Strona 535 z 724
Pokaż wyniki od 5,341 do 5,350 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Ja juz w swoje przeczucia nie wierze. Bylam pewna ze bedzie chlopak, a tu niespodzianka nie nastawiaj sie na cesarke. Trzeba być dobrej myśli

Czyli musze zaczac czytac mojej Glorii.
    U mnie na szkole rodzenia Pani ostatnio zwrocila sie do tatusiów, by wlasnie czytali i jak najwięcej mowili do swojego brzuszka a ja nawet jednej książeczki dla dzieci w domu nie mam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Mam nadzieję,że w szkole rodzenia mi coś ciekawego powiedzą na temat takich spraw jak czytanie do brzuszka itd. jeszcze dwa tygodnie i zaczynamy szkołę.

Moja córcia leniwa jakaś dwa dni jest. Kopnie raz i spadaj matka. Ale dobra.... przyznam się,że wzięłam ją głodem Objadam się jak pączek i mała śpi zadowolona. Leniuszek pospolity jak mama. No ale nie jadłam nic od 15, od obiadu. Piję wodę, bo mi po komunii jakoś ciężko na wątrobie.No i mała właśnie w tej chwili bryka, pewnie się domaga kolacji :P Co ja bym zjadła..... mcdonalda.... ale nieeeee...... opanuję zachciankę Pomidory z cebulą i śmietaną chyba jak zwykle :P

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, tak jak Burzujka pisała magne b6 lub chela mag b6, ja biorę tylko dwie dziwnie, bo mi to wystarcza, mniej mi brzuch twardnieje, no ale to też zasługa odpoczywania.
    Renata, też się właśnie miałam pytać o komórki macierzyste. Ja po śmierci mojej 14 letniej kuzynki zaczęłam się tym interesować i chociaż na jej nowotwór to i tak nic nie pomogłyby, to jest wiele chorób przy których mogą się przydać. Muszę męża przycisnąć, żeby poczytał jakieś zagraniczne publikacje naukowe, bo ja w necie znalazłam głównie takie promocyjne artykuły, a one to wiadomo sa nieobiektywne.
    Tylko cena trochę odstrasza, ale podobno jak nie od razu się zgodzisz to oddzwaniają z lepsza oferta za kilka dni
    U mojej mamy w szpitalu coraz częściej się rodzice na to decydują.
    Jak mąż poczyta to napiszę jego zdanie

Ja po zaleceniu ortopedy, że mam oszczędzać nogę, mam wózek inwalidzki, bo o kulach to już trochę ciężko by było. Dziś przełknęłam dumę i poszliśmy z mężem i psem na spacer po naszym osiedlu, mała miejscowość, podejrzewam, że zza firanek ludzie mieli niezłe kino- najpierw pies który poczuł zew pociągowego psa, potem smycz i ja, a mąż mnie pchał, a raczej nas gonił
    Ale kto nas mijał to się uśmiechał, zagadywali sąsiedzi co zrobiłam i że Borys chociaż szczęśliwy także przeżyłam to upokorzenie

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    panna-nienormalna a niech patrzą Po prostu królowa osiedla jedzie na tronie z ogierem z przodu i pomagierem z tyłu

Moje łydki wołają od rana o pomstę do nieba. Od czego te skurcze dziadowskie. Ale dzisiaj poza magnezem pomęczę koleżankę w pracy, to mi pomasuje łydki porządnie, może się rozejdzie

Ale piękna pogoda!!! A ja w pracy. Jednak plusem wychodzenia regularnie z domu jest lekki przymus, że trzeba się ładnie ubrać, umalować, uczesać i się powoli toczyć po ulicy. Bo tak to na zwolnieniu nie miałam motywacji do niczego takiego. A teraz muszę To się dzisiaj ubrałam w czarną sukienkę trapezową, która byłą kiedyś luźna.....kiedyś.... i róźowy szaliczek. i usta na różowo pomalowałam. A co Gruba ale chociaż umalowana

Ja jadę jutro na dodatkową wizytę, załatwiłam prywatnie w klinice, aby zrobili tego dopplera. Może mnie to uspokoi. Po ostatniej wizycie mam ograniczone zaufanie do lekarz prowadzącej i wolę to sprawdzić u kogoś innego...

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    sylwka123 również nie mam ani jednej książeczki, chciałam czytać z telefonu, ale w szkole pouczali także żeby jak najrzadziej trzymać telefon przy brzuszku - a ja całą dotychczasową ciążę wiecznie ten fb, instagram w telefonie przeglądam :/ więc trzeba zakupić jakieś baje, na pewno się przydadzą, położna polecała rymowane głównie Brzechwa, Tuwim :-)

panna-nienormalna jak byś jakieś info medyczne zdobyła to daj koniecznie znać. Na stronach banków komórek macierzystych zachwalają, ale jak rozejrzymy się na portalach na których wypowiadają się lekarze to ponoć takie super to nie jest...
    http://oczekujac.pl/2013/01/to-czego...nie-powie.html
    http://www.mamalekarz.pl/krew-pepowinowa-6-prawd/
    I bądź tu mądra... :-)

Zaczynam dziś 28 tc :-) 90 dni do porodu i coraz częściej o nim myślę, na prawdę bardzo się cieszę że poszłam do tej szkoły rodzenia, nie miałam pojęcia o technice "oddychania brzuszkiem" którą trzeba w sobie wyćwiczyć, na porodówce były by trochę trudne warunki do nauki podczas skurczy .. :-)

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    zielona, mnie też tak męczą te skurcze łydek od jakoś 3 nocy i oszaleć idzie. Mąż czasem złapie pomasuje to aż mnie z bólu skręca. Od 3 dni biorę magne b6 zobaczymy z tydzień co dalej.
    Mąż na rehabilitacji to na zakupy poszłam ja. Zresztą zawsze chodzę ja, bo on jak dużo chodzi to go noga boli. Ledwo wróciłam. Noga za nogą, krok po kroczku pod górkę. Brzuch coraz większy.
    Czy wasze maluchy tez tak jakby bardziej się kręcą a mniej kopią? W ogóle jak czuje kopniaki to tylko po prawej stronie brzucha, tak bardzo z boku, aż dziwię się, że macica też aż tak szeroko rośnie. Zaraz na plecy mi wejdzie
    Dziś znowu uczucie w brzuchu jakbym zrobiła 100 brzuszków. Chyba kończy się etap "młodego boga"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    O własnie. Chyba kończy się etap młodego boga. Zrobiłam się marudna, te łydki drą od paru dni, idę jak czołg powoli i oddycham jak lokomotywa.

A własnie mi się wydaje,że mi się mała kręci i czuję takie obcieranko, pocieranie w brzuchu, turlanie gdzieś wewnątrz, naciągnięcie gdzieś skóry. A kopniaki w mniejszej ilości, ale są. Może mają maluchy czas rozciągania nie kopania

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Wracam na chwilę po paru dniach, a na forum działo się widzę

DeDe i burzujka - fajnie, że wszystko dobrze się u was skończyło. I oby już bez rewelacji do samego porodu

DeDe, Ty pochłaniasz delicje, a ja od kilku dni wafelki Tak jakoś mnie naszło na jedyne słodkie w tej ciąży.

Moja dzidzia słucha bajek od zarodka tak przy okazji, bo jej starsze rodzeństwo jest namiętnymi słuchaczami, zwłaszcza "Jaś i Małgosia" przewałkowana 10 tys razy, więc maluch jak się urodzi, to pewnie zacznie ją recytować

Moje dziecko na USG przypomina córkę

Ja też z tych niskociśnieniowców i kilka razy w tej ciąży, jak w żadnej poprzedniej, zrobiło mi się słabo.

Lek Aspargin przestarzały? A co powiedzieć o penicylinie - stara i niektórych uczula , to co wszyscy mają leków na bazie penicyliny nie brać?
    Zależy co komu pomaga. Same musicie sprawdzić, nie będę mówić: na pewno tego magnezu nie bierzcie, w myśl zasady - ja to nie ty.

Ja od kilku tygodni wspomagam się żelazem - taka moja uroda, że od połowy każdej ciąży cierpię na anemię ciążową. Ale jestem zaskoczona, po przeczytaniu jednej z wypowiedzi, jak można brać żelazo, po którym się ktoś źle czuje. Tyle jest ich na rynku, że się je zmienia aż trafi na swoje. Ja metodą prób i błędów wybrałam moje idealne w pierwszej ciąży, bo np. po Sorbifenie puchłam, to wiadomo, że nie będę tego dalej zażywać.

Tak, dzieci teraz coraz częściej będą się rozpychały, a mniej kopały jako tako (chociaż ogólnie kopniaczki nie zanikną), bo są już całkiem spore, rosną a miejsce na harce się im kurczy

Piękna pogoda, wiec wybywam Łapcie słońce dziewczyny!
    Ostatnio edytowane przez maminka3 ; 17-05-17 o 15:32

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    My po wizycie u endokrynologa. To była najszybsza wizyta w moim życiu. W poczekalni, bo w gabinecie o dziwo troszkę dłużej niż zawsze.
    Weszłam do przychodni, pytam, który numerek wchodzi teraz, a pani powiedziała, że ja. No i weszłam z ulicy. Bardzo, bardzo miło. Przynajmniej podbudowałam się po ostatniej wizycie w labolatorium, nadrabiam to moje morze łez. I tak jak przewidywałam, dawka eutyroxu wskoczyła na 100. Mimo zwiększania dawki wciąż tsh rośnie.
    Chłopaki kończą układanie płytek w kuchni. Będę miała piękną kuchnię. Jeszcze farbę tablicową kupić. odnowić stół i krzesła i będzie cudnie.
    Kurde boli mnie pupa, tzw dolne plecy. Mam problem z siadaniem i chodzeniem. Wróciło to z początku ciąży. Wtedy miałam problem nawet przesunąć się w łóżku. Chyba mam to, gdy chodzę dużo lub siedzę. A teraz od niedzieli jakoś tak chodząco i siedząco bardziej.
    A i spytałam o wynik mojej krzywej cukrowej. Endokrynolog nie bardzo pamięta, ale jej zdaniem czeka mnie dietka. Już od dziś mogę odstawiać cukry proste. A wpierdzieliłam przed wizytą pół wielkiej Milki. Ja nie wiem czy dam radę bez czekolady. Musi być czekolada i już. Nie pomoże lód, pączek, marchewka, jabłko. Musi być czekolada i już

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów