Strona 52 z 724
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Powodzenia Dziewczyny! Kciuki zaciśnięte!

Ja dziś ciut lepiej się czuję. Zmusiłam się do małego spaceru po bułki i takie tam i się dotleniłam. Zjadłam zupę i 2 nalesniki! Rekord!
    Kupiłam sobie słone krakersy i przegryzam co jakiś czas popijając wodą.

Tak wogóle to z większych sensacji to w nocy obudziłam się i musiałam pójść na kibelek bo brzuch napompowany jak balon ale się sobie nie dziwie bo wieczorem najadłam się...bobu. tak bobu, mam pozamrażane woreczki z lata, uwielbiam go! a wczoraj miałam mega ochotę i że dużo kwasu foliowego to sobie wcięłam.

Przez to chyba jeszcze rano i w południe miałam że tak powiem rzadszą "dwójkę". Ale muszę się zaoserwować i dużo pić bo podobno biegunki w ciąży często się zdarzają. Czasem zamiast mdłości przychodzą.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamy

U nas w sumie wiedzą teście, brat męża z narzeczoną, moje 4 przyjaciółki. Poki co nikt więcej nie musi wiedzieć.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Nie jadłam jeszcze bobu nie było mi dane skosztować ..

.. Kucharzowi

U mnie wie tylko jedna koleżanka i to tak przypadkiem bo już nie umiałam wymyśleć dlaczego nie przyjedziemy do nich na sylwestra

A generalnie rodzicom i rodzeństwu chcemy powiedzieć w święta. Wiem, że to może zbyt wcześnie, że można zapeszyć, ale z drugiej strony gdyby nie daj Boże coś się stało złego to chciałabym żeby rodzice byli przy mnie. Ale tego scenariusza nie biorę pod uwagę. Trzeba być dobrej myśli i że 29.12 zabije serduszko na usg! Tego się trzymam.

Dżemik - może to i lepiej bo jakby Ci posmakował to byś wylądowała jak ja na rzadkiej dwójce!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To jak już jesteśmy w temacie, to u mnie zaparcie. Rano namęczyłam się z wiadomo czym masakrycznie. Ale dobrze, że poszło, bo już się czułam wydęta niemożliwie.

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja z tym na razie bez problemu ale ja dużo soków z jabłek pije wiec może dzięki temu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Moje dwojki caly czas sa rzadkie...:/ i do tego dzis mi nie dobrze i nie mam apetytu :/
    Okropnie sie dzis czuje

Senior Member Awatar MamaT
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Mama Antosia ur.4.11.2009 i Hani ur.10.05.2012
    Ja mam na jutro i czwartek urlop jak mi dobrze już nie mogę się jutra doczekać na 16 mam wizytę ale jutro czeka mnie ciężki dzień rano musze odebrać grupę krwi i mężowi prezent kupić o 11.00 mam fryzjera na 13 przedstawienie u cory zabiorę dzieci ze szkoły zjemy coś i na 16 jadę do lekarza a na 17 na szkolenie i wrócę dopiero ok 22.00

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Moje dwojki caly czas sa rzadkie...:/ i do tego dzis mi nie dobrze i nie mam apetytu :/
    Okropnie sie dzis czuje
    Dopadło Cię. Ale pociesz się tak - jak są mdłości to wszystko jest ok. Maleństwo rośnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów