Strona 511 z 724
Pokaż wyniki od 5,101 do 5,110 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justyska95 Zobacz posta
    Dziewczyny, miała może któraś z Was złe wyniki moczu, tj. podwyższone pH, obecne leukocyty, nabłonki płaskie i fosforany bezpostaciowe?
    Wyszły mi takie i nie wiem czy sie martwić. Wizytę mam dopiero w piątek. Dodam, że dla pewności zrobiłam jeszcze posiew moczu, ale wyszedł ujemny, więc chociaż pod tym względem mi ułożyło...
    Justyska a w jaki sposob pobralas mocz? Bardzo czesto zle wyniki wychodza po zle pobranym moczu, szczegolnie jesli posiew Ci dobrze wyszedl.

Ja nie wiem ile przytylam bo moja waga zostala w domu ale brzuch mi bardzo intensywnie rosnie i czuje jak skora mi sie napina...! Mam nadzieje, ze wytrzyma i nie powstana rozstepy!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Tak jak polecają. Rano po podmyciu i ze środkowego strumienia. I powtórzyłam wyniki po 3 dniach i wyszły identycznie... Oby do piątku.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Justyska - ja w poprzedniej ciąży jak miałam złe wyniki z moczu, to dostałam tabletki, przeszło do kolejnej wizyty. Ale nie stresuj się, problemy z układem moczowym dość często się zdarzają w ciąży.

Póki co możesz jeść żurawinę, pić Wit c. Polecam musującą, ale 1000mg. Nie wiem czy to jej zasługa, ale odkąd ją piję, to wyniki z moczu mam wręcz idealne.

Czekam póki co na męża, jak wróci z pracy bo źle się dziś czuję.
    Od rana jestem bez sił, czasem robiło mi się słabo, a od popołudnia boli mnie brzuch. Małego dziś czuję dość dobrze, nie mam skurczy, bo to boli cały czas od lędźwi aż po podbrzusze, nie wiem czy to kręgosłup, czy nerki, ale czuję się fatalnie. Czasem tylko brzuch mi się stawia. Jeśli mi nie przejdzie to pojadę na oddział, dziś akurat mój lekarz ma dyżur.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O Dżemik to nie dobrze, ale też dzisiaj nie najlepiej- i co gorsza po tych moich przeżyciach wczorajszych z psami słabo czuje dziecko! Zaczynam sie martwić, bo taka byłam wczoraj wystraszona i On sie ruszał, a dzisiaj ledwie co jakiś czas czuje. Nie wiem o co chodzi! Może dlatego że dzisiaj też jestem poddenerwowana????

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Inka jak ja miałam 3 bardzo nerwowe dni to maluda ledwo co się ruszała, a jak się uspokoiłam i zrelaksowałam to boksowała na całego, więc myślę, że nasze samopoczucie ma duży wpływ na nasze dzieciaczki

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Ja szczerze powiedziawszy mocno odczuwałam kopniaczki malucha kilka tygodni wcześniej, teraz to tak raczej spokojnie jest, zalatana jestem ostatnio i mam mniej czasu na odpoczynek, ale mała współpracuje ze mną, jak za długo cisza jest, to ją proszę, żeby mnie kopnęła, bo mamusia się denerwuje. No i zawsze w nocy bardzo dokazuje, czasem już to staje się trochę bolesne, ale nie narzekam

Cytat Zamieszczone przez DeDe Zobacz posta
    Inka jak ja miałam 3 bardzo nerwowe dni to maluda ledwo co się ruszała, a jak się uspokoiłam i zrelaksowałam to boksowała na całego, więc myślę, że nasze samopoczucie ma duży wpływ na nasze dzieciaczki
    DeDe to mnie pocieszyłaś troche. Dzięki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    A ja dziś miałam mega ochotę na sprzątanie i robienie miejsca w szafkach i szufladach dla Małego...wicie gniazda mi się włączyło chyba
    Ja stres będę miała 1.06 bo idę do sądu jako świadek...masakra w sumie to juz zaczynam sie stresować...

Wiem,że temat laktatorow był ale nie mogę to odgrzebac...
    Jaki jest dobry? Ręczny? Czy nie? Firma jakaś konkretna? Kupować teraz juz? Czy ewentualnie po porodzie jak będzie wiadomo że potrzebny?

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Kurcze, współczuje dziewczynom, które same zostają w ciąży. Na różnych forach jak podczytuję,to co chwila widzę, że młode mamy zostają same,a delikwenci "tatusiowie" się bawią i zostawiają dzieci. Gdzie ci prawdziwi faceci. Eh.... strasznie to denerwujące.

U mnie remont prawie na finiszu. Kręgosłup wchodzi mi w d... mimo, że nic mi nie pozwalali pobić. To samo chodzenie, mycie i podawanie czegoś,to już sporo.
    Niby dwa pokoje na ful remont, malowanie, zmiana oświetlenia itd.a bałagan na 3 pokoje, kuchnie i korytarz. Dobrze, że mama mi pomagała, umyła okna, podłogi, szafy, naczynia itd. A ja gotowałam i psa na spacer bralam a resztę to lekkie zajęcia mi dawali.

Dziś pojechalam do biedronki, żeby mężowi nie zawadzać jak malował sufit. I kupiłam połki na ścianę takie 3 plastry miodu. Obok było Obi,to kupiłam testery dwóch farb i pędzelek i jak wróciłam to pomalowalam sobie połki, taki artysta malarz jestem

W ogóle to w Biedronce dzisiaj mialy byc rajstopy ciążowe za 3 zł, jakieś mega rabaty. Pojechałam,a tam kosze z wyprzedażą jakby bydło napadło. Tragedia. Rajstop nie bylo po 8 rano, bluzki bez opakowań, porozwalane.

I poczułam jak mi córcia reaguje na mocne dźwięki i basy. Mąż podłączał głośniki i tak na ful,a mała jak mnie z kopa, obrót, z kopa i turlanko. Do tego jak śpię to skacze. Mąż na śpiocha mi dotyka brzuch,a tam ona turla się porządnie. Potem rano się zastanawiam,co ja taka skopana.

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    My dostaliśmy wczoraj kilka sztuk ciuszków od bratowej lubego, takie słodkie, ale wszystko różowiutkie, także oby nie było niespodzianki Część rzeczy sami wcześniej zakupiliśmy, a jeszcze moja ciotka składuje pełno ubranek dla siebie, gdy będzie mieć dzidzie, także powiedziała, że nam je przekaże. Myślę, że to w zupełności wystarczy, oczywiście jak mi coś ładnego wpadnie w ręce to na pewno kupię, ale już coś mam, więc jestem spokojniejsza. Teraz zaczyna się u mnie gorący sezon, 12 wizyta u prowadzącego ciążę, 15 idę prywatnie potwierdzić płeć, później zaczynam szkołę rodzenia, osiemnastka siostry, a na początku czerwca szykuje nam się w rodzinie weselicho, muszę się rozglądać za jakąś kiecką dla siebie No i pod koniec czerwca zaczyna się sesja, będę mieć dwa egzaminy, pisemny i ustny, oby wszystko poszło gładko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów