Strona 540 z 724
Pokaż wyniki od 5,391 do 5,400 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Ilusive bardzo Ci dziekuje za te rady!!! Clotrimazol kupie profilaktycznie. A fakt, chodze caly czas z wkladka zeby bielizny nie brudzic...:/ schodzi to dziadostwo z bielizny bez problemu? Mam nadzieje, ze bede ja brala tylko do konca maja czyli do wizyty kontrolnej... to moze nie zdarzy sie mi zadna infekcja przyplatac
    Schodzi bez problemu! a z oddychających wkładek ze 100% bawełną polecam bella cotton rozmiar M Z tego co wiem to luteina działa bardzo dobrze na mięśniówkę macicy i przeciwdziała skracaniu się szyjki. Mój gin tak mówi i że jest lepsza od duphastonu bo omija żołądek a z moimi problemami wymiotnymi duphaston tylko nasilał wymioty w I trymestrze. Także jak każą to bierz bo to nic złego a tylko przeciwnie!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ilusive dziekuje Kochana!!! Ja taka niedoswiadczona w luteinie jestem.. ale juz cos wiem!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ilusive, zarówno jeden i drugi magnez jest ok, bo to organiczne postacie magnezu, więc dobrze się wchłaniają
    Mąż chce od was piwo za porady haha

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No to musimy jakas zrzutke teraz zrobic na piwko

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ale piękna pogoda Dzieńdoberek
    Odkryłam wczoraj,że skurcze łydek mam jak dzień wcześniej obejdę za dużo sklepów, poschylam się za dużo i generalnie na nogach jestem za długo.
    Wczoraj przed pracą poszłam na zakupy i po pracy też. i efekt rano wiadomo jaki. Myślałam, że mi noga odpadnie. Ale nie wzięłam magnezu bo mam sklerozę. Teraz do torebki schowałam proszki i będę pamiętała.

Za to zakupy były udane. Polecam wam iść do New Yorker, jak macie gdzieś ten sklep. Taki młodzieżowy. Ale rozmiary się trafią spore czasem. Kupiłam sukienkę niebieską XL z ramionami odsłoniętymi jak hiszpanka, coś w tym stylu. I materiał jest tak rozciągliwy,że dwa brzuchy wpakują się tam spokojnie
    do tego jest mi tak gorąco w butach zakrytych,że kupiłam w ccc sandałki czarne. a wcześniej przed pracą na bazarku dorwałam sandały niebieskie z cyrkoniami i klapki złote metaliczne. Także poszalałam trzy pary butów i kiecka. Mąż mnie może z domu nie wyniesie

A dzisiaj farbowanko włosów odczyniam w pracy. Dzień urody

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Ilusive, zarówno jeden i drugi magnez jest ok, bo to organiczne postacie magnezu, więc dobrze się wchłaniają
    Mąż chce od was piwo za porady haha
    Panna- wirtualny czteropak dla Teojego męża!☺️

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Moje drogie ale się rozpisałyście właśnie skończyłam nadganiać tematy z ponad tygodniowej przerwy w czytaniu. Kilka dni temu wróciłam z nad morza pogoda była jak dla mnie rewelacyjna, nie padało, było ciepło ale bez upałów pisałyście o podróżowaniu, ja jechałam 650km w jedną stronę i jechaliśmy samochodem. Za radą lekarza i położnej robiliśmy przerwy co 1,5h i to nie tylko ze względu na siedzącą pozycję ale także żeby dzidzia odpoczęła od drgań które wytwarzają się w trakcie jazdy.
    Niestety przez niewygodne łóżko w hotelu dorobiłam się bóli kręgosłupa promieniujących do uda ale po powrocie do domu wszystko wróciło do normy W trakcie pobytu miałam też skoki ciśnienia ale to po konsultacji z lekarzem udało mi się opanować. Po powrocie do domu dwa dni walczyłam jeszcze z opuchniętymi nogami i niestety sandałki z zeszłego roku już mi nie posłużą bo są za wąskie :/ teraz muszę uzupełnić szafę w jakieś klapeczki bo wiem że nogi już teraz będą coraz bardziej puchnąć

Korzystając jeszcze z urlopu męża wybraliśmy się wybrać ostatecznie wózek i za radą Pana w sklepie zaoszczędzimy z 600zł na wózku bo zamiast Bebetto Tito wybraliśmy Bebetto Vulcano S-Line– on jest na tym samym stelażu co Nico, bo podobno teraz już nie kupi się Nico w wersji z gondolą. Wiem że Panna też planujesz kupić ten wózek więc się zorientuj bo mi Pan mówił że nowych już nie produkują tylko sprzedają to co im jeszcze zostało. A do zamówienia normalnie są tylko same spacerówki Nico.
    Dodatkowo wybraliśmy też fotelik Recaro Privia z bazą RecaroFix. Cały czas byłam przekonana do zakupu fotelika MaxiCosi Cabriofix z bazą EasyFix bo niby bardzo bezpieczny ale po rozmowie z kilkoma osobami dowiedziałam się że dobre oceny tego zestawu są już przestarzałe i fotelik Recaro troszkę droższy ale bezpieczniejszy bez porównania. Więc polecam dla osób które również patrzą przede wszystkim na bezpieczeństwo

A co do zachcianek na słodkie to ja nad morzem nadrobiłam zapas na cały rok gofrów z bitą śmietaną i owocami – ale to jest mój stały element menu przy każdym wyjeździe nad morze
    Niestety nie potrafię sobie odmówić słodkiego w ciąży, a co śmieszniejsze że przed ciążą słodkie mogło dla mnie nie istnieć :P zawsze zamiast czekoladki wybrałabym kawałek mięcha lub paluszki i tym sposobem zaraz dobiję do 10kg na plusie - a tyle to ja planowałam przytyć przez całą ciąże

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Widzę,że wózki Bebetto na naszej grupie sa popularne Ja w środę jadę zamówić Tito Premium.

O mnie
    Ashanti, dobrze że mówisz! Kurczę a mu w sklepie nic takiego nie powiedzieli, może po prostu jeszcze akurat mają zapasy. Bądź co bądź, masz rację, zamówię już i wtedy bez nerwów że może już czasem nie być za jakiś czas. Dzięki a za ten vulcano ile dałaś?

Goooofry mmmm. Ostatnio też miałam ochotę, ale byliśmy już po kfc więc ciężko już było cokolwiek zmieścić ale takie z borówkami- muszę gdzieś upolować

O mnie
    Dziewczyny, w ogóle w pepco super dziecięce rzeczy są w gazetce teraz. Kupiłam dwa takie ręczniki z kapturkiem, kotka i pandę poza tym jeszcze body za 4,99
    I taka słodka Przytulanka zebra

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów