Strona 532 z 724
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,320 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczynki a mi dziś wyszła opryszczka na ustach na szczęście miałam już ją kiedyś i farmeceutka mnie uspokoiła. Miała któraś z Was opryszczkę? W Necie piszą że to groźne dla dziecka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Dede to u Ciebie tez niezle klocki...
    Ja niestety przez najblizsze dwa tygodnie musze wiecej wypoczywac. Nie powiedzial ze mam lezec caly czas ale stosunek odpoczynku do aktywnosci musi byc duzo wiekszy.
    Tak wiec skurcze sa, i to nawet jak mnie badal, przez te skurcze skrocila mi sie szyjka (w ciagu dwoch tygodni z 4,2cm na 3,3cm...)... ale palpacyjnie szyjka ok, plamienia nie widac w ogole.
    Reasumujac, dostalam luteine dopochwowo, zeby wesprzec szyjke, Biscopan na skurcze i za dwa tygodnie na kontrole szyjki. Jak sie dalej bedzie skracac to pessar... doigralam sie. Z pilatesu tez musze na razie zrezygnowac...
    Ale z Felkiem dobrze, uciekal od sondy, ewidentnie tego nie lubi! Ale udalo sie strzelic mu 3d fotke to Wam pozniej przesle
    Dziekuje Wam za wsparcie!!!
    Dwudziestkapiatka, jesli mialas juz opryszczke wczesniej to ona wcale nie jest niebezpieczna, badz spokojna

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja miałam opryszkę już kilka razy. Jak mam katar zawsze to dziadostwo mi się robi
    Byłam dzisiaj na obciążeniu glukozą. Babka mówiła, że mam wchodzić bez kolejki, ale był tłum to wolałam się zapytać czy puszczą. Wyobraźcie sobie nikt mi nie odpowiedział, każdy zrobił głupią minę. No normalnie stwierdizłam muszę wyjść, bo się zaraz rozpłaczę. Wyłam jak bóbr, aż się zachodziłam. W końcu jakaś inna ciężarna się za mną wstawiła i jakaś babka mnie wpuściła. Ale znowu stara baba mówi mi, że ona tez ma cukrzyce i tez jest naczczo! Co ma piernik do wiatraka. Mam siedzieć 3 godziny na głodzie, bo ona też ma cukrzycę?! jak jestem głodna to nie mam siły i mała się bardzo kręci. Potem na fotelu też wyłam u babek, a one kazały mi myszy na ludzi nasłać
    A sama glukoza pyszna. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Chyba miałam cytrynową. Śmieje się, że dodać kostki lodu i wspaniały drink.
    Mam już wyniki 98/155/99 czy to jest ok?
    Wczoraj wieczorem Jaśminka miała jakaś dziwną krótką fazę, że tak tańcowała, że myślałam, że wyskoczy przez brzuch w końcu tatuś powiedział jej, że czas spać i cichutka się zrobiła. Oczywiście myśli zaraz, że jak dziecko nagle zbyt gwałtownie się rusza to źle. Ale zaraz jeszcze powiedziała dobranoc i był spokój. Może pyszna pizza na noc jej posmakowała? Mąż wspaniały oddaje swoim dziewczynkom swój kawałek
    Dziewczyny, co myślicie o takim wózku? http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-ve...807436330.html

A i moja tarczyca powoli nie wyrabia. TSH pomimo zwiększania dawki rośnie. Już jest powyżej normy. 2,5. Wizyta w środę i kolejne zwiększenie...
    Ostatnio edytowane przez cajafuerte ; 15-05-17 o 15:59

Burzujka to kamień z serca! Czekałam na Twoje wieści! Trzymajcie się zdrowo!

Cajafuerte No brak słów poprostu! Co za znieczulica!

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dwudziestkapiątka Zobacz posta
    Dziewczynki a mi dziś wyszła opryszczka na ustach na szczęście miałam już ją kiedyś i farmeceutka mnie uspokoiła. Miała któraś z Was opryszczkę? W Necie piszą że to groźne dla dziecka
    Jest groźna wtedy, gdy masz ją w ogóle po raz pierwszy w życiu właśnie będąc w ciąży. Ale jeśli miałaś przed ciążą to nic się nie dzieje. Ja w tej ciąży już miałam dwa razy. Jak mi wychodzi to wiem, że wcześniej miałam gorączkę.

Burzujka i Dede - dobrze że sytuacja opanowana, dbajcie o siebie laseczki :*

Ja to ogólnie ostatnio jestem obolała i ociężała. Niewiele potrafię zrobić, bo od razu mi slabo, bolą mnie plecy. Też mi się ciężko oddycha. Co chwilę przepraszam męża, że nie zrobiłam tego czy tamtego, bo po prostu nie mam sił.

Ale mam już wszystko upatrzone dla Filipa, część w sklepach stacjonarnych, a część na allegro i gemini, niedługo będę z mężem wszystko kupować i mam spokój. Myślę, że przy moim samopoczuciu zrobię to max do miesiąca czasu, w czerwcu wypiorę i wyprasuję ubrania i dość, bo później mogę nie dać rady.

Znowu też śpię bardzo dużo. Rano ledwo wstaję, w nocy śpię twardo, w dzień często drzemki. Robię w tym tygodniu badania i zobaczę co i jak się u mnie dzieje.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Cajafuerta jak Ci mowila ze masz wchodzic bez kolejki to trzeba bylo korzystac, nie ma sensu pytac pacjentow.
    Ja dzisiaj sie fatalnie czuje od rana i bylam u okulisty, a w poczekalni pare starszych babek- a tu niespodzianka lekarka czy rejeatratorka : proszę panią w ciąży!!!! Bylam taka wdzieczna, bo gdybym miala czekac dlugo to byloby źle. Potem jeszcze podziekowalam!!!

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Jeżeli chodzi o opryszczkę w ciąży jak się miało wcześniej to nie ma wpływu na dziecko. Wiem że jest bardzo groźna jak się dzidziuś urodzi. Kiedyś słyszałam historię , że ojciec niemowlaka pocałował a miał opryszczkę i dziecko zmarło... nie jestem w stanie sobie sobie wyobrazić co musiał ten tatuś czuć... Dlatego pilnować się trzeba a ja jestem całuśna i też często mi wychodzą

Mnie w kolejkach nie puszczają, patrzą się na mnie i tyle. Raz tylko babka w biedronce powiedziałą ze mam pierwsznswto, gdyby mnie widziała to by zawołała. Ale ja też taka jestem, że czasem jestem w miejscu gdzie jest napisane że pierwszeńswto kolejki dla kobiet w ciąży ale nie umiem wejść przed ludzi i powiedzieć teraz ja bo jestem w ciąży, chyba za miętka jestem na to..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mnie tez nikt jeszcze nigdzie nie przepuscil... a tez nie jestem az taka, ze sie bede dopraszac. A szkoda! Moze czas sie tego nauczyc
    Cajafuerte, ale Ty akurat powinnas byla nie patrzac na ludzi wejsc bez kolejki... ale madry czlowiek po szkodzie, nastepnym razem pewnie tak zrobisz Twoje wyniki chyba sa w normie, chociaz ja z cukrem problemow nie mam wiec sie nie zaglebiam.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Burzujka to kamień z serca! Czekałam na Twoje wieści! Trzymajcie się zdrowo!

Cajafuerte No brak słów poprostu! Co za znieczulica!
    Dziekuje Ilusive! Zreszta nie tylko Tobie.
    Milo jest czuc to wsparcie...

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Ja włąśnie zjadłam prawie całe podwójne opakowanie delicji a jutro na glukoze, ot tak gdybym już więcej nie mogła zjeść takiego opakowania haha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów