Strona 534 z 724
Pokaż wyniki od 5,331 do 5,340 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Czyli nie bylam sama z tym samopoczuciem wczorajszym.. jenyyy jak to powaznie brzmi - 3 trymestr! Zeby teraz tylko dotrwac do terminu...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Uf dziewczyny ja na glukozie. Podejscie numer 2. Kupilam cytrynowa i o niebo lepiej. Pierwsze pol h to siedzialam jak sztywna ale jakos wytrwalam. Czekam na ostatnje pobranie za 40min i z glowy. Ciesze sie strasznie ze sie udalo bo trzeciego podejscia chyba bym nie przezyla:-P

Junior Member Awatar Duśka91
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewa_165 Zobacz posta
    hej dziewczyny

Fajnie, ze dzieciaczki rosną, ja nie wiem kiedy swoją niunię podejrzę, na nfz miałam dopiero dwa usg

Mam do Was pytanie, i proszę o odpowiedz, i poradę
    Mam wesele brat 10 czerwca, ale on jest z Pomorza, a to jest prawie 800 km do niego, boję się jechać w taką długą podróż, tym bardziej że dwa razy już wylądowałam w szpitalu z powodu plamień. Ja jestem z podkarpacia i to prawie cała Polska do przejechania. Pytałam lekarki, co myśli o takiej długiej podróży, ale mówiła, że zbada mnie przed samym wyjazdem i wtedy zdecydujemy ale ja tak na zdrowy rozsądek waham się bardzo. Co Wy o tym myślicie ?
    ja na majowych bylam w Holandi u rodzicow i w cale sie nie balam przeciez wszedzie w razie czego sa lekarze. a przeciez tez mialam problemy wczesniej. wazne zeby przerwy sobie robic. chociaz my i tak tylko dwa razy stawalismy.

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    na moją opryszczkę dostałam Heviran na 5 dni Szyjka długa - 6 cm, znowu spadło mi żelazo z 12 na 10,7 więc wracamy do Tradyferonu mimo, że bardzo źle się po nim czuję Iga jest już taka duża, że nie mieściła się na ekranie monitora normalnie szok szkoda, że Mąż nie mógł tego zobaczyć

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Burzujka ale słodziaszek <3 te usg 4d są super. Ja jak swoją córcie na 3d zobaczyłam to się za głowe złapałam. Już identyko jak tatuś. Nawet usteczka w dzióbek i kości policzkowe takie same. I jak mój maż śpi i na niego spojrzę, a potem na zdjęcie małej -no to identycznie. Widać w kogo się zapatrzyłam

A dziewczyny. Dorwały mnie skurcze łydek. Mam aspargin. ile tego mam łyknąć? do lekarza jeszcze daleko a od kilku dni mnie męczą skurcze łydki. Wczesniej mi wspomniał,że jak bym miała skurcze lub bóle mięśni pośladków (na początku miałam) to mam sobie magnez łyknąć. Ale ile to sklerotyk nie pamiętam!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Pokrzywa Zobacz posta
    Burzujka ale słodziaszek <3 te usg 4d są super. Ja jak swoją córcie na 3d zobaczyłam to się za głowe złapałam. Już identyko jak tatuś. Nawet usteczka w dzióbek i kości policzkowe takie same. I jak mój maż śpi i na niego spojrzę, a potem na zdjęcie małej -no to identycznie. Widać w kogo się zapatrzyłam

A dziewczyny. Dorwały mnie skurcze łydek. Mam aspargin. ile tego mam łyknąć? do lekarza jeszcze daleko a od kilku dni mnie męczą skurcze łydki. Wczesniej mi wspomniał,że jak bym miała skurcze lub bóle mięśni pośladków (na początku miałam) to mam sobie magnez łyknąć. Ale ile to sklerotyk nie pamiętam!
    Te podobienstwa sa niesamowite! Fascynuje mnie to chociaz pewnie jeszcze z milion razy sie to zmieni...
    Co do aspargino to ja osobiscie odradzam dzieki niemu tez sie nabawilam skurczy lydek...:/ lekarz wrecz mnie wysmial jak mu powiedzialam ze go biore bo to przestarzaly lek o slabej wchlanialnosci... ale wiem tez, ze co lekarz to opinia.. Wedlug mojego abo magne b6 albo helamag b6 a dawkowanie to 6 tabletek dziennie.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Cześć Mamusie,

Właśnie wróciłam z drugich zajęć szkoły rodzenia i mam do Was pytanie.. czytacie swoim maluchom w brzuszkach bajki? :-) bo (oprócz ćwiczeń oddechowych i mięśni dna krocza) jako zadanie domowe mamy to zalecone.. :-)
    Drugie pytanie dotyczy komórek macierzystych, czy któraś z Was zdecydowała się na pobranie krwi pępowinowej?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    O chorobcia! To aspargin jest taki kiepski i nie pomaga? Nie brałam póki co nic, ale chyba muszę się wybrać do apteki po jakiś ludzki magnez, bo jak rano mnie złapie to padnę...

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja już od dłuższego czasu co wieczór czytam Małemu krótka bajkę słucha grzecznie a potem bryka jak szalony
    Ja od dziś 28 tydzień...właśnie sadziłam kwiatki i przesadzałam pomidorki i strasznie się zmeczylam i plecy bolą...ech
    U nas zmiana planów...zamiast nad morze to na początku czerwca jedziemy do Szczawnicy- w góry...hehe ważne że blisko...od nas jakieś 100 km tylko

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Ale mam dzisiaj uczucie "nie mogę się doczekać kiedy przytulę naszą Jaśminkę". Jeszcze 99 dni
    Ale stawiam, że więcej i, że będę miała niestety cesarkę. Coraz częściej mam takie dziwne przeczucie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów