencji montessori w ktorej uczestniczylam Kupilam mezowi bo mnie prosil o jakas lekture w formie papierowej
    Hehe no popatrz nie zauważyłam. Czytałaś czy tylko dla męża?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Troche podczytuje w miedzy czasie. Chociaz wiecej czasu na czytanie bede miala po 20 lipca - wtedy zamykam soe juz calkowicie na swiat i szykuje do porodu..
    Ale rodzicielstwo bliskosci jest mi bardso dobrze znane i ogolnie bliskie mojemu pogladowi na wychowanie wiec jestem pewna, ze bede zadowolona z lektury moj maz tez sobie podczytuje i potem sobie rozmawiamy, dobrze miec wspolny front w tej kwestii

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Ja po wczorajszej wizycie u lekarza jestem pełna pozytywnej energii bo moja Tosia rośnie zdrowo - ma już 1500g. Ostatnio bardzo dobrze czuję jak mała ma aktywne chwile bo cały brzuchol aż mi chodzi od jej harcowania

O mnie
    Burzujka, ja też ten nurt już znam, ale nie tak dogłębnie, więc fajnie przeczytać wszystko tak uporządkowane i w jednej książce.
    A nie pamiętam, jak polecałaś, bo ja szukałam książki tak typowo o rozwoju poszczególnych funkcji psycho-motorycznych, no ale to następna już taką znajdę, a ta podoba mi się bardzo
    Ashanti, super że Tosia rośnie zdrowo

Ja wizytę mam jutro naaaaareszcie!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja mam wizytę 30-ego. Nie mogę się doczekać jakoś jeszcze po drodze muszę wyniki krwi odebrać jeszcze, ciekawe jak cukier po glukozie mi wyszedł i morfologia. Oby mi krwinki nie poleciały, bo nie mam zamiaru żelaza łykać. Musze się pod buraki i pokrzywe podłączyć w końcu.

Byłam w pepco, kupiłam ręcznik kąpielowy beżową sówkę za dwie dyszki małe skarpeteczki 3 szt.za 5 zł(i tak są jakieś wielkie), półśpiochy biało turkusowe w jakieś wzorki za 7 i body szare z różowym rysunkiem za 5zł.

Tak sobie miziam brzuszek. Mała się rozpycha, nie kopie dużo, ale tak rozciąga. Wczoraj dokarmiłam ją pizzą mąż mnie do pizzerii na kolacyjkę zaciągnął. Wsunęłam sama małą pizzę i pół. Jak ja to zrobiłam to sama nie wiem Potem mała tak harcowała hihhihi. Dzisiaj za to pokuta: kasza gryczana w sosie pomidorowym i dorsz. Takie sobie eleganckie danie zrobiłam na obiadek.

Wiecie co, jadę jutro po wózek. Potem zamawiam resztę wyprawki przez allegro. I będę już miała większość rzeczy na początek. Od czerwca szkoła rodzenia.
    A ja mam poczucie,że jestem w czarnej d..... Ja nic nie wiem jak przyjdzie co do czego! Aż mi się jakaś panika załącza! Do tego w lipcu mam dwa wesela, chciałam aby mama mi zrobiła przetwory z ogórków troszkę chociaż, do tego jak będzie gorąco to będę balonem z obtartymi udami (jakiś patent muszę na to ogarnąć), do tego siostra w lipcu przyjeżdża z Anglii i się nie widziałyśmy całą moją ciążę i chcę jakoś z nią czas spędzić i jeszcze rocznica ślubu rodziców, urodziny męża, nasza rocznica ślubu, urodziny teścia, imieniny teściowej i dobra.... mam jakąś panikę bez powodu... Hormony mi chyba walą na mózg....

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Moja mała tez po pizzy takie koziołki fika, że aż w szoku jestem! I też się rozciąga przekręca, kopniaczki to tylko w prawy bok, więc pewnie leży sobie poprzecznie. Czasem poczuję coś w górze brzuszka.
    Ja muszę pójść do siostry przejrzeć ciuszki, co tam ma, żeby wiedzieć co działać. Moja wspaniała teściowa stwierdziła, że wózek po urodzeniu dziecka kupimy! No oszalała. z dzieckiem pod pachą będę kupowac wózek. No ale sprężymy się i kupimy w czerwcu. Może zrobimy mi taki prezent na urodziny Tak mówicie o tym pepco, że zaraz i ja tam idę.
    W weekendzik się poopalałam troszkę, ale nie jest to to samo co rok temu, już się robi parno, nawet w cieniu jak się opalam. I pocę się mocno. Ale póki co pogoda nie przeszkadza. Narazie to jest wręcz wspaniale bo wkońcu brzuszek wychylił spod kurtki i mogę się nim chwalić. Wszyscy się do mnie uśmiechają, mówią, że ładnie wyglądam.
    Taki klopsik, mąż musiał mi sandałki wczoraj zapinać I ciężko mi w łóżku, ciężko się przekręcić, ciężko już wstawać z niższych krzeseł.. Aż strach się bać
    Byłam dzisiaj z psiną u weterynarza. Wykąpała nam się gówniara, a nie można jej. Dostała znowu zapalenia skóry i cała się drapie. Zobaczyłam, że ma wylizaną sierść na łapce i prawie zawał, pędem do weta. I zdziwił mnie wet, bo stwierdził, że może to choroba sieroca. Pytała, czy zauwazyłam zmiany w zachowaniu psa po zajściu w ciążę. ALe ja nic takiego w sumie nie widzę. Może ma trochę wywalone na mnie i męża bardziej słucha, ale żeby aż tak. Przecież jest kochana, przytulana. wiecznie z nią rozmawiam. Ale może pies czuje coś inaczej... Zauwazyłyście jakieś zmiany w zachowaniu u swoich pupili? Póki co czekamy aż leki zacznął działać i zobaczymy co dalej.
    Ps. Kurde jak tak myślę, co moja teściowa wygaduje o mojej ciąży to aż mnie skręca. Typu nie mogę zjeść talerza grzybowej, albo z tym wózkiem, albo psa mam się z domu pozbyć po choroby odzwierzęce, albo chować brzuch bo dziecku zimno, gdy mi jest ciepło. Ale kurza twarz papierosami w gębę dmuchać mi można?! No i się wpieniłam

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja ostatnio jak na komunii byłam to z ciekawych zapytań słyszałam: ty pijesz kawę???? Ty jesz tego kotleta z pieczarkami na wierzchu?! Ten sos do klusek śląskich z grzybami jadłaś??? Odpowiadałam miną jednoznaczną i stwierdzeniem, że : nie- nie piję-trzymam. Nie-nie jem-wącham. Nie- nie oddycham -wstrzymuję się
    Niektórzy myślą, że człowiek już całkiem nic w ciąży nie może. A jak koleżance mówiłam o serze feta -to się oburzyła jak ja mogę go jeść! I na nic tłumaczenia,że z mleka pasteryzowanego ten ser. Także w ogóle nie słucham. Lepiej już zjeść łyżkę grzybowej niż się coli opić

A wózek wolę mieć przed i jak wrócimy do domu a pogoda dopisze, to spacery od zaraz,a nie kiszenie w domu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów