Strona 494 z 724
Pokaż wyniki od 4,931 do 4,940 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Cześć Dziewczyny. Mnie Pani w Rossmannie tez poprosiła do kasowania jako pierwsza mimo ze przede mną była tylko jedna osoba i się upieralam ze poczekam chyba maja taki miły wymóg od góry
    Z nowych wrażeń to po sobotnich pieszczotach piersi przez męża, rano miałam plamy od mleka na piżamce meeega uczucie

2. dzieckozakupy.pl
    Burżujka- możliwe teraz nasze dzidzi idzie w masę a tym samym my rośniemy najwiecej. U mnie na liczniku prawie 62 kg. Przed ciąża 56, a po wymiotach w początkowym okresie ciąży było 51. Wiec przybrałam już 11 kg w ciąży, a 6 kg od wagi sprzed ciąży. U mnie skomplikowana sprawa z tym liczeniem kilogramów bo najpierw schudłam 5 kg i teraz nie wiem jak odpowiadać ile przybrałam w ciąży...
    Ostatnio edytowane przez Ilusive ; 24-04-17 o 10:33

Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Dzemik u mnie okolice Tomaszowa Maz. Niunia to blisko mamy do siebie
    Anulka a dokladniej??ja dokladnie Wolbórz ale podalam Piotrkow bo duzo wiekszyGdzie Anulka rodzisz???

Ilusive mi sie wydaje ze doszlo Ci 6 kg- do wagi sprzed ciaży. Chociaż w karcie ciąży masz też wpisywaną wagę te 51 jak chodziłaś na kontrolę- to ja bym sie trzymała wagi sprzed.:-)

Burzujka 1,7 kg w tydzień wTwoim przypadku do żaden powód do zmartwienia. Szczegolnie, że teraz maluchy rosną już szybko. Czytałam ze do 30go tygodnia jest najwiekszy przyrost wagi- ale jak bedzie u nas to się okaże.

U mnie z wagą to jest tak, że w domu waze sie rano bez jedzenia i w piżamie,( żeby sie pocieszyc)a u gina zawsze jestem po południu lub wieczorem( czyli po kilku już posilkach) wiadomo w ciuchac, tez od jakiegos czasu mam problem z zaparciami- wiec zawsze tam mam wiekszą wagę no i ciśnienie też- efekt białego fartucha:-))

Aha zamowiłam ciążową sukienke w bon prix ciekawe czy bedzie fajna czy nie.
    Spodnie ciazowe tez mam z bon prix odkupione( kolezanka zamowila ale troche za duze byly i ja skorzystalam nowiutkie za mniejszą kase)- i są bardzo fajne i rozmiarowo ok wyszly.

No właśnie Inka, w karcie mam wpisane 51 kg. Ale jak ludzie pytają ile przytyłam to tłumacze im co i jak żeby nie wyszło ze już 11 kg poza tym to oprócz brzuszka to nie zgrublam za bardzo, wszyscy mówią ze ręce i nogi dalej chude
    Wizytę mam w czwartek wieczorem, nie mogę się doczekac co u Ali słychać

Cytat Zamieszczone przez Urszulsien Zobacz posta
    Nie stresuj się, to tylko tak strasznie brzmi
    Czy Twój login zawiera Twój rok urodzenia?
    Tak, to mój rok urodzenia . A czemu pytasz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    DeDe, to nie, jednak mamy innego lekarza, chociaż kurcze obiło mi się o uszy nazwisko Twojego. ja chodzę do dr Olejniczaka.

To oni są z jednej parafii, prowadzą razem gabinet na Marcelińskie (wcześniej na Bukowskiej)j, a tam pewnie chodzisz do niego, gdzie ja do swojego

Galadriela
    Nadia i Berenika mi się podobają, choć u mnie Nadia odpada, bo w rodzinie się urodziła dwa lata temu

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    No, ja chciałam Mikołaja ale kuzynka ma. Co prawda nazwisko inne ale zawsze. Podobnie Bartek, Marek - to byly imiona ktore mi sie podobaly ale tez sporo w rodzinie.

Zaazul mój mąż też upierał sie na Marka- mi niby też się podoba, ale nie pasuje mi do maluszka ani nastolatka Marek. Na razie na 51% będzie Aleks/ Aluś- ale to nic pewnego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów