Strona 519 z 724
Pokaż wyniki od 5,181 do 5,190 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Ja pod zebrami czuje juz od jakis 3tyg bo ta mniejsza corcia sie tam umiejscowila. Nawet lekarz mial z poczatku problem ja pomierzyc. A dzis koncze 25tc. Od wczoraj jak ciagle tylko leze i jem to corcie dokazuja jak nigdy, moze rzeczywiscie jak sie tak pooszczedzam to szybciej podrosna i nadgonia waga:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Ja też już często czuje kopniaki takie bolesne w żebra, albo że dzidzia gdyby mogła to by bokiem wyszła Burzujka moja malutka też ma bardziej i mniej ruchliwe dni. Gdy się martwię to biorę w ruch detektor tętna

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj detektor by sie przydal..!
    Mezowi jak powiedzialam ze sie martwie bo Felek jakis taki za spokojny to sie mnie zapytal czy w ogole nic nie czuje czy po prostu mniej. Jak mu powiedzialam ze raz na jakis czas go poczuje ale to zdecydowanie za malo to mi powiedzial, wez sie kobieto uspokoj, czujesz go to znaczy, ze zyje i tyle

Sluchajcie, znalazlam swoj szpital! Jednak w wawie, MSWiA. Urzekla mnie tamtejsza porodowka...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ze mną za to hormony robią co chcą.. Ludzie, ja co chwilę płaczę! O głupoty.. Nigdy tak nie miałam. Sama siebie nie poznaję hehe mąż ma ze mną ciężko

Właśnie robię miodek z mniszka lekarskiego mniam mniam

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A mnie dziewczyny boli pachwina po lewej stroniejak się rozkroczę za bardzo.....wytrzymać się nie da ciekawe czy to normalna dolegliwość ciążowa....w środę będę musiała zapytać doktorka...

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    cajafuerte Ja wózek mam po starszej córce, rodziłam zimą dlatego chciałam taki z dużą gondolą. Jak była większa ale jeszcze nie siedziała dobrze to jest podnośnik na głowkę/plecki i młoda mogła leżeć na półsiedząco, jestem bardo zadowolona- wózek jedo fyn

Laktator miałam ręczny baby ono z pompką -masakra totalna
    później był ręćzny aventa, męczyło mnie machanie ręką
    potem elektryczny tomme tippe, byłam bardzo zadowolona. Sprzedałam, bo mąż nalegał, ale teraz kupię go znowu

Ja wczoraj wróciłam z weekendu z Katowic, byłam na komunii, w jedną strone prawie 6h drogi, bo były przygody, w drugą prawie 5- do przeżycia. Ale noc tam -masakra.. myślałam że przedwcześnie tam urodzę. W nocy obudził mnie ból brzucha,a tam skurcze co 4/5 min. Udało mi się przysnąć po dłuższym czasie, i po no spie i asparginie w miarę się uspokoiło, więc teraz oszczedzać się muszę na maksa..

Zielona_Pokrzywa Zazdroszczę końca remontu! Ja mam całe mieszkanie które kupiliśmy do zrobienia i dopiero zaczeli łazienkę i toaletę a gdzie reszta... Przez te skurcze nawet jeździć po sklepach nie mogę żeby coś wybrać

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    A mnie dziewczyny boli pachwina po lewej stroniejak się rozkroczę za bardzo.....wytrzymać się nie da ciekawe czy to normalna dolegliwość ciążowa.
    Mnie bolały obie przy każdym ruchu. Taki ból jak przy zakwasach. Na szczęście przestało od kiedy biorę magnez

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Co do bólu to mnie plecy masakrycznie Bola jak leżę na wznak fizjoterapeuta pomaga na kilka dni tylko:/ chyba dzidzia gdzieś naciska. I jak więcej chodzę Bola mnie stopy i puchną boje sie co to bedzie w lecie... Któraś pisała o szpitalu w Bielsku? Jak tam jest? Ja słyszałam nawet dobre opinie tyle ze znieczulenia nie maja. A ja sie zastanawiam nad tym... a Wy co myślicie?

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    U mnie w szpitalu też nie mają tego znieczulenia do kręgosłupa.. .jedynie mają tzw.gaz rozweselajacy,ale sama nie wiem co o tym myśleć...

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Ja spróbowałam gazu przy poprzednim porodzie, ale zero efektu
    Jeśli któraś z was bierze pod uwagę ale tak bardziej bardziej, skorzystanie z zzo to najlepiej szukać szpitala, gdzie jest dostępne. Jeśli nie, to wybrać ten, który odpowiada najbardziej.

Ja rodziłam dwa razy bez znieczulenia i nie widzę potrzeby brania go także mi to tito czy w szpitalu jest czy nie a co, podrę trochę ryja jak będzie trzeba haha

W szpitalach prócz zzo czy gazu, z uśmierzaczy bólu zazwyczaj jest imersja wodna (ciepła kąpiel w wannie lub pod prysznicem) albo tens - warto o tens poczytać i sprawdzić czy jest, bo podobno też skuteczne.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów