Strona 508 z 723
Pokaż wyniki od 5,071 do 5,080 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Inka duzy chlop rosnie:-D

feedo.pl
    Mnostwo rzeczy maja;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Inka duzy chlop rosnie:-D

feedo.pl
    Mnostwo rzeczy maja;-)
    Faktycznie rośnie niemały, ale ja też mam termin na sam pocz.sierpnia wg wyliczenia. Ale też jak widze wszystkie sierpniowe bobasy takie dorodne sie zapowiadają - oby tak zaostało.

A zerknę sobie na feedo.pl- może coś fajnego wyszukam

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Ja tez z poczatku sierpnia a moj kruszek we wtorek wazyl 799g:-D ale ja tez z tych małych ludzikow:-D

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Moj wcale drobny nie nie jest.. ale to przez clexane.
    Inka gratuluje wizyty, Twoj synio tez spory mnie tez spadlo raz bialko to lekarz kazal procz bialego miesa jesc duzo nabialu. Nie lubie zbytnio jogurtow naturalnych czy sera bialego ale sie przemoglam i w miesiac mi podskoczylo. Polecam!
    Panna - nie zazdroszcze :/ ale musze powiedziec, ze mojej siostrze sie udalo! Wisiala z godzine na telefonie z nfzetem ale zalatwila endokrynologa ma za tydzien (na nfz!) a genetyka (zeby sprawdzic czy tez trombofilii nie ma), udalo sie jej na za miesiac.. a normalnie to ba przyszly rok..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Skoro Filip ważył 2,5 tyg temu prawie 800g to ile będzie miał za 1,5 tyg na wizycie? Hehe ale to dobrze, niech rośnie

Mam od babci przepis na miodek z mleczy, czekam aż zakwitną porządnie i będę robić uwielbiam go

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Babka w rejestracji, że mam się lekarza pytać czy przyjmie, lekarz że absolutnie nie, bo on ma za dużo pacjentów... Ja wam powiem, że tak mnie potraktował że wyszłam i się poryczałam mężowi, gdzie ja zawsze taka waleczna... Ale już jestem zmęczona tą nogą.
    Potem mówię że jak już jesteśmy przy szpitalu to na oddział ratunkowy. Powiedziałam szczerze że gdyby przestrzegali tej ustawy w przychodni to bym do nich nie przyszła i że się boję że odnowiło mi się złamanie. Tam już spoko, w prawdzie lekarz ortopeda nie była, ale chociaż obejrzała, dotknęła i zrobili mi rentgen, złamania nie ma, prawdopodobnie mam stan zapalny z przeciążenia. No i dostałam inne skierowanie że niby szybciej mnie przyjmie ten ich ortopeda co mnie wcześniej olał. Ja jednak już nie wrócę do niego... Tak więc pójdę po majówce, jeśli nadal będzie boleć, do innej poradni.
    Do dupy ten dzień, serio...

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Babka w rejestracji, że mam się lekarza pytać czy przyjmie, lekarz że absolutnie nie, bo on ma za dużo pacjentów... Ja wam powiem, że tak mnie potraktował że wyszłam i się poryczałam mężowi, gdzie ja zawsze taka waleczna... Ale już jestem zmęczona tą nogą.
    Potem mówię że jak już jesteśmy przy szpitalu to na oddział ratunkowy. Powiedziałam szczerze że gdyby przestrzegali tej ustawy w przychodni to bym do nich nie przyszła i że się boję że odnowiło mi się złamanie. Tam już spoko, w prawdzie lekarz ortopeda nie była, ale chociaż obejrzała, dotknęła i zrobili mi rentgen, złamania nie ma, prawdopodobnie mam stan zapalny z przeciążenia. No i dostałam inne skierowanie że niby szybciej mnie przyjmie ten ich ortopeda co mnie wcześniej olał. Ja jednak już nie wrócę do niego... Tak więc pójdę po majówce, jeśli nadal będzie boleć, do innej poradni.
    Do dupy ten dzień, serio...
    Wtedy kiedy to się stało, miałaś gorączkę? Pamiętasz? Ja miałam to samo 2 lata temu. Ból stopy jakbym skręciła, na rtg nic nie było, bolało nawet w nocy, do tego gorączka. Noga opuchnięta, gorąca. Wyszło, że miałam zapalenie pochewki ścięgna. Po antybiotyku zapalenie minęło, ale już dostałam info, że skoro raz mi wyszło, to może wracać. Właśnie z przeciążenia. Warto w tym miejscu zrobić usg, wtedy się potwierdzi czy to to.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Matko jakie to przykre...:/ noz w kieszeni sie otwiera!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Dżemik, wysłałam Ci wiadomość (ale nie wiem czy dobrze) :P. Chyba zrobiłam to jako wpis w profilu, bo jakoś nie ogarniam tej stronki naszej do końca.

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    DeDe szczerze to nie wiem. Przy moim ryzyku nie miałam USG więc stres po wizycie nie mniejszy niż przed z wielkości macicy doktorka wnioskuje że dziecko rozwija się prawidłowo... tylko serduszko słuchała... a Ty o której masz dziś wizytę? Trzymam za was kciuki
    To nawet USG jest inwazyjne dla dziecka w tym przypadku? A masz jakieś zalecenia, inne badania lub częstsze wizyty?
    Nic w sumie Cię nie uspokoiła doktorowa... A myślałąś może o konsultacji z innym lekarzem?

U mnie po wizycie nie tak źle, taśma się zaczyna przyklejać do macicy, tym samym robiąc więcej miejsca maluszkowi a mniej miejsca na sytuacje gdzie może przełożyć nóżkę lub rączkę. Nawet dr się zaczął wahać co do cesarki, dając mi nadzieję na sn.
    Córka nadal jest cóką i waży 680g

Ale zastanawiał się czy nie dać mnie do szpitala na dodatkowe badania, ale się wstrzymał i powiedział że mam iść za jakieś dwa tyg na 3d/4d dokładnie obejrzeć taśmę i wtedy się zadecyduje czy trzeba robić dodatkowe badania w szpitalu czy nie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów