Strona 529 z 724
Pokaż wyniki od 5,281 do 5,290 z 7231

Skarby sierpnia 2017

A w mojej ksiażce pisze że siodmy miesiąc- III trymestr zaczyna sie od 28 tygodnia. Wiec jakas mała rozbieżnośc w naszych źródłach. Ale najważniejsze, że już jesteśmy na tym zaawansowanym etapie:-))
    Ja dzisiaj zakupilam kolejne rzeczy dla dzidziusia: rożek,proszek, smoczek, butelka, pieluszki, zestaw do pazórków, wloskow itd i ponad 200 zl znow poszlo.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    To gratuluje 3 trymestru
    U m ie Felek jest dwa tygodnie do przodu ale lekarz powiedzial, ze sie juz pozniej terminu porodu nie zmienia tylko po prostu mam duze dziecko. To ja jeszcze z trzy dni i tez bede w 3 tr

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Junior Member
    reniua

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Glukoza mi wyszła w normie, więc dalej mogę się objadać lodami i czekoladą. Ostatnio jeszcze doszedł arbuz. Ja na razie mam wanienkę, trochę ubranek, paczkę pieluszek i chusteczek nawilżających, maść do pupy, śpiworek, ręcznik kąpielowy, pieluszki tetrowe, flanelowe i muślinowe a dla mnie koszule do szpitala ze szlafrokiem oraz majtki poporodowe. Jeszcze dużo przede mną zakupów, wózek będę miała od siostry, nad łóżeczkiem dalej się zastanawiam, ale kupię dopiero jak skończymy remont.

Ja już po wizycie. Wszystko z Małą (1kg!) Ok a co do niskiego ciśnienia to mogę wypijać rano jedna małą kawę rozpuszczalna z mlekiem. Nie chodzić do kościoła i nie stać w kolejkach dużo lezec na bokach i nic nie robić w domu żeby Ew nie upaść na moje pytanie o zmianę suplementu witAminowego lekarz polecił falvit mama albo femibion z tym ze po femibionie przy moich rewolucjach żołądkowych pierwszego trym może być znowu niedobrze. Kupiłam wiec dzisiaj w Rosie falvit bo był akurat w promocji i znowu kasjerka upierała się żeby mnie przepuścili miłego weekendu dziewczyny!

Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    A w mojej ksiażce pisze że siodmy miesiąc- III trymestr zaczyna sie od 28 tygodnia. Wiec jakas mała rozbieżnośc w naszych źródłach. Ale najważniejsze, że już jesteśmy na tym zaawansowanym etapie:-))
    Ja dzisiaj zakupilam kolejne rzeczy dla dzidziusia: rożek,proszek, smoczek, butelka, pieluszki, zestaw do pazórków, wloskow itd i ponad 200 zl znow poszlo.
    Jak jesteś w np 27 t 1 d to mówi się ze jesteś w 28 tc. Ja od jutra zaczynam 27 a ze mam "starsze" dziecko i prZesuniety termin porodu to dodaje sobie już sama 1 tydzień. Poza tym na M jak mama jest napisane ze 27tc to już 3 trymestr, ale masz racje co źródło to źródło.

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Mi ostatnio gin napisala na zwolnieniu "7 miesiac ciazy" a byl to poczatek 27tyg. Pomalu musze sie zapisac na prywatne usg zeby mi porzadnie zrobili bo te ktore robie z nfz to u mnie porazka. Nie wiem czy nawet pisalam o tym co przeszlam podczas polowkowego ale krotko mowiac rozne głupoty lekarz mi po usg wypisał i niezle nas wystraszyl- typu ze lozysko zbyt dojrzale (jak do porodu), ze kosci nosowej nie uwidocznionoitp. A jak poszlam na porządne usg (krore nie trwalo 15 min a prawie 1,5 godz) tamten lekarz został delikatnie wysmiany i oczywiscie wszystko dokladnie sprawdzone i z mala i z lozyskiem sprawy sie dobrze maja Z reszta nie bylam pierwsza pacjentka ktorej podobny opis usg zrobil. Po tamtych przejsciach obiecalam sobie, ze co prawda usg na nfz zrobie, bo w końcu mi sie nalezy, ale potraktuje je z przymrużeniem oka i dodatkowo wybiore sie na genetyczne.
    Ale sie rozpisalam nie moge sie po prostu doczekać kiedy znowu zobacze moja Kruszynke na monitorze

Sylwka123 to glupi ten lekarz z polówkowego- wkurza mnie to, bo potem my sie tak stresujemy niepotrzebnie. No najważniejsze że wszyatko u Was ok.

Ilusive no no rośnie dzidziuś pięknie!! To faktycznie ja może coś pokrecilam z rtmi tygodniami- ale też mi siw wydaje że co źródło to podaje roznie- no nie wazne.

Aha i nie rozumiem co pisałaś: że masz sie mało ruszać żeby nie upaść dziecka??? To ja myślalam, że jak sie właśnie dużo odpoczywa to dziecko wieksze moze być.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Sylwka123 to glupi ten lekarz z polówkowego- wkurza mnie to, bo potem my sie tak stresujemy niepotrzebnie. No najważniejsze że wszyatko u Was ok.

Ilusive no no rośnie dzidziuś pięknie!! To faktycznie ja może coś pokrecilam z rtmi tygodniami- ale też mi siw wydaje że co źródło to podaje roznie- no nie wazne.

Aha i nie rozumiem co pisałaś: że masz sie mało ruszać żeby nie upaść dziecka??? To ja myślalam, że jak sie właśnie dużo odpoczywa to dziecko wieksze moze być.
    Nie, nie: Żeby nie upaść na podłogę jak mi się słabo zrobi z niskiego ciśnienia

Ilusive hehehe to ja zrozumiałam co chiałam :-))). A to faktycznie uważaj na siebie

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj miałam pewne wątpliwości co do mojego ginekologa, ale powiedziałabym, że są one jednak irracjonalne i spowodowane ciążowymi nastrojami. Bo kurczę nie mogę mu nic zarzucić, profesjonalny, polecały mi go dwie bliskie ciotki, więc gdyby coś było nie tak, to by od razu szczerze powiedziały. Pan doktor jest trochę specyficzny, faktycznie wizyty są bardzo krótkie, bo maks 15 minut, ale nie mogę powiedzieć, że mnie zaniedbuje, po prostu szybko się uwijamy z tematem. Tylko że po wczorajszej wizycie nie mam zdjęcia dziecka, dlatego mi trochę przykro, ale to chyba takie humorki po prostu. Chodzę na NFZ, więc lekarz od razu zaznaczył, że nie będę miała rewelacyjnych zdjęć dzidziusia, bo jednak sprzęt nie jest jakiś super ekstra, ale zawsze mam po dwa zdjęcia obwodu główki, serduszka, kości udowej, dodatkowo jeszcze szyjki macicy, tylko po prostu tym razem mój bąbel się nie załapał na focie. No i nie ma na USG napisane, ile waży, dlatego ogarnęły mnie takie wątpliwości.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów