Strona 530 z 724
Pokaż wyniki od 5,291 do 5,300 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    A ja w końcu po tygodniu panikowania w końcu poczułam ruchy dziecka. Jak wcześniej czułam kopniaki tylko w samym dole brzucha tak przez ten tydzień nie czułam ruchów w ogóle! Okazało się, że łożysko zasłania mi prawie całkowicie dziecko ale odkryłam wczoraj nową "dziurę" do komunikacji tylko muszę się nagimnastykować żeby poczuć dzidziusia. Czuję ją tylko skrajnie po lewej stronie leżąc na prawym boku no cóż zazdroszczę Wam normalnych odczuć a już szukałam detektora tętna na internecie…

Co do ginekologa to nie mogłam trafić lepiej. Trafiłam do niego przez przypadek (akurat zwolniło mu się miejsce) i muszę przyznać, że lepszego lekarza nigdy nie miałam. Jest miły, cierpliwy i wszystko tłumaczy nawet jak nie zadaję pytań Czuję się dobrze zaopiekowana. Na dodatek płacę za całą opiekę ze wszystkimi badaniami 7zł miesięcznie bo resztę pokrywa m pracodawca

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    U mnie już dobrze, przebolałam brak zdjęcia dziecka i jest wszystko w porządku, humorki minęły Mój maluch to leży z nogami w górze, każda noga z innej strony, więc u góry czuje tylko lekkie kopniaki, za to konkretnie obdarza mnie nimi na dole, nie mam już wątpliwości, że Mała jest, ciągle daje o sobie znać, nie martwię się Jutro planujemy pojechać do miasta, zobaczyć za łóżeczkiem, marzy mi się jakieś białe. No i ciotka przywiezie mi mnóstwo ciuszków, więc już raczej nie planuje nic kupować, chyba że coś ładnego wpadnie mi w ręce

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny poradzcie mi.
    Cala nic twardnial mi brzuch i teraz mam bardzo bardzo delikatne (a jednak!) plamienie... teraz juz brzuch sie mi nie spina.
    Po pierwsze, jechac na IP? Po drugie gdzie??? Tam, gdzie chcialabym rodzic? Czy do pierwszego najblizszego szpitala gdzie nawet chyba ginekologii nie ma?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member
    Urszulsien

O mnie
    Burzujka ja gdybym miała nawet drobne plamienie to pojechałabym na pogotowie, bo to nigdy nic nie wiadomo. Jeśli masz taką możliwość to skontaktuj się ze swoim ginekologiem i jeżeli Twój szpital jest blisko, to jedź do tego wybranego, a jeśli to daleko to do pierwszego lepszego. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Burzujka jedz tam gdzie maja ginekologię. Pewniezrobia usg i zaleca Ci luteinę i magnez. Ale jedz żeby sprawdzić jak szyjka itp.
    Ps. A czy w ciągu dnia wczorajszego może jakoś bardziej się forsowałas lub wieczorem kochałaś się z mężem?

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dziewczyny poradzcie mi.
    Cala nic twardnial mi brzuch i teraz mam bardzo bardzo delikatne (a jednak!) plamienie... teraz juz brzuch sie mi nie spina.
    Po pierwsze, jechac na IP? Po drugie gdzie??? Tam, gdzie chcialabym rodzic? Czy do pierwszego najblizszego szpitala gdzie nawet chyba ginekologii nie ma?
    Tal buerzujka jechac na IP KONIECZNIE!!!!! Dla twojego spokoju. Byc moze dlugo bedzoesz czekac wiec wez cos do jedzenia i ewentualnienpodstawowe rzeczy gdybys miala zostac na obserwacji. Ja mialam w kwietniu mini plamki( po seksie i wysilku) i pojechalam czekalam ok 4 godz bo to byly swieta ale przynakmniejcwoedialam co i jak. W szpitali maja fany sprzet przebada cie na fotelu i usg zrobia. Wez karte ciazy i ewentualnie wymiki badan jakie masz. Ja pijechalam do szpitala gdzie bede rodzic om 20 km ode mnie mimo ze ginelologiczny mam pod nosem. A nastepnym razem chyba tu blizej bym jechala.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzieki dziewczyny. Na razie juz nie plamie w ogole... a wstrzymuje sie bo moja mama z mezem u nas jest i nie chce robic afery. Zaraz jada, juz sie pakuja to moze teraz pojedziemy ale nie wiem wlasnie czy nie przesadzam...
    Wczoraj jakos wysilku wiekszego nie bylo ale wiecie goscie w domu to zawsze moze troche bardziej to meczace.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Burzujka a maluszka normalnie czujesz? Ja to bym jednak pojechała na to pogotowie, lepiej jechać nawet jakby mieli powiedzieć, że jakaś durna baba bez powodu przyjeżdża, niż jakbyś miała później sobie wspominać do końca życia, że nic nie zrobiłaś.

Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Burzujka a maluszka normalnie czujesz? Ja to bym jednak pojechała na to pogotowie, lepiej jechać nawet jakby mieli powiedzieć, że jakaś durna baba bez powodu przyjeżdża, niż jakbyś miała później sobie wspominać do końca życia, że nic nie zrobiłaś.
    Zrob jak uważasz, ja miałam miko plamki tylko na papierze i nie twardnial mi brzuch, ale po doswiadczeniach mojej przyjaciolki stwierdzilam ze to nie jest panikowanie i nawet nie zastanawialam sie czy jechac. Maz szybko z pracy wrocil i z przyjaciolką ( tak cała eskorta) pojechalismy. No chyba ze wizyte u gina masz jutro i on oceni o co i jak.

Urszulsien -źle zacytowalam zamiast wypowiedz Burzujki to Twoją!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów