Strona 487 z 724
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,870 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Renata&Dominisia Zobacz posta
    Zdrowe "bezkolkowe" dziecko to chyba marzenie każdej mamy :-)
    maminka3: na prawdę jadłaś i piłaś przy córce wszystko na co miałaś ochotę? smażone, słodkie, gazowane, bigosy, fasole i inne i bez kolek? :-) czytałam, że najlepiej stosować dietę karmiącej, jałowe jedzonko itp. ale rozumiem, że to mit? ;-)
    Nie ma czegoś takiego jak dieta matki karmiącej. Jedyne co to po prostu obserwować, czy dziecko gorzej nie reaguje po zjedzeniu czegoś, na zasadzie eliminacji. No i nie objadać się jakoś bardzo jedzeniem, które jest dość mocnym alergenem. Jeśli dziecko dobrze toleruje to jeść wszystko.

Ja też jadłam to na co miałam ochotę.

A z tym liczeniem ruchów to ja tego nigdy nie robiłam. Ale z tego co pamiętam, jak koleżanki reagowały na brak ruchów to raczej wtedy jak już drugi dzień nic kompletnie nie czuły. No bo same zapewne zauważyłyście, że są dni, kiedy nasze dzieci są spokojniejsze. A drugiego dnia wraca do normy. Jeśli taki stan utrzymuje się dłużej to wtedy trzeba reagować.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Acha, Renata, ja smażonego nie jadłam, tylko pieczone, bo my ogólnie smażonego prawie nie jemy Ale gdy poszliśmy do teściowej na obiad, gdy córka miała miesiąc i były schabowe i dla mnie jakieś mięso w sosie to zjadłam to i to. Oczywiście córce nic
    Teraz też zamierzam jeść normalnie; będę coś kombinować, gdyby trafiło mi sie takie dziecko wymagające, w przeciwnym razie nie

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja zamierzam normalnie jeść, nieco może zrezygnuje z ostrych potraw, które czasem nam się zdarzają, a jak już się zdarzą to serio ostre
    A potem po prostu obserwować reakcje dziecka lubię takie włoskie i śródziemnomorskie jedzenie, więc myślę że będzie ok, ale np czasem wciągnę kiełbasę smażona z cebulką! Na szczęście to tak raz na pół roku

O mnie
    Ale ja tak samo jak maminka - moje dzieci zawsze dawały mi do wiwatu i ciężko byłoby określić, że czuję mało ruchów. Mało ruchów to ja czułam w 16tc hehe

Nawet teraz jak zaczynam dopiero co jeść (za każdym razem!) to Filip się niemiłosiernie rozpycha to mówię do niego 'spokojnie, przecież jem'. Jakby mnie poganiał - matka jestem głodny

O mnie
    Nie zaglądałam jeszcze tam, ale podobno polecanym i pomocnym przy karmieniu piersią jest blog hafija.pl.

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    W UK w ogóle nie ma terminu diety matki karmiącej Koleżanka, która 2 miesiące temu urodziła córkę, w szpitalu na obiad dostała łososia w cieście zapiekanego z sosem brokułowo- serowym a na deser lody

O mnie
    nat - takie obiady w szpitalu w UK? U nas to chyba tylko w restauracji u Gesslerowej
    Ja pamiętam mielone, pulpety, gotowana ryba, sos z wątróbki z kurczaka, gulasz a do tego ziemniak tłuczony, klusek śląski, kasza pęczak, na surówkę buraki, mizeria, sałata z vinegrtettem, kapusta z marchewką. O deserze mogłam pomarzyć
    Ale ja byłam takla głodna, że wszystko wsuwałam i mi smakowało pewnie jak tego łososia bym jadła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Nie zaglądałam jeszcze tam, ale podobno polecanym i pomocnym przy karmieniu piersią jest blog hafija.pl.
    Zaglądałam tam kilka miesięcy temu, ale nic dla siebie nie znalazłam Może dlatego, że jak piszesz blog jest pomocny przy karmieniu, a ja nie miałam takowych problemów. Pierworódkom pewnie bardzie się spodoba
    Ale podobał mi się inny: buuba.pl o matce trojga dzieci, fajnie pisze i mi bliski jest ten blog
    I standardowo mamaginekolog Na inne chyba już czasu nie mam

Junior Member
    nat85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    maminko- też bym w to nie uwierzyła gdybym zdjęć nie oglądała

Wybrałam sobie porodówkę w tym samym szpitalu co koleżanka i już wiele osób mi mówiło, że standard tam mają fajny. Nie tylko jedzenie jest ok ale też wygląd sali. Jednoosobowa z własną łazienką. Jest również możliwość wyboru sali wieloosobowej ale ja się na taką nie zdecyduję.
    Jedyne co mnie zaskoczyło to długość pobytu w szpitalu, gdyż jest on dość krótki. Nie wiem jak jest teraz z tym w Polsce ale znajoma urodziła o 10 rano a na drugi dzień koło 14 została wypisana do domu.

Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie pieluszek. Ile sztuk warto kupić pieluszek tetrowych, flanelowych czy muślinowych?
    Ostatnio bardzo mnie stresuje to, że jeszcze praktycznie nic nie mam dla synka. Muszę się w końcu sprężyć i zacząć kompletować wyprawkę!

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Ja dzis mialam miec glukozę...Niestety, nie udało się. Zwymiotowalam po niecałej godzinie. A tak sie staralam..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów