Strona 527 z 724
Pokaż wyniki od 5,261 do 5,270 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    dwudziestkapiątka, zależy jakie kto ma doświadczenia, może nie jeździłaś za dużo pociągami
    Piszesz tu o autobusach i nie mogę się z Tobą nie zgodzić, też ich nie lubię i z dwojga środków lokomocji wolałabym siedzieć w aucie.
    Ja przez połowę życia podróżowałam pociągami - studia, wycieczki, koncerty i one naprawdę nie są takie straszne. Obserwowałam też jak się w nich komfort poprawiał, a teraz z tymi pendolino, to dopiero ho ho
    Każdy wybiera podłóg własnej wygody
    Jeśli chodzi o taką trasę, to ja osobiście bym pojechała, jeśli tylko lekarz da zielone światło.
    A co do środka transportu - zdecydowanie najpierw samochód, pozniej pociąg, na szarym końcu autobus.

A co do pendolino - jedna z moich podróży, co prawda krótka z Katowic do Warszawy. Lato. Popsuł się. Nie było jak otworzyć okien. Klima padła. Godzina postoju na jakimś zadupiu, na zewnątrz, bo puszka w środku miała ponad 50 stopni. I naprawić nie mogli bo za dużo elektroniki.. Także wolę chyba normalne IC.

Ja co dwa tygodnie regularnie jeżdżę 400 km samochodem, wcześniej było to 800 km co 4 tyg. Co prawda rzadko jako kierowca ale jednak. No i gdzieś do lipca tak będzie, później chyba mąż sam będzie jeździł.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja tam też zdecydowanie wolę samochód też trochę pojeździłam pociągami, różnie to z nimi bywało, raz dobrze, raz spóźnienie i to takie że prawie na samolot nie zdążyliśmy, także ja sobie w ciąży podaruje takich przygód :P
    Ale dziś pięknie!
    Ja po wizycie u orto... przeciążyłam stopę i mam zmęczeniowe pęknięcie kości, także orteza i oszczędzanie nogi ile się da, a że ja już chyba nie Zniosę siedzenia na tyłku, to myślę o wypożyczeniu wózka, co by można korzystać z pięknej pogody, iść do ikei mąż mnie trochę powozi, będzie mieć trening przed dzieckiem za 4 tyg będę nówka sztuka

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Panna, ja wlasnie wchodze do ikei na szczescie o wlasnych silach
    My nad morze jedziemy za tydzien i jedziemy samochodem. To chyba najlepsza opcja bo mozna sie zawsze zatrzymac. Ale pociagiem tez bym pojechala bo mozna sie swobodnie poruszac i spacerowac autobusem w zyciu! Troche sie najezdzilam i rzeczywiscie to chyba najgorsza opcja

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Ja nigdzie juz nie pojadę do końca ciąży. W kwietniu jechałam na warsztaty do Opola, to byl akurat ten pierwszy i ostatni niemal upalny weekend i dostalam krwawień. Niekoniecznie od tego, ale droga była naprawdę trudna, męcząca, i dluga bo byl wypadek. I bylo mi strasznie gorąco. Ale pewnie gdyby nie te plamienia i skrócona szyjka to bym sie jeszcze gdzies wybrala a tak to tylko na dzialke pod Poznan.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Panna - tak patrzę na Twój suwaczek i kurcze widzę, że zaczynamy powoli 3 trymestr! Niedawno były pierwsze usg, a tu niewiele do końca zostało. Leci teraz ten czas z górki.. Masakra

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Zaazul Zobacz posta
    Ja nigdzie juz nie pojadę do końca ciąży. W kwietniu jechałam na warsztaty do Opola, to byl akurat ten pierwszy i ostatni niemal upalny weekend i dostalam krwawień. Niekoniecznie od tego, ale droga była naprawdę trudna, męcząca, i dluga bo byl wypadek. I bylo mi strasznie gorąco. Ale pewnie gdyby nie te plamienia i skrócona szyjka to bym sie jeszcze gdzies wybrala a tak to tylko na dzialke pod Poznan.
    Ja jadę na RODOS- rodzinne ogródki działkowe ogrodzone siatką W Swarzędzu i tyle z moich wakacji w tym roku hehe

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja dlatego teraz jade bo mysle ze pozniej juz nawet w czerwcu mogloby mi byc juz za ciezko.
    Ostatnia okazja na ostatnie wakacje bez dziecka potem do rozwiazania zostajemy na miejscu. Oby tylko pogoda dopisala.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A u mnie kiepsko bo pogorszyły mi się wyniki krwi i doszło złe samopoczucie związane z za niskim ciśnieniem. Po pobieraniu krwi mało nie zemdlałam a dzisiaj cały dzień szumi mi w uszach:/ dobrze ze jutro wizyta to może lekarz mnie jakoś podratuje. Póki co wzięłam się za lepszą dietę, dziś na obiad cielęcina...

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dżemik, no to jest masakra, jak zleciało wg kalkulatora to mi już się zaczął 3 trymestr w ogóle dziś mi się śniło, że wróciliśmy ze szpitala z Małą, usiedliśmy i tylko się na nią patrzyliśmy taka była cudowna

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Mi sie co chwilę sni ze rodzę. Ostatnio miałam sen ze parłam, parłam i nic.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów