Strona 502 z 724
Pokaż wyniki od 5,011 do 5,020 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Inka ja tez mam zmiany. Mam duzo czerwonych przebarwien na klatce i piersiach a sutki nie dosc ze obrzydliwie duze sie zrobily to otoczka jest brazowa. Mam nadzieje ze z czasem to wroci do normy:-P fakt ze przebarwienia sie pojawiaja i znikaja a sutki caly czas jal sie zmienily to juz takie sa. I niestety sa meega wrazliwe ze az mam skret jak pomysle ze mialabym teraz przystawic dziecko do tak delikatnych sutkow:-(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    I niestety sa meega wrazliwe ze az mam skret jak pomysle ze mialabym teraz przystawic dziecko do tak delikatnych sutkow:-(
    Też mam teraz bardzo wrażliwe, biustonosz mi przeszkadza, przy wycieraniu się po kąpieli też uważam, bo bolą.
    Jedyne co mogę Ci napisać, to to, że jednak to minie po porodzie. W ciąży zawsze tak miałam, a podczas karmienia już tego nie było

A co do zmian skórnych, nie pomogę. Mogę jedynie napisać, że to fakt, to normalne w ciąży, ale jeśli Inka masz takie, które Cię niepokoją, to pokaż lekarzowi. Tym bardziej, że nie miałaś ich przed ciążą.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Wczoraj usterka auta miała zająć niecałe dwie godziny, pojechaliśmy o 9 rano, a skończyliśmy o 20 heh

Znowu mam problem ze spaniem. Wieczorem padłam, w nocy jako tako się nie budziłam, ale od dłuższego czasu budzę się rano o 5 jak mąż wstaje do pracy i nie mogę już spać. Dzisiaj po śniadaniu o 9 musiałam się zdrzemnąć bo już byłam nie do życia. Synek wyrozumiały, bawił się koło mnie. Ale nienawidzę tak się czuć w dzień, że muszę się położyć bo oczy same mi lecą. A rano nawet na siłę nie zasnę i leżę na łóżku parę godzin.

Wczoraj jeszcze obcięłam synkowi włosy, boki i dół krótkie, góra dłuższa, a jak na niego spojrzałam to stwierdziłam, że wygląda jak kibol taki pyskaty dresiarz w tej fryzurze haha

Inka u mnie również wszystkie pieprzyki i sutki stały się bardziej brązowe. Zmiany pigmentacyjnej są normalne w ciąży, znalazłam o tym wzmianki w 3 poradnikach o ciąży. Ciesz się ze nie budzisz się z plamami na piżamie... u mnie zaczęło lecieć mleko z sutków

O mnie
    Ilusive - mam to samo hehe ostatnio aż się obudziłam, bo miałam tak mokrą koszulkę, że mi się zimno zrobiło

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Miałam dziś spotkanie z położną na którym dowiedziałam się, że nie przedłużono jej kontraktu i od następnego razu będzie się mną zajmował ktoś inny! Jestem tym zasmucona ponieważ nigdy nie wiadomo na kogo nowego się trafi a dotychczasowa była świetną babką! Irlandka, więc nie bełkotała po szkocku i bez problemów ją rozumiałam a do tego na prawdę sympatyczna!

Na domiar złego dowiedziałam się, że od początku ciąży przytyłam już 8,5 kg!!!! Położna starała się mnie pocieszyć, że to wcale nie tak dużo bo większość poszło mi w piersi (są ogromne!!) i brzuch no ale jednak.... od dziś koniec czekolady!!

A tak to wymacała mi synka i stwierdziła, że ma on dobrą wielkość posłuchałam też bicia serduszka- cudowne uczucie

Inka ----> co do zmian skórnych to ja od początku ciąży zmagam się z trądzikiem. Na twarzy jakoś sobie z nim radzę ale ramiona i część pleców mam w okropnym stanie :/ mam nadzieję, że mi to po porodzie zniknie! Przebarwień na szczęście póki co u siebie nie zaobserwowałam.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Też mam inne sutki, większa otoczka, ciemniejsza. Mleka na razie brak.
    Moja cera jest przepiękna, jak nigdy, taka delikatniejsza się zrobiła, poza tym włosy szybko rosną i paznokcie też, są mocne i się nie łamią. Także mi służy ciąża pod tym względem
    Zdecydowałam że idę na rtg, to już początek 3 trymestru, więc małe prawdopodobieństwo że coś złego się stanie Małej, a noga wciąż mi dokucza... ktoś miał rentgena w ciąży?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Inka - ja mam podobnie jak dziewczyny, czyli od kilku tygodni ciemniejsze, brązowawe brodawki; w pozostałych kwestiach bez zmian, brak też linea negra, żadnych patologicznych wykwitów. Skórę mam tylko, jak zawsze w ciąży, podatną na przesuszenia i wrażliwszą, ale od kilku tygodni stosuję balsam dla niemowlaków, więc jest super

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Panna to może cera już taka Ci pozostanie? Mnie właśnie po pierwszej ciąży ( i w ciąży już) stała się ładna, jednolita i gładka, bo wcześniej miałam tendencję do drobnych wyprysków i zmian trądzikowych. A od kilku lat cieszę się zdrową cerą

Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Ilusive - mam to samo hehe ostatnio aż się obudziłam, bo miałam tak mokrą koszulkę, że mi się zimno zrobiło
    Wiem ze to banalne i naiwne pytanie ale myślisz ze to, ze pokarm mi się już pojawił gwarantuje ze uda mi się go utrzymać i karmić córeczkę?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów