Strona 498 z 724
Pokaż wyniki od 4,971 do 4,980 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    jakie drogie porody 5.5 tyś!!!!!! Przeraziło mnie to!!!
    Tak Inka125 niestety 5,5...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    U córki na początku używałam tylko LOVI smoczki od 0-3 nawet dłużej niż 3 miesiące bo następne wydawały się za duże. Zmieniłam rozmiar kiedy sama stwierdziłam że już czas na zmianę. Choć próbowałam dać od razu gdy skończyła 3 miesiące następny to sama niechętnie brała dużo większy, więc wybór też w większości dokonało dziecko. Do tego często z serii zmieniają motywy i kolory, można wybierać i przebierać.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez niunia123 Zobacz posta
    Dzemik u nas w lodzkiej pro famili niestety nie ma nfz i trzeba placic cesarka 5,5tys a naturalny 4,5tys(
    Co Ty mówisz.. Ja jak wchodziłam na stronę ProFamilii to właśnie był do wyboru odnośnik do strony albo Łódź albo Rzeszów, a że ja rozważałam tam poród to czytałam, że można rodzić normalnie na fundusz.. I myślałam, że jak to jedna firma to powinno być tak samo.. A tu jednak nie..

No ale to jednak 50km dla nas i wolę być na miejscu w szpitalu blisko męża gdyby coś, niż jakby miał tam jeździć.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nat85 Zobacz posta
    Burzujko tzn, że nawet dziecku powyżej 6 msc podajemy ten mniejszy smoczek (0-6)? Czy chodzi o to aby starać się go już wcale nie dawać? Pytam bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam.
    Tu większość smoczków jakie widziałam ma rozmiar 0-6 co uważam za stanowczo za duży jak na początek. Dopiero niedawno natknęłam się na smoczki z avent'u w rozmiarze 0-2. Jak będę niedługo w Polsce to kupię te smoczki z lovi, gdyż zauważyłam, że sporo osób je poleca
    Tak, chodzi o to, zeby dawac mniejszy smoczek dziecku starszemu, bo to motywuje miesnie jezyka do pracy.
    Przy innym smoczku np canpola czy przy za duzym smoczku jezyk nie pracuje i utrwala sie plaskie ulozenie jezyka co powoduje szereg wad mowy z seplenieniem miedzyzebowym na czele.
    Wiecie, ten smoczek to jest ogolnie niedobry i lepiej w ogole nie dawac smoka. ALE to jest takie mozna powiedziec zlo najmniejsze. Bo gdy dziecko ma potrzebe ssania to lepiej dac mu smoczek niz czekac az zacznie ssac kciuk czy cokolwiek innego co znajdzie sobie samo (rekaw ubranka/kocyk/pieluszke) by zaspokoic swoje potrzeby. A kciuk i inne spowoduja duzo duzo gorsze spustoszenie w aparacie artykulacyjnym.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Czy u Was też pojawiły sie zmiany skórne?? Bo ja zaobserwowałam na szyi narośl ciemna, pod pachami takie w kolorze skóry- wiem że takie coś może być, nawet piegi mi śściemniały, ponoć po ciąży większość ma zniknąć. Ale najdziwniejsza jest maleńka " narośl"( brodawka, nie wiem jak to okreslic) na otoczce wokół sutka- taka ciemniejsza odrobine niż sutek.

Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Co Ty mówisz.. Ja jak wchodziłam na stronę ProFamilii to właśnie był do wyboru odnośnik do strony albo Łódź albo Rzeszów, a że ja rozważałam tam poród to czytałam, że można rodzić normalnie na fundusz.. I myślałam, że jak to jedna firma to powinno być tak samo.. A tu jednak nie..

No ale to jednak 50km dla nas i wolę być na miejscu w szpitalu blisko męża gdyby coś, niż jakby miał tam jeździć.
    Dzemik lodzka pro familia miala na poczatku nfz ale sie skonczylo niby mialo do czerwca sie cos wyjasnic ale znowu jakies tam sa zamieszania i do sierpnia nie ma co liczyc ze dostanie nfz ale jako prywatny jakos dziala jeszcze,wprowadzili ze mozna za porod zaplacic ratami.Ponoc jest super ale wiadomo jak wykladasz 5,5tys to jak ma byc

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Ja jestem z Cieszyna i będzie Emilia a niestety nie dostałam tabelki
    Omg za poród 5tys? Chyba oszaleli w tych szpitalach! to jest pół wyprawki do dziecka! Masakra jakas...
    Ja ubranek mam strasznie duzo po siostrzenicy i cos dokupilam bo oczywiscie nie umialam sie powstrzymac... Jedynie co mi zostało to pieluchy materace i prześcieradła a tak mam wszystko juz (ciocie wszystko kupiły nawet do pielęgnacji) a pościeli narazie kupować nie bede stwierdziłam mam kocyk minky z wypełnieniem to mysle ze na początek wystarczy.
    Ja jeszcze nie miałam glukozy a do lekarza ide dopiero 4maja nie wiem czy to nie za pozno ta glukoze? co myslicie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Golka badanie glukozy chyba powinno się zrobić do 28 tygodnia jak dobrze kolarzę

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez niunia123 Zobacz posta
    Dzemik lodzka pro familia miala na poczatku nfz ale sie skonczylo niby mialo do czerwca sie cos wyjasnic ale znowu jakies tam sa zamieszania i do sierpnia nie ma co liczyc ze dostanie nfz ale jako prywatny jakos dziala jeszcze,wprowadzili ze mozna za porod zaplacic ratami.Ponoc jest super ale wiadomo jak wykladasz 5,5tys to jak ma byc
    O widzisz. No ale fakt, cena kosmiczna. Może dlatego jeszcze wszystko płatne, bo istnieją od niedawna, krócej niż Rzeszów, a Rzeszów z tego co czytałam ma dopiero 5 lat. Chyba, że ja stronie są stare informacje co do roku.

Cytat Zamieszczone przez Golka1333 Zobacz posta
    Ja jestem z Cieszyna i będzie Emilia a niestety nie dostałam tabelki
    Mam zapisane te dane już hehe, znalazłam je w poprzednich postach, a linka Ci wyślę jak będę na kompie, bo z telefonu tego nie zrobię :* dziś postaram się usiąść i będziesz mieć link, nikogo nie pominę

A teraz jadę z mężem auto naprawiać. Starość nie radość, wszystko powoli do wymiany.

A glukozy też jeszcze nie miałam. Za równe dwa tygodnie mam wizytę, jak mi nie powie, że mam zrobić to sama zrobię.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Junior Member Awatar Duśka91
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Mnie sie snilo, ze urodze dziewczynke a mam w brzuchu 100% chlopaka..
    Z glukoza juz po krzyku, juz do domu wrocilam
    Panna Ty z Twoim malutkim brzuszkiem przytylas 6kg??! Cos duzo no ale z tym 8-9kg troche przesadzil... przeciez kobiety bardzo czesto i 20kg tyja.
    Czytam caly czas ze tyjecie 2 3 6 kg. Teraz ze tak lekarz powiedział.... Matko a ja przytyłam juz 12 kg i wyjsciowa wage miałam bardzo duzo... Masakra jakas nie wiem czy w ogole kiedys to zzuce a to przeciez jeszcze nie koniec.... Wczoraj bylam u lekarza Tosia jest nadal Tosią wazy 490... Ale pani doktor zapomniala mi dac zdjeci a tak ladnie wczoraj wygladała.....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów