Strona 523 z 724
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,230 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Wczorajsza wizyta udana, Filipek rośnie prawidłowo, lekarz powiedział, że wręcz książkowo, jest zdrowy, serduszko bije mocno, na usg już był w położeniu główkowym
    No i waży 1300g

A co do tej kluchy, którą mam nad pępkiem, jest to, czego się obawiałam - przepuklina. Mówiłam mu, że mnie to nie boli, widać to tylko jak stoję. Powiedział, że w ciąży to nic złego, tym bardziej, że nie odczuwam żadnych dolegliwości, a skontrolujemy to po porodzie (usg) .

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    U mnie dzisiaj w końcu ciepło, co prawda rano był przymrozek, a jak córka szła do szkoły przed 8 to było już ponad 15 stopni. Teraz jest słoneczko, cieplutko, jutro ma być jeszcze cieplej w końcu

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A u mnie dzień zaczął się fajnie....słoneczko i od razu chce się żyć
    A po śniadaniu zwróciłam wszystko co zjadłam :/ Nawet na początku nie wymiotowałam a tu dziś taka niespodzianka...i opadłam z wszystkich sił... :/ Nawet słońce za oknem nie pomaga...

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja się zastanawiam ile nasza sarenka waży, skoro w 20 tygodniu ważyła 418g, to może teraz z kilo? Wczoraj jak się jakoś dziwnie położyłam to dostałam w żebra. Jeszcze nie mocno na szczęście ale się zaczyna. Brzuch faluje i mąż czy to nie boli.
    A słodycze to u mnie codziennie. Mąż sie poświęca, bo zjada mi pół tabliczki czekolady, żebym sama nie musiała wciągnąć całej
    A ząb jakby lepiej. Może będzie dobrze

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Witajcie :-)
    Również zapisałam się do szkoły rodzenia i wczoraj miałam pierwsze zajęcia organizacyjne. Czeka mnie 6 spotkań podczas których będą szczegółowo omówione tematy związane z porodem, połogiem, karmieniem, pielęgnacją dziecka, szczepieniami, pierwszą pomocą, będzie także wizyta na porodówce :-) wszystkie zajęcia są bezpłatne, szkoła jest położona przy szpitalu i prowadzi je położna z tego właśnie szpitala ;-) w grupie jest zawsze max 10 osób (wczoraj było 6 kobietek, z czego dwie przyszły z partnerami). Ja byłam sama, położna mówiła że będzie informować na które zajęcia warto przyjść z partnerem. Pierwsza część każdych zajęć (45min) to ćwiczenia na matach :-) Zapowiada się ciekawie i na pewno nikomu takie zajęcia nie zaszkodzą. Poza tym była na nich dziewczyna która spodziewa się drugiego dziecka i w zajęciach uczestniczy drugi raz po to aby sobie przypomnieć prawidłowe oddychanie podczas akcji porodowej bo wspominała że jej to dużo pomogło i dziecko urodziła błyskawicznie :-)

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    A u mnie nadal brzydko, zero słońca, czasem deszczyk.
    Super że Filipek rośnie zdrowo!
    Dziewczyny, a boli was kość ogonowa?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Dziewczyny, a boli was kość ogonowa?
    Boli, ale może bardziej promieniuje od lędźwi, krzyża i miednicy.
    Boli zwłaszcza jak chcę poleżeć na plecach.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    ja do szkoły rodzenia chodziłam z mężem i polecam nie był obecny raptem na kilku zajęciach. uważam, że dało mu to wiarę w siebie i był dzielny, pomocny podczas porodu

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Ja zaczynam szkołę w czerwcu. Sporo tych zajęć będzie bo aż 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące! Mam nadzieję, że wszystkie informacje się przydadzą...

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Mnie po aktywnym dniu łupie w krzyżu :-) i promieniuje na biodro, tak że ciężko chodzić. Ból na prawdę silny ale na szczęście przechodzi po odpoczynku :-)
    Niby zalecają spanie na lewym boku, ale moja Perła kopie niemiłosiernie jakbym ją gniotła i wybieram do snu prawy bok, na plecach nie śpię bo ponoć nie jest zalecane?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów