Strona 486 z 724
Pokaż wyniki od 4,851 do 4,860 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Dzieki. Wlasnie tego sie najbardziej obawiam zeby dziaciaki nie byly rozdraznione i nie plakaly bez powodu bo wkoncu beda razy 2 i caly dzien je nosic to bedzie ciezko.:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Gosiu (Golka1333) jak to czytasz to napisz mi planowaną datę porodu a nie swoją hehe

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Dzemik dzięki Dziewczyny czy Wy wiecie od którego etapu ciąży jak się przez dłuższy czas nie czuje ruchów bądź są zdecydowanie słabsze trzeba iść koniecznie na wizytę?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Podobno w 28tc bo wlasnie tez od tego tygodnia powinno sie zaczac liczyc ruchy.
    Na razie nasze dziecie maja duzo miejsca w brzuchach wiec mamy prawo czasem slabiej czuc ruchy

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny meczy mnie ostatnio pewne pytanie, pewnie mnie wysmiejecie ale wiecie ja pierworodka wiec dla mnie wszystko jest nowe:-P. Jak to jest jak dziecko usnie na cycu/butelce z odbijaniem? Wiem ze nie odbijanie prowadzi czesto do kolek a w rezultacie do rozdraznionego dziecka. Nie mowie o sporadycznym przypadku a o takich ze czesto dziecko usypia podczas karmienia.
    Agnes, to zależy od dziecka. Moje nigdy kolki nie miały.
    Synkowi śpiącemu przy przekładaniu do łóżeczka samoistnie się odbijało. Natomiast córcia w ogóle wtedy nie odbijała. Ona nawet jak nie spała, to rzadko odbijała. I wiesz co? Była spokojniejszym niemowlakiem niż syn Jemu potrafiło się ulać, a jej wcale Jednak oboje kolek nie mieli; espumisan też miałam na wszelki wypadek (bolący brzuszek, podkurczanie nóżek), ale nie używałam go w ogóle przy córce, a przy synu 2 razy, gdy najadłam się raz kukurydzy a raz papryki On chyba był bardziej wyczulony na to, co ja zjem, córce było wszystko jedno
    Acha, po urodzeniu córki, w szpitalu powiedzieli mi, że to już stare zwyczaje, że dziecku musi się koniecznie odbić - nie musi. No i córce się nie odbijało, posłuchała dziewczyna

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    justyska95: Witaj :-) masz terminy bardzo zbliżone do moich, i również czekam na córeczkę, imię dla Księżniczki już wybrane? :-)

sylwka123: Bardzo ładne łóżeczko, też się nad nim zastanawiam :-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Dzemik dzięki Dziewczyny czy Wy wiecie od którego etapu ciąży jak się przez dłuższy czas nie czuje ruchów bądź są zdecydowanie słabsze trzeba iść koniecznie na wizytę?
    Mnie z kolei mówiono, że po skończonych 25 tygodniach ciąży liczy się ruchy; nawet takie karty do zapisywania ruchów dostawałam w pierwszej ciąży (lekarka to sprawdzała!)
    Ale moje dzieci ruchliwe były, nie dało się policzyć, tak się wierciły, to na oko pisałam, a powinnam w licznie pisać DUŻO

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Zdrowe "bezkolkowe" dziecko to chyba marzenie każdej mamy :-)
    maminka3: na prawdę jadłaś i piłaś przy córce wszystko na co miałaś ochotę? smażone, słodkie, gazowane, bigosy, fasole i inne i bez kolek? :-) czytałam, że najlepiej stosować dietę karmiącej, jałowe jedzonko itp. ale rozumiem, że to mit? ;-)

[QUOTE=Renata&Dominisia;3058804]justyska95: Witaj :-) masz terminy bardzo zbliżone do moich, i również czekam na córeczkę, imię dla Księżniczki już wybrane? :-)

Imię wybrane. Będzie Maja .
    Po mnie póki co prawie nie widać, że jestem w ciąży. Przytyłam 4 kg (waga wyjściowa 48). Więcej poszło mi w tyłek i piersi niż w brzuch.

O mnie
    Renata, na prawde jadałam wszystko przy córce!
    Gazowanych nie piję, bo nie lubię, a bigosu latem nie miałam (nie przepadam, zjem, ale jak dostanę w słoiczkach od mamy albo teściowej), ale tak to nie ograniczałam się po porodzie, jak z synem. Jak wróciłam ze szpitala z córką to mąż ugotował obiadek - pierś z kurczaka w CYTRUSACH, pieczone ziemniaczki i dla mnie gotowany brokuł. Nic dziecku nie było Ale przy synu się ograniczałam i co? Głodna chodziłam, bo miałam smaka na normalne jedzenie Jak leżałam jeszce w szpitalu, to mąż się tyle naczytał opinii medycznych, co kobieta powinna jeść i mi powiedział, że to tylko u nas w Polsce pokutuje takie przekonanie ze specjalną dietą, gdzie indziej nie i gdy sie mama ogranicza, to trudniej dziecku przestawić się na smaki. I chyba coś w tym jest. Zresztą, powiem Ci, że w szpitalu diety nie ma - od razu dostajesz dżemy truskawkowe, sałatę, mielone, a w domu to mówią: nie jedz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów