Strona 524 z 723
Pokaż wyniki od 5,231 do 5,240 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja spie przede wszystkim na plecach bo tak mi najwygodniej

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja śpię akurat tak jak mi wygodnie w danej chwili

Uważam że chyba nie ma jakiejś niewskazanej pozycji do spania. No bo jak mamy się męczyć całą noc żeby zasnąć w 'bezpiecznej' pozycji, to wolę tą gorszą i się porządnie wyspać. Co jak co, ale nam sen i odpoczynek jest potrzebny, jest na wagę złota więc warto spać tak jak się chce

Na plecach chyba chodzi tylko o komfort bo wtedy macica ciąży na przeponę i gorzej się oddycha. Nic mi innego nie przychodzi do głowy. Na prawym boku z tego względu, że macica uciska na żyłę główną - a ucisk na nią powoduje puchnięcie nóg, hemoroidy, żylaki - No a nie oszukujmy się, ucisk jest też w każdej innej pozycji

Więc nie mordujmy się i śpijmy tak jak jest najwygodniej

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Jejku dziewczyny, też macie takie ssanie na słodkie? No ja już muszę mężowi mówić żeby mi zabierał bo mogę zjeść całą czekoladę za jednym razem...
    Czasami mam wrażenie że nie jem nic innego niż słodkie

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Ja wróciłam od lekarza, maluch ma ok 1200 gram. Ogolnie wszystko ok, tylko szyjka ma 2,9 cm i mam sie bardziej oszcedzac i brac luteine. nie lezec, ale zwolnić.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Haha DeDe, to nie jest ze mną jeszcze tak źle
    Zazuul, oo super że dzidzia już tak duża

Dziewczyny, właśnie wybrałam łóżeczko, po wielkiej rozkminie kolorystycznej ale zastanawiam się nad opcja dodatkowa- opuszczanym bokiem. Czy ktoś miał już takie lub planuje? Nie wiem czy to zbędny bajer czy się przydaje jednak?
    Jest jeszcze szuflada w opcji, ale to akurat nie chce bo odkurzacz nie wjedzie, a mamy psa, z którego kłaków można zrobić drugiego psa, jeśli się człowiek postara i zapomni o odkurzaniu na dwa dni

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja mam tradycyjne łóżeczko (dostałam je) z wyciąganymi dwoma szczebelkami. Dzis ma ponad 3 lata ciągle sie tam wciska :P

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Zaazul Zobacz posta
    Ja wróciłam od lekarza, maluch ma ok 1200 gram. Ogolnie wszystko ok, tylko szyjka ma 2,9 cm i mam sie bardziej oszcedzac i brac luteine. nie lezec, ale zwolnić.
    To oszczędzaj się oszczędzaj. Ja przy moich już mocnych i niestety częstych skurczach, po wyjsciu na lekkie zakupy muszę później leżeć... Zajadam sie no spą i asparginem, dodatkowo został mi listek luteiny który biorę, zobaczymy za dwa tygodnie (jeżeli wcześniej nie pojade na IP) czy mi się szyjka nie skraca przez to

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja też już po wizycie Maluch waży 1200-1300 i wszystko jest OK!
    Dziś nie chciał się obrócić do nas przodem,żeby pokazać czy z Juliana się nie zrobiła Julka hehe, ale mam nadzieję,że Julek to Julek

fiu fiu fiu to spore już te dzieciaki 1200-1300g !!!! a niech rosną bo czasu coraz mniej- ja dzisiaj zaczynam 7 miesiąc i sama jestem w szoku,że tak to leci szybko.

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    Ja też już po wizycie Maluch waży 1200-1300 i wszystko jest OK!
    Dziś nie chciał się obrócić do nas przodem,żeby pokazać czy z Juliana się nie zrobiła Julka hehe, ale mam nadzieję,że Julek to Julek
    Heh, ja tez dzis nie mialam szansy sprawdzić czy Antek jest dalej Antkiem czy moze znowu Anią.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów