Strona 501 z 724
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Burzujka ja wlasnie naklepiej sie czuje po chela mag b6 mama jest hipoalergiczny, magne b6 brałam 1 paczke i trzeba wg ulotki dużo lykac tabletek( moze zalezy ktory)- i zaczely mi sie skurcze.

Pokrzywa skoro lekarz zabronił zumby....mi też nie zalecał a chodziłam regularnie od iluś lat- wiec odpuściłam. Dużo podskoków tam jest. Nawet moja instruktorka jak zaszła to tylko na początku prowadziła zajecia potem przestała. Ale sama najlepiej wiesz co dla Was najlepsze.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Burzujka, ja w ciąży z synem brałam od początku Chela mag-b6 mama, a i tak wylądowałam w szpitalu

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Pokrzywa skoro lekarz zabronił zumby....mi też nie zalecał a chodziłam regularnie od iluś lat- wiec odpuściłam. Dużo podskoków tam jest. Nawet moja instruktorka jak zaszła to tylko na początku prowadziła zajecia potem przestała. Ale sama najlepiej wiesz co dla Was najlepsze.
    Inka podskoki to odpadają. Bardziej mi chodzi o salsę, bachatę, latynoskie takie i te pioseneczki wolniejsze bez podskoków Już raz byłam na zumbie i po 4 piosenkach zakończyłam tańcowanie, bo pęcherz mi odmawiał posłuszeństwa. Teraz pójdę chociaż popatrzę i podrepczę w miejscu, żeby chociaż oko nacieszyć i z ludźmi pogadać. Reszta z głową

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tylko powtarzam slowa mojego gina

No i cooo, zadna z Was nie idzie na warsztaty 'mamo to ja'??

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Hejka
    Burzujka mój wazy 799g i tez sie chował, zasłaniał ręka prawie cała buzie dziś wyszło 25+3 . Ogólnie wszystko ok ale brzuch napiety i kazał brać aspargin...

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    A na te warsztaty to bym poszła....ale mój sie uparł bo teściowa ma urodziny i mamy jechać.... dupa nooo

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Hejka
    Burzujka mój wazy 799g i tez sie chował, zasłaniał ręka prawie cała buzie dziś wyszło 25+3 . Ogólnie wszystko ok ale brzuch napiety i kazał brać aspargin...
    No widzisz Kroliska tylko ze ja mam termin prawie dwa tyg po Tobie
    Mnie tez sie napina... mam nadzieje, ze jak troche nadrobie ten magnez to przestanie sie napinac.
    A jaka macie dlugosc szyjki? Bo mnie z 3,7cm wydluzyla sie na 4,3cm

Co do warsztatow, wiesz tesciowa to tesciowa... dupa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja poki co tez mam powyzej 4cm szyjke ale w ciagu 10tygodni skrocila mi sie o 0.4cm ale poki co wszystko w normie:-)

O mnie
    Ja w 12tc mialam tylko 3cm! I balam sie bo moja mama przy swoich trzech ciazach miala za kazdym razem pessar zakladany... ale potem w 16tc juz szyjka miala 4cm, potem znow sie skrocila i teraz sie wydluzyla... takze ciesze sie

Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Czy u Was też pojawiły sie zmiany skórne?? Bo ja zaobserwowałam na szyi narośl ciemna, pod pachami takie w kolorze skóry- wiem że takie coś może być, nawet piegi mi śściemniały, ponoć po ciąży większość ma zniknąć. Ale najdziwniejsza jest maleńka " narośl"( brodawka, nie wiem jak to okreslic) na otoczce wokół sutka- taka ciemniejsza odrobine niż sutek.
    Drogie Mamusie ponawiam pytanie o zmiany na skórze! A może tylko mi nieszczęsnej coś powychodziło?? :-(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów