Strona 500 z 724
Pokaż wyniki od 4,991 do 5,000 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Wy Tu o słodkim, a ja bym najchętniej jakiś stek wciągnęła haha
    Mało słodkiego jem, po dwóch gryzach już mnie mdli, nie podchodzi mi. Ale jakieś mięsko to ja bardzo chętnie

Pamiętam przy pierwszym porodzie, jak siedziałam na piłce w szpitalu to dopiero wtedy czop mi odszedł. Ale już ostatnio myślałam, czy sobie nie kupić tej piłki, może coś pomoże mi na ten kręgosłup.

Obawiam się, że będzie powtórka z rozrywki. Już mi się często brzuch spina mimo brania magnezu, muszę zapytać gina ile więcej tabletek mam brać. W ciąży z synem w 30 Tc leżałam w szpitalu pod kroplówką, bo brzuch miałam twardy co chwilę, bez znaczenia czy leżałam czy chodziłam.
    Ja to samo, 32 ttydzień i fenoterol.

Teraz jak byłam na kontroli na IP to przy gorszych dniach 2x3 razy dziennie aspargin i no spa 3x dziennie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ja tez jestem ciązowym podjadaczem
    Ostatnio wcinam na potęgę jabłka, migdały i suszone śliwki ( śliwki trzeba opłukiwać ze środka konserwującego - jakby ktoś sie tez w tym lubował ). W lutym cały miesiąc miałam fazę na kiwi, a w marcu zjadałam codziennie po kilogramie mandarynek
    W tej ciązy nie ciągnie mnie do słodkiego, czasem coś przegryzę, ale za chwile az sie wzdrygam. Jeśli juz to ciasto własnej roboty bezcukrowe lub z małą ilością cukru, a i to nie za często. O, i ostatnio mam ochotę na gorzką czekoladę, więc w razie czego tez czeka na mnie w lodówce

Piłka fajna rzecz, zawsze lubiłam takie ćwiczenia. Ale od tego wolę się na męzu porozciągać

hej Dziewczyny
    +
    Ja też mam fazę na słodkie, obiecuje sobie, żeby nie podjadać ale na wieczór tak mnie ciągnie do słodkiego i waga idzie w górę, już 7 kg na plusie, a to 22 tydzien, a do końca daleko.

Byłam w sobotę na połówkowych i będzie dziewczynka, rośnie zdrowo, waży 530 gram, jest większa o 2 tygodnie, niezle małą mama karmi. Będzie prawdopodobnie Gabriela, ale jeszcze nie jesteśmy pewni.

A gdzie taką piłkę można kupić ?

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja piłkę zamówiłam na allegro

Byłam rano na glukozie. Po 16 jadę po wyniki. Generalnie nie było tak źle jak myślałam. najgorsze w tym wszystkim jest chyba czekanie...

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...e_go_bac_.html
    Bardzo fajnie napisany artykuł o tym konflikcie
    O to ja tez wole jakies miecho zjesc jak słodycze
    Ja zauważyłam ze coraz czesciej twardnie mi brzuch a najgorzej jak za duzo sie ruszam przez dzien tzn sprzatam itd. Zaczelam brac magne B6 4 tabletki dziennie ale nie wiem czy to nie za mało? I coraz częsciej mysle o porodzie i zaczynam sie bac... Jak to bedzie wygladac itd...

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ale dzisiaj ładna pogoda a ja p pracy. Dobrze, że cała ściana okienna to można popatrzeć na ciepełko chociaż. chyba Gabrysia w brzuchu czuje, że pogoda ładna, bo bryka sobie elegancko. Śmieszne to uczucie.

Dzisiaj pan ochroniarz mi gratulował "już pani wie czego" - plociuszek osiedlowy się ciężarnej dopatrzył

I też mam piłkę wielką zieloną, kupiłam na allegro sto lat temu, bo miałam zamiar w domu ćwiczyć...i użyłam jej raz... teraz muszę znowu ją wyjąć chyba, jak mówicie, że to takie pomocne w ćwiczonkach i na kręgosłup. Ale znając moją motywację, to ja już wolę iść na zumbę do ludzi - czego mi lekarz zabrania notorycznie, bo mam nie skakać... ale i tak w maju pod koniec idę na zumbę. Jakby z Warszawy ktoś szukał zajęcia na wtorki to w nadwiślańskim klubie LA PLAYA w środy o 19.30 (od maja któregoś) i w wakacyjne niedziele o 15.00 są zumby. Wtorek po 10 zł, a niedziela za darmo. tylko nie można swojej wody brać, a trzeba na miejscu kupować.A poza tym tak bez umów na siłownię itd. można sobie raz od czasu do czasu wpaść bez zobowiązań.

Ja ostatnie 1,5 miesiąca poleciałam z wagą 4 kg! czyli razem mam 5 z kawałkiem na plusie Rośnie Gabrytka, oj rośnie!
    A z faz jedzeniowych to na początku jadłam same ogórki kwaszone, duuuuużo kiwi, kapuste kwaszoną. Teraz kolejne 3 miesiące trwa faza na pomidory z cebulką i smietaną i pomidory suszone i ser feta. I wszelkie słone i kwasnie dalej trwa. A baba w brzuchu rośnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ojj dziewczynki Wy tu o slodkim o miesku a co ja mam zrobic jakbym i to i to chetnie zjadladajcie spokoj taki mam apetyt staram sie hamowac ale tylko trochełoo tam bedziemy sie pozn9iej wspolnie odchudzac bedziemy sobie kibicowac i bedziemy laseczki ze ho hoja tez mam 7kg na plusie a dopiero 24tydzienmnie jutro czeka glukoza ale dam rade nie ma wyjscia;

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oj zumby to sie jednak troche boje... pilates mi wystracza i na pilce tez tam cwiczymy. Ja to ogolnie sama nic nie umiem w domu cwiczyc.

Bylam dzis na wizycie
    Felek duzy bo wazy prawie 800g! Nie chcial wspolpracowac i nie mam ladnej fotki bo zaslanial buzie rekami i odwracal sie od sondy

No i widze ze o magnesie rozmawiacie. Jak juz pisalam ostatnio zaczelam stosowac ten aspargin (bo wiekszosc go poleca na forach) i odkad go bralam to zaczely sie twardnienia brzucha, skurcze i zespol niespokojnych nog... zbadalam sobie z krwi magnez ale wyszedl w normie.
    Wiec zagadalam lekarza o ten magnez. To mi powiedzial ze po pierwsze z krwi sie nie da do konca okreslic czy jest dobra ilosc magnezu w miesniach (powiedzial ze to trzebaby wyciac kawales miesnia i sprawdzic ile w miesniu go jest).
    Poza tym powiedzial ze aspargin to przestarzaly lek o bardzo niskiej przyswajalnosci,..
    Zapytalam, w takim razie ktory najlepszy?
    Powiedzial ze magne b6 lub helamag b6.
    I to trzeba jesc ich az 6 tabletek dziennie...
    To opinia mojego lekarza, jednego z lepszych w okolicy jakby co

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Wiec zagadalam lekarza o ten magnez. To mi powiedzial ze po pierwsze z krwi sie nie da do konca okreslic czy jest dobra ilosc magnezu w miesniach (powiedzial ze to trzebaby wyciac kawales miesnia i sprawdzic ile w miesniu go jest).
    Poza tym powiedzial ze aspargin to przestarzaly lek o bardzo niskiej przyswajalnosci,..
    Zapytalam, w takim razie ktory najlepszy?
    Powiedzial ze magne b6 lub helamag b6.
    I to trzeba jesc ich az 6 tabletek dziennie...
    To opinia mojego lekarza, jednego z lepszych w okolicy jakby co

Tak, mnie to samo lekarz ostatnio powiedział, ze poziom magnezu we krwi i mięśniach moze być rózny, zresztą, napisałam o tym jakiś czas temu przy okazji moich wyników.

Mnie moja ginekolog ostanio powiedziała, ze lepiej zebym brała magne b6, ale ze ja mam niski poziom potasu to biorę aspargin. Jak potas podskoczy to zmienię, ale wiadomo jak to jest - mnie apargin pomaga, innym nie; jak wezmę inny magnez a zaczęłyby sie skurcze jak u Ciebie, to wróciłabym do tego po czym skurczy nie miałam.
    No i jak juz skurcze są to dawka max czyli, jak piszesz 6 tabsów dziennie.
    Oby szybko Tobie przeszło

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów