Strona 522 z 724
Pokaż wyniki od 5,211 do 5,220 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member
    reniua

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Ja też niedawno zapisałam się do szkoły rodzenia, zaczynam od 15.05 nie mogę się już doczekać.

Moja Zosia kręciła się w nocy po całym brzuchu, pierwszy raz tak, że z jednej strony był wypukły a z drugiej dołek. Co chwila się zmieniał kształt. Dzisiaj jest spokojniejsza

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja rodze w warszawie w szpitalu praski. Dla osób zameldowanych w warszawie lub rozliczających tu podatki szkoła w szpitalu jest za darmo. Trzeba tylko zaświadczenie od lekarza o braku przeciwskazan mieć i tyle.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Jejku dziewczyny, też macie takie ssanie na słodkie? No ja już muszę mężowi mówić żeby mi zabierał bo mogę zjeść całą czekoladę za jednym razem...

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Panna, a ja dobrze pamiętam, że masz niski poziom glukozy, tę po godzinie?
    Bo ja w poprzedniej ciąży po 2 godz. od wypicia miałam stężenia 70, a normy były od 75 i właśnie całą ciążę obżerałam się słodkim na potęgę
    Ale ja sobie wtedy nie żałowałam Skoro cukrzyca ciążowa mi nie groziła...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez sie zajadam slodyczami.. skoro cukrzyca mi nie grozi i nie tyje zbytnio to sie usprawiedliwiam...
    Zielona pokrzywo, slyszalam duzo dobrego o tym szpitalu ale ode mnie zdecydowanie za daleko..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Burzujka faktycznie poleżałam, wzięłam nospe, potem wstałam i pochodziłam trochę i przeszło, że nawet dałam rade się zebrać i pojechałam na zajęcia ze szkoły rodzenia! Już połowa zajęć za nami.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Maminka, a patrz, nie pomyślał że to wina niskiego cukru w tym badaniu, faktycznie miałam dwa wyniki lekko poniżej! Ehh no to nie będę się tym przejmować
    Ale i tak staram się trochę zastępować słodkie owocami, np mąż mi dzisiaj kupił arbuza i zrobił koktajl malinowy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Panna Nienormalna ja też tak mam ze słodyczami nigdy ich nie lubiłam a teraz pół tabliczki czekolady na raz! W sklepie to slodycze obchodze z daleka zeby nie kupowac a właśnie tez zrobiłam koktajl z kiwi pomaranczy truskawek banana troche wody i miod PYCHA!! tyle że na kibelku po tym bylam chyba z trzy razy może za duzo witamin jak na raz a co do szkoły rodzenia to u nas prywatnie kosztuje 200zł 5zajęc po 1,5godz i jedno na porodówce. Byłam już w zeszły czwartek naprawde polecam! Akurat był temat o porodzie super wszystko wytłumaczyła co i jak bo nie ukrywam że bladego pojęcia nie miałam nawet mąż zdecydował się isc ze mna rodzić hihi
    a tak poza tym to u nas dzisiaj był mróz -2stopnie! Ale teraz pieknie słoneczko świeci aż mnie energia rozpiera a musze w pracy do 15 siedziec

Member Awatar kirka00
    O mnie
    No nie znowu się naskrobalam na telefonie i wszystko mi się skasowalo
    Zacznę od tego że dziś ja siedzę na glukozie mam w związku z tym dużo czasu żeby nadrobić wasze wpisy i dodać coś od siebie :-) nie jest tak zle z tym ulepkiem cytryna ratuje sprawę, cząstkę sobie wcisnelam, a na koniec zagryzlam żeby zrealizować smak,ale po godzinie już bym schabowego zjadła :-)

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Pogoda mi znacznie bardziej doskwiera, u nas dziś deszcz ze śniegiem, moja pierwsza wiosna w domu od niepamiętnych czasów A nawet się nie chce wychodzić, ciągle zimno, do tej pory nie narzekalam na te fanaberie pogody ale już dość !
    Dziewczyny też mam fazę na słodkie, może dlatego glukoza mnie nie pokonała, staram się ograniczać i jeść więcej owoców, ale coś słodkiego codziennie musi być!
    Bóle w pachwinach są mi dobrze znane i jeszcze klocia w dole brzucha. Mała fika intensywniej jak ja jestem w spoczynku, a słabiej ja czuje jak mam aktywny dzień. Turla się przede wszystkim po pecherzu, a kopniaki dostaje na wysokości pępka :-)
    Pochwalę się wam moim pierwszym zakupem, padło na wanienke ponieważ polowalam na używaną beaba, do której dokupie uchwyt na wannę. U nas jest tak mało miejsca ze to jedyne rozwiązanie.
    Ostatnio skacze mi powieka, myślicie że to magnez?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów