Strona 538 z 724
Pokaż wyniki od 5,371 do 5,380 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja też dziś byłam na glukozie.. w jednym labo byłam za późno i nie zdążyłaby pobrać mi wszystkiego, więc pojechałam do głównego labo. Kupiłam sobie specjalnie cytrynową, ale tam mają swoją zwykłą buu.. ale nic się nie działo, tylko ledwo baterii w telefonie wystarczyło :P

Wyniki już mam
    W normie : morfologia, aptt, sód, potas, magnez, ogólne badanie moczu (oprócz drożdży licznych i dość licznych bakterii)

Natomiast delikatnie poza normami mam: żelazo ciut niskie (50), crp 29 ale to może mieć związek z moczem i tymi bakteriami

Od razu zadzwoniłam do ginekologa, bo wizytę mam dopiero w czerwcu, to powiedział, że mam brać furaginum bo nie jest tak źle.

Ale.. glukoza wg niego ciut za wysoka

na czczo 103
    po godzinie 160
    po dwóch 116

Zobaczymy co powie na to. Sama jakoś do tego czasu ogarnę swoją dietę, żeby zeszło i przed samą wizytą powtórzę sam cukier i mocz.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Byliśmy na zakupach. Znowu w ciul kasy poszło a nic nie kupione. Ale musze się pochwalić. Przechodziłam obok czekolad Milka, w promocji akurat za 2,50 i wytrzymałam nie kupiłam. Cały czas mi slinka leci na nie, ale muszę zacząć odstawiać. Potem jeszcze przepyszne cukierki, takie kolorowe czekoladowe kulki, no przepychota. Nie mogę chodzić do sklepów. Jak się okaże, że muszę przejść na dietę to się zastrzele Moje wyniki to 99/156/100
    No patrzcie mąż kupił mi batona

Cześć Dziewczyny jeżeli jest taka możliwość to chętnie dołączę do Waszej korespondencji. Również jestem przyszłą mamunia sierpniowego szkraba. Termin mamy na 22.08, a w brzuszku mieszka dziewczynka

Jeżeli chodzi o normy do krzywej to niestety nie mam dla Was dobrych informacji. Wynoszą one 92/180/153. Przepraszam, że muszę przekazać tą infNa pocieszenie napiszę, że też mam stwierdzoną cukrzycę ciążową, jestem na diecie

Melduje po wizycie. Więc przeplywy prawidłowe lekarz super bardzo miła i rzeczowa I chyba zdecydujemy się na cięcie w tej prywatnej pro famili . Wstępnie około połowy lipca by mnie cieli. A widziałam jak dzidzia ziewa i ustka i nosek lekarz mi pokazała ,,wargi sromowe" dziewuszki więc już chyba dotarło do mnie że będzie córcia Olga a przed gabinetem byli tacy ludzie z taka maleńką dziewczynka. I szczerze kurcze nie pamiętam że synek był kiedyś taki maluci I jakos strach mnie ogarnął,czy sobie poradzę I witam nowa mamę

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, wg mojego męża magne b6 najlepsze, bo to lek z organiczną postacią magnezu, a wit b6 ułatwia jego wchłanianie. A chela mag b6 to istnieją sprzeczne badania i nie można do końca stwierdzić czy jest dobry, bo były doniesienia że ten chelat jest przez organizm gorzej tolerowany.
    A aspargin jest dobry na skurcze łydek, ale zawiera potas, a z tym w ciąży trzeba być ostrożnym. A żeby działał to trzeba go więcej wziąć niż magne b6.
    Chyba tyle od mojego męża

Witam nową mamę!

My po zakupach, kupiliśmy podkłady do przewijania, te duże waciki, lovelę, ale piżamy już niestety nie było

Dzięki Panna za research dot magnezu. W takim razie kupię magne b6 ale wezmę wersje max żeby aż tylu tabletek nie trzeba było przełykać.

Anulka! Bardzo się cieszę ze u Was wszystko w porządku! Tak trzymać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Panna! Tylko jeszcze jedna mała prośba gdybys mogła podpytać męża- magne b6 zawiera mleczan magnezu, natomiast magne b6 max zawiera cytrynian magnezu. To który lepszy?

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Znalazłam w Biedronce fajną komodę, akurat na ciuszki dla dziecka, jak jej nikt nie kupi to po południu jadę i biere Widziałam też mnóstwo przyborów pielęgnacyjnych typu oliwki, kremy, pieluszki, chusteczki. Jak myślicie, czy jak bym teraz coś kupiła to to się nie "zepsuje"? Na przykład chusteczki nie wyschną? I czy w ogóle warto kupować takie rzeczy akurat w Biedronce? Teraz właśnie ich pełno, cenowo też są fajne, tylko ja taka nieobeznana w temacie jestem, a nie chcę nakupować byle czego

Ja w Biedronce wzięłam pieluszki i chusteczki nawilżane ale te sensitiv z rumiankiem bo maja b dobry skład. Wiele osób znajomych poleca pieluszki dada jesli maluch nie toleruje pampersow.
    Oliwkę z polecenia kupuje emolium ale hipp tez jest b dobra. Żałuje ze nie kupiłam podkładów do przewijania, zapomniałam wzięłam tez dla diebie koszule nocna i piżamkę.
    Także leć do biedronki! Polecam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów