Strona 518 z 724
Pokaż wyniki od 5,171 do 5,180 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Wiem że nie da się nie myśleć. A jak dziewczynki wagowo? Przy blizniakach zazwyczaj są różnice. To teraz za dwa tyg masz kontrole?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Oglądałam dzisiaj wózki. I w sumie żaden szał. Podoba mi się coletto verona i roan bass soft. Ale jeszcze popatrzę zanim kupie. Jakoś na żywo to wszystko albo wielkie,albo jakieś plastikowe. I szaro bure.

Porownalam sobie z usg sprzed 3tyg i rosna okej ale caly czas z opoznieniem ta jedna o tydzien. Takze skoro rosnie i przybiera na wadze to chyba nie ma sie czym martwic. Chyba nigdy nie jest tak ze blizniaki sa takie same wagowo. Poki co 2tyg oszczedzania sia i zobaczymy ile przytyja bo podobno jak sie lezy to najszybciej przybieraja dzieci bo nic nie spalam

Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Porownalam sobie z usg sprzed 3tyg i rosna okej ale caly czas z opoznieniem ta jedna o tydzien. Takze skoro rosnie i przybiera na wadze to chyba nie ma sie czym martwic. Chyba nigdy nie jest tak ze blizniaki sa takie same wagowo. Poki co 2tyg oszczedzania sia i zobaczymy ile przytyja bo podobno jak sie lezy to najszybciej przybieraja dzieci bo nic nie spalam
    Agnes mi sie też wydaje, że Twoje dziewczynki rosną w swoim tempie. Ok miesiąc temu siostra koleżanki urodził a bliźniaki i dziewczynka była pół kg cieszą od chłopczyka. I też na ust wychodziło ze że jest ok 5 dni różnicy. Więc faktycznie u bliźniakow może Tak tak być. A tak bo mój chłopczyk w 26t3d ważył ok940 g a koleżanka pisała że jej w 26t6d ważył 660 g- i to jest prawidłowo i to.

Junior Member Awatar Galadriela
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Zielona_Pokrzywa Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Oglądałam dzisiaj wózki. I w sumie żaden szał. Podoba mi się coletto verona i roan bass soft. Ale jeszcze popatrzę zanim kupie. Jakoś na żywo to wszystko albo wielkie,albo jakieś plastikowe. I szaro bure.
    Widziałam na żywo Roan bass soft i wszystko ładnie pięknie, ale ma opuszczanie daszka ukryte w materiale i ciężko się do niego dobrać i można łatwo wyłamać i problem.
    My chyba zdecydujemy się na Espiro next manhattan wersję 3w1 z fotelikiem Maxicosi Wahaliśmy się jeszcze nad Anex sport, bo jest bardzo lekki Ale po obejrzeniu na żywo Espiro wygrał

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    A my dzisiaj nad jezioro pojechaliśmy, dotleniliśmy się, poopalaliśmy i zmokliśmy. Pojedliśmy smakowitości z grilla i ząb jeszcze bardziej boli.
    W czwartek, a zęby mnie nie bolą, ale fajnie. w piątek przy kawie przeszedł mnie prąd po całej prawej dolnej szczęce. Potem przy herbacie po górnej, aż w skroni czułam ból i cała miałam jakieś drgawki z bólu. W sobotę się budzę, boli ząb i kark. Myślę, może przejdzie. Na wieczór w miarę ok, ale nie mogłam zębów po prawej umyć. Znalazłam winowajce. Dziś jest jednak porażka, teraz boli cały czas. Nie ejst to ból nie wiadomo jak silny, ale wkurzający. Nigdy w życiu nie bolały mnie zęby, to mój pierwszy raz i panikuję. Jutro idę do dentysty, nie czekam na wtorek bo umrę. Chyba na noc paracetamol trzeba będzie wziąć żeby móc spać.
    Tak więc zaczęły się dolegliwości ciążowe i to chyba najgrosza z możliwych (

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cajafuerte, czyli co jest ta najgorsza z mozliwych dolegliwosci ciazowych bo nie wylapalam? Rosnie Ci osemka?
    Mimo wszystko nie zazdroszcze...!
    Agnes glowa do gory, tydzien to na prawde nie duzo, szczegolnie przy ciazy blizniaczej.
    A ja przywiozlam ze soba beznadziejna pogode... jenyyyy co sie dzieje..?
    Jutro jade ogladac jeden z szpitali, ktore rozpatruje do porodu. Jak mnie przyjma oczywiscie szpital w Bielsku mnie nie zachwycil lekko mowiac..:/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Niee, coś mi się robi złego. Psuje się. Czeka mnie chyba leczenie kanałowe. Dzisiaj jest póki co ok, ale zobaczymy co będzie wieczorem, czy będzie powtórka z wczoraj. I jutro o 15 wizyta. Umieram ze strachu. Zawsze bez znieczulenia robiłam, a teraz nie da się dotknąć tego zęba To jest najgorsza dolegliwość ciążowa dla mnie. Przypomniało mi się jak byłam mała to bałam się, że w ciaży popsują mi się zęby i masz babo placek. A ja mam lekkie zboczenie na punkcie zębowym więc mam jeszcze większy ból.
    A tak z innej beczki.
    Czy czujecie już wysoko dzidzie? Bo ja mam wrażenie, że za tydzień dwa będzie mnie już po żebrach kopać. Już jest chyba z 5 cm albo więcej nad pępkiem.
    I wczoraj tak mnie plecy bolały, że wystraszyłam się, że to te skurcze z krzyza i w panikę wpadłam.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    A tak z innej beczki.
    Czy czujecie już wysoko dzidzie? Bo ja mam wrażenie, że za tydzień dwa będzie mnie już po żebrach kopać. Już jest chyba z 5 cm albo więcej nad pępkiem.
    I wczoraj tak mnie plecy bolały, że wystraszyłam się, że to te skurcze z krzyza i w panikę wpadłam.
    Ja też czuję już nad pępkiem jak siedzę, więc niedługo się zacznie w żebra hehe a jak się rozpycha to czuję i na górze i na dole a o bólu kręgosłupa nawet nie wspominam..

Współczuję bólu zęba :*

Ja się nie mogę doczekać, bo jutro mam wizytę!

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzemik zazdroszcze wizyty! Ja od wczoraj sie schizuje bo mlody mniej aktywny, a zazwyczaj Was uspokajam w tych kwestiach..
    Cajfuerte, moze nie jest tak zle jak myslisz! Ja tez jutro ide do dentysty ale to na planowane leczenie zeba. Mam jeszcze jeden zab do zrobienia i jeszcze raz mam zrobic piaskowanie z fluoryzacja i powiny mi sie zeby dzieki temu nie posypac.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów