Strona 513 z 724
Pokaż wyniki od 5,121 do 5,130 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ja preferuję laktator ręczny.

Przy synu miałam elektryczny Tommee Tippee, chyba ponad 2 stówy kosztował, trochę poużywałam i oddałam. Byłam średnio zadowolona :/
    Przy córce miałam ręczny Avent. Ona nie tolerowała butelek, więc przez kilka miesięcy raczej go nie używałam bez przerwy (raz wyszłam na dłużej i mąż sie natrudził, zeby wypiła z butelki, później planowałam wyjścia między karmieniami), tylko gdy miała dłuższą drzemkę na powietrzu, bo wtedy cycki domagały się opróżnienia. Za to był nieoceniony podczas rozszerzania diety, moje mleko dodawałam do zupek i robiłam na nim kaszki jaglane itp. Jak dla mnie lepszy, wydajniejszy był ręczny i taki też teraz zamierzam używać.

Wózek będę miała z dużą gondolą, jak poprzednio. Do ciepłej wiosny moje dzieciaki woziłam w ten sposób, no i spały na podwórku codziennie + spacerki też codzienne, więc tylko duża gondola. Taki bym wam polecała

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja mam elektryczny aventa poza medela podobno jeden z sensowniejszych na rynku. Zaplacilam cos kolo 250zl.

Dziewczyny czy odczywacie bole zeber? Dzis mnie strasznie bola i szwagierka i zona mojego taty mowia ze to sie dzieje jak macica juz jest wysoko i poprostu rozpycha zebra. Podobno normalne ale mnie boli jak cholera....:/

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    Mnie żebra bolały pod koniec 2 ciąży, tak w ostatnich 6 tygodniach.
    I nie od pokopania ich, bo córka żebra mi oszczędziła. Nie to co syn

Możliwe, że masz już znaczny ucisk na żebra - macica się powiększa, wnętrzności się przesuwają, Twoja dzidzia też jest już całkiem spora.
    Ostatnio edytowane przez maminka3 ; 03-05-17 o 21:30

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Siedzę na krzywej już 45 min chociaż przez pierwsze 15 min myślałam że haftnę. Trzymajcie kciuki do 9.15 żeby mi się ulepek utrzymał xD p.s. nie było źle z wypiciem po prostu posłodzona woda

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Z wózków mam upatrzone dwa, adamex pajero albo tutek grander. Ale najprawdopodobniej kupimy adamex. No i kupuję używany, nie nowy, a to są dość nowe modele, więc nie będą po trzech dzieciach cioci

Przy wydatkach jakie nas czekają i tak nie damy rady kupić nowego. Musimy oddać połowę zwrotu z rozliczenia ogrzewania poprzedniemu właścicielowi mieszkania, bo spółdzielnia nasz zwrot wzięła na poczet czynszu, czeka nas remont auta koniecznie przed porodem , nowa płyta gazowa w kuchni, bo w tej jest coś nieszczelne, nowe łóżko dla córki, a do tego co ma teraz dokupimy materac i będzie miał synek, a łóżeczko będzie dla Filipa i też trzeba materac. Do tego w czerwcu i we wrześniu ubezpieczenie auta, przegląd, i ubezpieczenie mieszkania. Jak się tak człowiek zastanowi to kuźwa najlepiej wygrać w totka bo szary Kowalski mając prawie 300 godzin w miesiącu ledwo to opłaci.

No i też planuję wozić małego w gondoli jak najdłużej.

Wtedy wieczorem wzięłam tabletkę przeciwbólową i jedną nospę i przeszło. Ale do tej pory bardziej dokucza mi kręgosłup niż co innego więc obstawiam to.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Laktatora wam nie doradzę bo przy córce nie używałam nic, bo i tak szybko mi się karmienie zakończyło, a przy karmieniu synka miałam ręczny z Tommie Tippie i mi wystarczył. Więc nie mam doświadczenia w elektrycznych, ale wiele moich koleżanek polecało właśnie medela.

Laktator i tak kupię, chyba taki sam bo był ok.

Koszule do szpitala mam już zamówione, zamiast kupować w sklepie po 50zl za szt, to mam od jednego sprzedawcy z allegro po 20-30zl od razu z szlafrokiem bo mój już nadaje się na MADE IN ŚMIETNIK

No i wszystkie mam rozpinane z boku nad piersiami , 3 z krótkim rękawem, a ta w komplecie ze szlafrokiem jest na cienkich ramiączkach i będzie do porodu bo nie mam żadnej takiej która się nada.

Dżemik a mogłabyś podrzucić link do tych koszul nocnych?

A propos laktatorów to mi koleżanka na start poleca ręczny żeby pobudzić laktację po cc. Ona miała Tommie Tippiei bardzo poleca bo niby jest cichy i nie skrzypi jak avent. Poza tym w zestawie ma więcej pojemników niż avent i cenowo wychodzi lepiej.
    Dżemik czy wg Ciebie nadaje się do małych piersi?

Maminka czy avent skrzypi? Czy nadaje się do małych puersi?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja też 3 koszule do karmienia z krótkim rękawem do szpitala mam zakupione, szlafrok też- cale do wymiany- bo za duży wziełam ;(( jakieś podkłady poporodowe częściowo kupione. Muszę się wziąć za resztę rzeczy do szpitala. Na szczęście tam gdzie planuję rodzić najlepiej nie brać rzeczy dla dziecka- tylko na wyjście do domu.
    No i remont kuchni rozpoczęty.
    A co do wózka to na początku chciałam bebetto murano- a potem przypadkiem odkryłam camarelo figaro i tak od prawie miesiąca jest i czeka już u mnie w domku)) ma jedną z większych gondoli więc to mi odpowiada i jest dość wysoki więc dla mnie ok. Niby czytałam opinię, że może skrzypieć itd, ale zaryzykowałam i tak mi się podoba, tyle funkcji ma (płacili dziadkowie- my mieliśmy tylko wybrać )

Dżemik dobrze,że obyło się bez szpitala.

A co do laktatora to jakoś szkoda mi kasy teraz wywalać na te drogie bo nie wiem czy mi się przyda czy nie- 2koleżanki polecały ręczny bo same używały- więc za bardzo nie mam opinii wyrobionej

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Dżemik a mogłabyś podrzucić link do tych koszul nocnych?

A propos laktatorów to mi koleżanka na start poleca ręczny żeby pobudzić laktację po cc. Ona miała Tommie Tippiei bardzo poleca bo niby jest cichy i nie skrzypi jak avent. Poza tym w zestawie ma więcej pojemników niż avent i cenowo wychodzi lepiej.
    Dżemik czy wg Ciebie nadaje się do małych piersi?

Maminka czy avent skrzypi? Czy nadaje się do małych puersi?
    Pewnie, wkleję link jak usiądę do kompa.

Laktator po cc jak najbardziej się przyda, ale mnie się wydaje, że nic tak nie pobudzi laktacji jak przystawianie dziecka do piersi od razu jak to tylko możliwe. Tym bardziej to potwierdza fakt, że już później w unormowanej laktacji dziecko się najada a my laktatorem nie odciągniemy nic. Więc taka mała wskazówka - nie stresujcie się mamuśki jak któraś laktatorem nie odciągnie ani kropli
    A co do małych piersi - nie pomogę haha przy moich dużych on był super, a nie ma on jakoś dużej tej nakładki więc może będzie ok. Przymierz od koleżanki hehe

O mnie
    Illusive - mój laktator nie skrzypiał (nawet nie wiedziałam, że mogą skrzypieć może koleżanka miała jakiś wadliwy model?). Ja mam ogólnie biust B, ale na takim nigdy nie odciągałam, bo podczas całego okresu karmienia miałam D, więc laktator dobrze tu działał, na mniejszym biuscie to nie wiem

Dobrze mówisz Dżemik - niech pierworódki pamietają - odciąganie z piersi pokarmu "na zimno" spowoduje, że prawie nic może z nich nie polecieć i żeby się tym nie stresować, że nie ma mleka a dziecko jest nienajedzone, mało przybiera itp !
    Ja wam napiszę swój patent, gdy chiałam odciągnąć pokarm - robiłam to tylko wtedy, gdy mała jadła z jednej piersi a ja odciągałam z drugiej. Wtedy dużo leciało. Po zmianie piersi nadal w tej odciąganej mleko było, bo się produkowało na bieżąco, więc dzieci były jak najbardziej najedzone. No i mogłam z powodzeniem odciągnąć mleko, gdy dzieciaki długo spały na podwórku - wtedy też leciało ciurkiem, bo po 3-4 godzinach cycki chyba by mi pękły

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów