Strona 503 z 724
Pokaż wyniki od 5,021 do 5,030 z 7231

Skarby sierpnia 2017

No dziekuję dziewczyny, troche mnie pocieszylyscie. Ale tak jak mówisz Dżemik oczywiscie w piatek podczas wizyty powiem ginowi. Mam nadzieje ze nie bede musiala chodzic po dermatologach itd- tak mi sie nie chce już po tyche lekarzach chodzić!!!!

Nat85 a moze trafisz na jeszcze lepszą położną kto wie??!!!

Panna a Tobie noga dokucza od skręcenia?( o ile dobrze pamiętam) a możr na pilatesie sie przeciążyłaś dodatkowo?
    Ja dzisiaj sie zebrałam i wzielam za delikatne cwiczenia- bo moje uda sie zrobiły dziwne- jednak stwierdzam ze basen przed ciazą był cudowny- ale teraz już miałam 2 infekcje i co jakiś czas sie ratuje tantum rose- wiec nie ryzykuje na razie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Brutalna odpowiedź ale nie
    Jedno z drugim jednak nie ma nic wspólnego. Pokarm (choć w sumie nie można go nazwać takim typowym pokarmem bo nie ma przed porodem takich właściwości, bardziej jest to siara), który się teraz pojawia to bardziej przygotowywanie się piersi do tej roli, a nie ma wpływu na to, jak będzie wyglądało karmienie. Wszystko wychodzi, że tak powiem w praniu, po porodzie, bo w dużej mierze zależy to od tego jak dziecko załapie i będzie współpracować. No i w razie czego jak dziecko będzie przystawiane.
    No i ja miałam dokładnie tak jak piszę. W ciąży z córką miałam non stop mokre koszulki, musiałam spać i chodzić w biustonoszu do karmienia i wkładkach, a córkę karmiłam 3tyg, źle przystawiana, poranione brodawki. Druga ciąża - nic nie leciało, a syna karmiłam prawie 2 lata, nie mając najmniejszych problemów z laktacją i przystawianiem - bo już wiedziałam co i jak.

No i to, że już mam za sobą udane karmienie, nie gwarantuje mi, że kolejne się uda. Nie wiem jaki będzie Filip. Jedyne co mi pomoże to już jakieś doświadczenie. A jest masa mam, które tak samo z powodzeniem karmią swoje pierwsze dziecko, a drugie już gorzej. Nie ma reguły.

Jedno co mogę doradzić, co radzą też doradcy laktacyjni i położne - warto, naprawdę warto dziecko przystawiać do piersi jak najwcześniej. Nawet jeśli nie ma pokarmu. Natura tak to stworzyła - dopóki po porodzie nie pojawi się pierwsza właściwa siara - dziecko nie potrzebuje pokarmu. Ale samo przystawianie do piersi, nawet zaczynając jeszcze na sali porodowej już pozwala się oswoić z karmieniem, jest szansa na większe powodzenie, bo wtedy w razie potrzeby dziecko się tak nie niecierpliwi jeśli trzeba pomocy przy przystawianiu, bo nie jest głodne. Wtedy tylko kieruje nim instynkt i szuka piersi i wie jak ma się do tego zabrać, lepiej można współpracować, bo jak dziecko głodne to dziecko złe. Mimo, że dziecko tylko ssie a nie jest karmione to niczemu nie przeszkadza. Ma się wtedy więcej czasu na ewentualne poprawki.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Mnie noga dokucza od soboty.. a właściwie na udzie zaczęło mnie boleć... Coś. Miałam nadzieję że to mięsień ale nic nie naciągnęłam sobie, jak uciskam to boli w miejscu gdzie mam żyły, boli jak wstaje i chodzę i boję się że to jakaś zakrzepica.. jutro ide na USG żył w tej sprawie. jak nie urok to...

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    A u mnie trenerka pilatesu wykryła rozstęp mięśni prostych brzucha...

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Dżemik dopiero teraz załapałam, ze masz już parke. i na oddatek 3 to syn. Chyba wymarzona sytuacja. Szczęściara

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Bjuli a Ty juz bylas wczesniej w ciazy? Bo jak niento dziwne zebys ten rozstep miala...
    Moja szwagierka ma spory rozstep, czeka ja operacja stad troche jestem w temacie.

U mnie cera to masakra totalna, przebarwien jako takich brak chociaz sutki sa troche wieksze i duzo ciemniejsze..! No i chyba zaczela mi sie tworzyc ta cala linea negra. Tak mi sie wydaje

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Maminka, oby! Bo kto jak kto, ale ja zasłużyłam na dłuższy odpoczynek od problemów z cerą, może już tak na zawsze
    Inka, przed świętami Bożego Narodzenia potknęłam się i wsadzili mu stopę w gips, bo w 1 trymestrze RTG nie chciał nikt zrobić. Potem było ok, chodziłam normalnie, teraz podejrzewam że przeciążyłam plus dodatkowe kg i znów boli, tak od tygodnia mocniej.
    Byłam u rodzinnej, dostałam skierowanie do orto, więc będę mieć tą nieszczęsna okazję spróbować pierwszeństwa dla ciężarnych... Ale wcale się nie cieszę... bardzo się boję że znów nie zrobią rentgena i prewencyjnie wsadzą znów w gips

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    U mnie wszystko bez zmian. Krechy nie mam, sutki nie rosną i nie ciemnieją...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kroliska to nic tylko sie cieszyc
    Lece sie pakowac bo jutro wyjezdzamy juz na majowke

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Bjuli a Ty juz bylas wczesniej w ciazy? Bo jak niento dziwne zebys ten rozstep miala...
    Moja szwagierka ma spory rozstep, czeka ja operacja stad troche jestem w temacie.
    Mówi, że się zaczyna mi się robić i muszę uważać. Mam taki stożek na środku brzucha. Źle się podnoszę z leżenia angażując mięśnie, których nie powinnam. Jest to dla mnie zupełnie nowy temat, więc się nie znam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów