Strona 521 z 724
Pokaż wyniki od 5,201 do 5,210 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Oj, moje maleństwo też się rozpycha na wszystkie strony, że czasami mój brzuch nie jest okrągły tylko bocznie owalny
    No i zmienia pozycję, na tym etapie ciąży może jeszcze co chwila inaczej leżeć.
    Dno macicy mam ok. 2,5 cm nad pępkiem.

W końcu się pochwalę, że będę miała córkę
    Jesteśmy bardzo szczęśliwi (choć głównie dlatego, że po prostu wiemy; z synka cieszylibyśmy się tak samo), wiemy o tym od prawie 2 tygodni.
    Synek na początku mówił, że chce małego chłopczyka, a jak maż mówił, że może będzie siostrzyczka, to on na to: "Ale ja siostrzyczkę już mam"
    Niemniej, cieszy się z dzidziusia; chyba jest jeszcze zbyt mały, żeby być rozczarowanym kolejną siostrą

I tak przy okazji napiszę wam, że cały czas towarzyszy mi dziwne uczucie, zupełnie jakbym założyła skarpetki nie do pary czy buty nie na tę stopę... jakby natura zrobiła sobie jakiś myk i w gruncie rzeczy dziewczynka może się okazać chłopcem. Nie wiem skąd takie zjawisko, przecież widziałam 2 razy wargi sromowe, a mimo to coś mi nie gra. Pierwszy raz tak mam. Może to hormony płatają mi figla? Albo za dużo historii "z życia wziętych" sie nasłuchałam
    Ostatnio edytowane przez maminka3 ; 09-05-17 o 11:56

2. dzieckozakupy.pl
    Och ja też sie dzisiaj fatalnie czuje: pachwiny i pobrzusze. Niestety musiałam wziąść nospe. ( nie chce jej brać, ale bolało non stop). W nocy mąż musiał mi pomagać wstać do wc. Ale to są skutki wczorajszego przepracowania. Tzn czułam się świetnie wiec powolutku robilam w domu przygotowania do remontu no i mam...adzisiaj prawoe 14 a ja mam problem się zwlec z łóżka. Wkurzają mnie te ograniczenia.
    I mimo że regularnie biore magnez zaczęły się skurcze- muszę znów zwiekszyć dawkę.

Dziewczyny dół lewej strony boli mnie coraz bardziej mimo wzietej nospy. Nie wiem czy to pachwina czy jajnik czy cokolwiek jeszcze innego.

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Właśnie robię miodek z mniszka lekarskiego mniam mniam
    O miodek... ja w tym roku nie robie, ale mam z zeszłego roku ze 4 słoiczki, wiec starczy na smak. Zresztą jakbym miała zrywać na kuckach całe wiadro, to bym padła

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Maminka, ja jutro mam USG i poza niepokojem ze cos moze byc nie tak tez czuję sie dziwnie ze dziecko ktore w 13 tc było Antosiem, w 16 i 20 tc Anią a w 23 u dwóch lekarzy Antosiem jutro okaze się Anią.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Pokrzywa Zobacz posta
    O miodek... ja w tym roku nie robie, ale mam z zeszłego roku ze 4 słoiczki, wiec starczy na smak. Zresztą jakbym miała zrywać na kuckach całe wiadro, to bym padła
    Z mężem zjechaliśmy z trasy, w 15 minut zebraliśmy 1000 kwiatów wyszło mi 10 małych i 4 duże słoiki

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziewczyny właśnie zapisałam się do szkoły rodzenia jak przystało na zoltodzioba

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kurcze, pisze na tablecie i mi ucina ciągle to,co napiszę...
    Do szkoły rodzenia idę do szpitala, gdzie chce rodzic. Takie przeszpiegi zrobię ☺mam nadzieje, ze mąż nie ucieknie mi z zajęć

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Dziewczyny dół lewej strony boli mnie coraz bardziej mimo wzietej nospy. Nie wiem czy to pachwina czy jajnik czy cokolwiek jeszcze innego.
    Inka ia mialam wczoraj podobny bol tyle ze z prawej ale przeszlo... lez nic nie rob, powinno przejsc!

Zielona Pokrzywo a gdzie rodzisz? (W wawie tak?) i placisz cos za ta szkole? W mswia kosztuje 450zl! Ale mimo wszystko chyba sie zapisze skoro chce tam rodzic

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Byłam u dentysty. Wiecie, że leczenie kanałowe w ciąży i połogu jest refundowane?
    Mówiła, że ładny ząb, że nic nie widzi, była plomba. Wywierciła ją, a mnie nic nie bolało, więc jest podejrzany. Dostałam lekarstwo i mam czekać. Ciekawe. W ogóle nie znam się na leczeniu kanałowym. Wiem tylko że bez rtg to nie może poszaleć.
    Dziś śnieg u mnie padał Kurtka już się ledwo dopina, jeszcze kilka dni i koniec. Gdzie jesteś wiosno?! Już za miesiąc lato!
    A co do bólu z lewej tez miałam taki czas, że bolało jakby na owulację. Ale minęło.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów