Strona 479 z 724
Pokaż wyniki od 4,781 do 4,790 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Z tymi snami to różnie bywa...mi sie śniło że będę mieć córkę...a już 2 lekarzy potwierdziło ze Bedzie synuś,więc u mnie to nie był sen proroczy :P

Jak Wasze samopoczucie? U mnie dzis do du** Mąż w delegację leci i dopiero będzie 31.05..
    Ale pociesza mnie fakt,że już później jak nic się nie zmieni będzie z Nami cały czas

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Mnie dzisiaj okropne skurcze w lewej łydce łapią, ale biorę magnez, także mam nadzieję, że będzie lepiej, bo aż boję się ruszać. Mój bąbelek szaleje, ostatnio myślałam, że mi z brzucha wyskoczy, tak kopała

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Wczoraj męzowi gips z nogi zdjeli i nie jest za ciekawie. Mięsień odpowiedzialny za prostowanie nogi zanikł. Teraz biedny ćwiczy, udaje, że nic się nie stało, ale widzę, że jest mu przykro. Krzyczę na niego teraz, że ma ćwiczyć i nie odpuszczę. Przez wczorajsze atrakcje miał ciekawe sny. Jeden z nich to było, że grał w piłkę i cały się miotał w łóżku, aż mnie obudził i myślałam, że ma jakiś napad padaczki. Drugi sen to było to, że dotykał naszego dziecka przez brzuszek. Że bardzo mocno kopało aż mu ręka odskakiwała ( dokładnie tak jak wczoraj na badaniu podskakiwało coś a'la stetoskop) i, że super intensywnie czuł dzidzię.
    U mnie katar odpuszcza, powoli, ale się wycofuje. Nigdy nie miałam kataru tak intensywnego i tak długo.
    Też już myślę o tym, żeby coś niuni kupować, ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Brak werwy. Co patrzę na wózki to odrazu mi się odechciewa czegokolwiek. Ubranka to samo, a myślałam, że nie będę mogła się opamiętać i będę kupować hurtowo. A tu psikus. Może dlatego, ze to dla mnie w sumie i te zakupy muszą byc bardzo przemyślane? Nie wiem, nie czuję póki co chęci do zakupów :/

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Materac kupuję zwykły piankowy.
    Dla starszaków zainwestowaliśmy w dobre, drogie materace kokosowo- gryczane z lepszą pianką i sprężynami do większych łóżek. My też mamy dobry, bo dobry sen jest ważny. Maluszek pewnie tak jak poprzednie dzieciaki będzie spał w łóżeczku niemowlęcym ok roku, później przejdzie do swojego pokoju i nowego łóżeczka, więc nie widzę sensu się wykosztowywać na tym etapie.

Bjuli, nie martw się, to ze Ty czujesz słabo ruchy dziecka, to nie znaczy, ze ono się nie rusza Na tym etapie ciąży nie musisz jeszcze tak znacznie tego doświadczać. Zależy to też, jak już pisałam, od temperamentu bobasa, twojej budowy ciała, czy jesteś pierworódką, jak dziecko jest ułożone etc. Ja mocno wyczuwam ruchy, bo jestem szczupła i jetem wieloródką, ale często towarzyszy mi uczucie nie tylko silnych kopniaków, ale lekkiego smyrania i pływającej rybki oraz bąbelkowania. Ruchy dziecka to nie tylko mocne kuksańce

Mnie też znane są odczucia bólowe, o których piszecie, czyli ciągnące więzadła, kłujące podbrzusze, rozpieranie. Jeśli brzuch nie twardnieje, to jest ok. Tylko ta ciąża jest inna - może moja macica już się przyzwyczaiła? Teraz będą czekały mnie za jakiś czas skurcze przepowiadające - są bezbolesne, chwilowe i przypominają szybkie drgania, falowania macicy

Snów proroczych nie miałam, ale od początku towarzyszy mi przemożne uczucie, kto siedzi w brzuchu Jak będzie, to zobaczymy; dotychczas intuicja mnie nie zawodziła

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny! Widze ze sporo sie dzialo ostatnio.
    Nati bardzo mi przykro, mam nadzieje ze znajdziesz jakos pocieszenie. Ja bardzo przezylam twoja wiadomosc, dlugo nie moglam sie zebrac zeby cos napisac...
    DeDe dobrze ze napisalas o tym uczuciu kamienia ze to moga byc sprawy skurczowe bo nie mialam nawet pojecia a przez ostatnie dwa dni tak mialam, myslalam ze po prostu dzidzia wiecej wazy i to ja odczuwam.
    Co do spraw lozkowych u mnie libido mniej niz zero, maz jest bardzo ostrozny boi sie uszkodzic dzidzie. Z rzadka cos jest i to bardziej z mojej inicjatywy bo wiem ze mu tego potrzeba. Docenia za to moje ciazowe kraglosci choc przybylo mi 7kg i nie czuje sie zbyt sexi. Na szczescie cycki mi nie urosly bo i tak mam ogromne to bym sie zaplakala. Maz lubi sie nimi bawic a dla mnie jest to teraz wrecz nieprzyjemne takie sa wrazliwe.
    Dzis jade do lidla bo nie ma go u mnie a dowiedzialam sie ze tata jedzie do wiekszego miasta gdzie lidla maja to sie z nim zabiore na szoping. Mam nadzieje ze jeszcze cos zostalo...

O mnie
    Urszulsien, a długo bierzesz ten magnez? Bo jeśli tak, a skurcze masz, to zwiększ dawkę i radziłabym Tobie zbadać też poziom potasu - on też odpowiada za skurcze. Może magnez masz ok, a potasu za mało albo w dolnej granicy.

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Dziewczyny, Golka1333, jeśli któraś z Was zastanawia się nad materacami typu gryka, kokos i inne badziewia za 50 zł lub nawet dodawane "gratisowo" do łóżeczka polecam poniższy artykuł który z głowy Wam szybko taki pomysł wybije:
    http://www.dwapluscztery.pl/jak-wybr...c-dla-dziecka/
    Dobry materac to wg mnie podstawa przy noworodku, niestety często przewyższa koszt samego łóżeczka. Sama rozważam wybór między dwoma:
    1. HEVEA BABY MAX
    2. HEVEA BABY 2017
    Oba kosztują w okolicach 230 zł, a zwykłe łóżeczko możemy kupić już za 200 zł, jednak materac jest wg mnie ważniejszy niż super extra łóżeczko z wygrawerowanym imieniem dziecka.. Tu przecież chodzi o zdrowy kręgosłup naszego maleństwa. Dobry materac przy standardowym łóżeczku 90x120cm na prawdę długo posłuży. A kto boi się, że niemowlę i tak zaplami materac i będzie do wyrzucenia może zawsze zastosować podkłady chroniące materac :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Panna, tą wagą to ja bym, się ni w ząb nie przejmowała. Wstawiałaś zdjęcia, widać, że szczupła jesteś (nie mówię chuda), co sobie będziesz tym głowę łamać. 6 kg to nie dużo jeśli nie miałaś nadwagi. A przygotuj się, że chciał nie chciał więcej przytyjesz, to co masz nie jeść, głodzić się? Oczywiście nie mówię o obżeraniu, ale jedz jak jadłaś i ciesz się ciążą Takie jest moje skromne zdanie

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Co do wagi to lekarz bardzo uogólnił. Przyrost wagi zależy od wielu czynników. Dużo zależy od tego jaką wagę początkową ma mama. Szczupłe kobiety zazwyczaj uzbierają więcej kg, spokojnie powyżej 10, a takie jak ja, które nie dość, że mają dużo ciała i ciąże za sobą, przybierają mniej. Ja wciąż mam jakieś 4kg na plusie. W poprzedniej ciąży miałam 13kg, w pierwszej jeszcze więcej.

Poza tym zazwyczaj 75 % tej wagi odpada od razu po porodzie więc też nie ma co się tym martwić

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Nawet zwykłe piankowe będą lepsze od tych gryczanych bo są po prostu elastyczne i się tak szybko nie odkształcają pod ciężarem dziecka jak naturalne materiały.
    My jako dzieci też spaliśmy na zwykłych piankowych i każdy jest w miarę prosty ;-))))

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów