Strona 526 z 724
Pokaż wyniki od 5,251 do 5,260 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Anulka, ja mam w planach kupno wózka pod koniec lipca albo na początku sierpnia W sumie już mam upatrzony, to tylko kupić. Za pierwszym razem kupiłam wózek 2 tygodnie przed porodem. Nosidełko i fotelik mam więc się nie przejmuję kwestią wózka

2. dzieckozakupy.pl
    hej dziewczyny

Fajnie, ze dzieciaczki rosną, ja nie wiem kiedy swoją niunię podejrzę, na nfz miałam dopiero dwa usg

Mam do Was pytanie, i proszę o odpowiedz, i poradę
    Mam wesele brat 10 czerwca, ale on jest z Pomorza, a to jest prawie 800 km do niego, boję się jechać w taką długą podróż, tym bardziej że dwa razy już wylądowałam w szpitalu z powodu plamień. Ja jestem z podkarpacia i to prawie cała Polska do przejechania. Pytałam lekarki, co myśli o takiej długiej podróży, ale mówiła, że zbada mnie przed samym wyjazdem i wtedy zdecydujemy ale ja tak na zdrowy rozsądek waham się bardzo. Co Wy o tym myślicie ?

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja sie zastanawiam nad wyjazdem nad morze pociagiem na początku czerwca a jestem z Małopolski(Więc też mam daleko)....jak na razie wszystko OK,ale lekarz powiedział żebym przyszła przed wyjazdem,że sprawdzimy i zdecydujemy...

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Dziewczyny upatrzyłam wózek, od dziś zakochałam się w Bebetto Tito Premium. Na czarnym chromowany stelażu, z genialnymi amortyzatora i w ogóle mój typ. I koła jak alufelgi, to się tatusiowi spodoba. Byłam z mamą w sklepie, który upatrzyłam w necie i tak genialnej merytorycznie obsługi nie miałam nigdy. Wózków co nie miarą, wszystko mogłam dotykać, składać, porównać itd. I od początku chciałam coletto verona ale biały stelaż z plastiku jakby w porównaniu do tego z Bebetto się chował. Z tego Bebetto były też białe stelaże ale ten chromowany jakby na żywo świetny. Na wertepy na mojej ulicy.
    Gabrysia z tej okazji kopie jak szalona, aż boli trochę w dole. Chyba kopytka ma w moim kroku i pachwinach.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Też bym nad morze pojechała. Może namówić męża w czerwcu. I nie samochodem. Chciałam pojechać pendolino

Junior Member
    reniua

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Ja za szkołę rodzenia zapłaciłam 25 zł (dofinansowanie z nfz). Na początku czerwca mam komunię chrześniaka i muszę przejechać pół Polski, za tydzień mam wizytę to się dowiem czy mogę. Jutro mam glukozę. Poważnie zastanawiam się nad kupnem dostawki, wiem, że to tylko do pól roku, ale nie mogę się oprzeć

O mnie
    Ewa 165, ja przede wszystkim, jeśli miałabym jechać przez całą Polskę w zaawansowanej ciąży, to wybrałabym pociąg.
    Czy jechać? Zależy jak się czujesz i czy naprawdę chcesz tam być (ja do brata pewnie też bym chciała jechać, mimo wszystko). Nie ryzykowałabym jednak, gdyby miało to mi wyjść na niekorzyść. I też radziłabym się lekarza, badała przed wyjazdem.

Tak myślę teraz, ale jak byłam w pierwszej ciąży, to byłam mega zalatana, ciągle w biegu, za kółkiem, w pracy, w odwiedzinach. No nie umiałam usiedzieć na tyłku I brałam luteinę na podtrzymanie od 31 tyg, bo miałam rozwarcie na 3 mm (do końca ciąży takie już zostało), ale jakoś mi to nie przeszkodziło, bo czułam się świetnie (mimo początków gestozy, o czym oczywiście nie wiedziałam) i podświadomie wiedziałam, że z ciążą jest ok. Tak lajtowo to było, ale właśnie było. Teraz to bym się zastanawiała 10 razy, zanim bym podjęła decyzję i zrobiłam się bardziej asekurancka. Cóż, życie, latka lecą, człowiek dojrzewa do śmierci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    Ewa 165, ja przede wszystkim, jeśli miałabym jechać przez całą Polskę w zaawansowanej ciąży, to wybrałabym pociąg.
    )
    a ja nigdy nie odważyła bym się na podróż pociągiem tyle kilometrów. W sobotę przed majówką wybraliśmy się autem na Mazury na kilka dni - 350 km. Podróż minęła szybko, w komfortowych warunkach i kiedy chciałam robiliśmy postój - Mąż kierował.
    Zachęcona tak przyjemną podróżą w piątek o 8 rano wyjechałam na weekend panieński pod Bielsko-Białą Polskim Busem do Katowic, a z Katowic miał nas odebrać ktoś samochodem. Większego dramatu nie przeżyłam nigdy- śmierdzący współpasażerowie, łazienki w opłakanym stanie (serio wolę się załatwić na powietrzu), woń alkoholu i brak klimatyzacji. Pomyślałam sobie-pewnie trafiłyśmy na słaby autokar, ale z powrotem było jeszcze gorzej - autobus pełen ludzi, jeszcze gorszy smród i jeszcze gorsze łazienki i ogólne umęczenie. Po tych dwóch wyjazdach już na pewno przekonałam się, że więcej nie wsiądę do żadnego autobusu ani pociągu w długą trasę.

O mnie
    dwudziestkapiątka, zależy jakie kto ma doświadczenia, może nie jeździłaś za dużo pociągami
    Piszesz tu o autobusach i nie mogę się z Tobą nie zgodzić, też ich nie lubię i z dwojga środków lokomocji wolałabym siedzieć w aucie.
    Ja przez połowę życia podróżowałam pociągami - studia, wycieczki, koncerty i one naprawdę nie są takie straszne. Obserwowałam też jak się w nich komfort poprawiał, a teraz z tymi pendolino, to dopiero ho ho
    Każdy wybiera podłóg własnej wygody

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maminka3 Zobacz posta
    dwudziestkapiątka, zależy jakie kto ma doświadczenia, może nie jeździłaś za dużo pociągami
    Piszesz tu o autobusach i nie mogę się z Tobą nie zgodzić, też ich nie lubię i z dwojga środków lokomocji wolałabym siedzieć w aucie.
    Ja przez połowę życia podróżowałam pociągami - studia, wycieczki, koncerty i one naprawdę nie są takie straszne. Obserwowałam też jak się w nich komfort poprawiał, a teraz z tymi pendolino, to dopiero ho ho
    Każdy wybiera podłóg własnej wygody
    Nie wiem jak jest z pendolino, ale chyba nie w każdym mieście ono jest. Przez całe studia jeździłam pociągami na różnych trasach i zdecydowanie nie polecam. I nikt ani nic mnie do tego nie przekona, tym bardziej teraz w ciąży i w trasę 800 km.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów