Strona 478 z 723
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,780 z 7230

Skarby sierpnia 2017

U mnie z ruchami tez różnie ale zauważyłam ze po jedzeniu bardziej je czuje w ciągu dnia. Natomiast dziś w nocy Mała tak mi dawała do wiwatu ze nie mogłam spać gdzieś od Ok 3:00. Niedawno tez miałam taką ruchliwą noc, ale wszystko zniosę bo wtedy czuje ze Ala tam jest i jest to cudowne uczucie
    Bóle tez czasem się zdarzają właśnie takie na dole około pęcherza. Myśle ze to normalne tymbardziej u pierworodek. Ja jestem szczupła wiec pewnie tez dlatego. Zauważyłam tez ze poszerzyły mi się biodra

2. dzieckozakupy.pl
    A jak u Was z apetytem? U mnie tak w kratkę, są dni ze zjem dużo a są dni ze się zmuszam do posiłków. Np mięso dalej mi nie wchodzi ale się zmuszam np do polędwiczek i buraczków bo wiem ze hematokryt ihemoglobine mam ciut pod normą.

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Ja też czuję bóle w pachwinach jak bym miała zakwasy i przez to chodzę jak kaczka. Ponoć jest normalne bo macica się rozciąga i wszystkie wiązadła. Do tego kręgosłup dokucza podczas spania i mam przez to zarwane noce.

Czy ktoś oprócz mnie też tak słabo czuje ruchy dziecka? Jestem w 23 tygodniu ciąży a czuję ruchy raz na kilka dni.

Member
    Golka1333

Mieszka w
    Cieszyn
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Hej dziewczyny U mnie tak samo jest z tym apetytem jeden dzień to jem naokraglo i nawet słodycze których nigdy w życiu nie lubiłam! Jadłam czasem tylko chipsy albo paluszki a teraz tak mi sie pozmieniało ze chipsy mi smierdza Ja dopiero mam wizytę 4 maja juz sie nie mogę doczekać mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo mała strasznie daje znać o sobie i takie kopniaki ze gołym okiem widać a dodam ze szczupła nie jestem!
    Dziewczyny trochę z innej beczki mam pytanie... chce juz powoli kupić materac do łóżeczka bo uznałam ze trzeba zacząć wszystko po troszku kupować bo potem duży wydatek na raz. I właśnie nie wiem jaki? Potrzebuje do kołyski i do łóżeczka. myslalam nad kokos pianka kokos ale nie wiem czym sie różni ten za 60zl z tym za 150zl?? Dodam ze patrzyłam na Allegro.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Witam sie z badania glukozy we krwi jestem juz po przepysznej miksturce
    I siedze...
    ja kupuje zwykly materac w ikei do lozeczka bo i tak w wiekszosci dziecko bedzie spalo z nami (my mamy bardzo dobry materac).
    Bole brzucha tez miewam raz na jakis czas, uczucie kamienia tez sie pojawia ale nie za czesto wiec sie nie matrwie.
    Dzis badam sobie tez magnez bo wydaje mi sie ze mam jakis niedobor... zaczelam miewac skorcze i cos czego nienawidze a zdarzalo sie mi juz w zyciu - zespol niespokojnych nog... no i te twarnienia brzucha... co ciekawe, to wszystko zaczelo sie pojawiac jak zmienilam magnez z magne B6 na aspargin..:/ we wtorek mam wizyte, zobacze co mi lekarz zaleci
    Ja jem normalnie, nie mam zadnych brakow apetytu, ani obzerania sie.
    Panna gratuluje udanej wizyty!
    U mnie z tymi kopniakami to roznie bywa. W weekend bylo intensywnie a teraz ostatnich kilka dni tylko czuje jak sobie plywa i tyle.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    I, jak to u mnie co czwartek, mam okropne zakwasy po wczorajszym pilatesie.. ale musze przyznac, ze ja, osoba z ogromnymi problemami z kregoslupem, pod tym wzgledem, dzieki tym cwiczeniom, czuje sie swietnie! Spie bez poduchy dla ciezarnych i nic, zadnych boli

Przyłączam się do pytania o materacyki. Wiem, ze najpopularniejsze są te kokosowo-gryczane, ale co jeśli nasza dzidzia będzie alergikiem?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Burzujka, zazdroszczę tego pilatesu!
    Ja ogólnie wczoraj prawie spadlam z krzesła jak mój gin rzucił tekstem że powinno się przytyć 8-9 kg w ciąży. Ja już mam 5-6 :P
    Niech glukoza lekką Ci będzie!

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj zapisałam się do szkoły rodzenia, zaczynamy pod koniec maja, żeby w lipcu mieć już spokój i sobie odpoczywać. Planuję iść do innego lekarza, żeby upewnić się co do płci, bo spodobał mi się typowo dziewczęcy wózek, czarno-różowy ) Na inny już nie spojrzę, to musi być ten i koniec Chociaż mój ginekolog potwierdza, że ma być dziewczynka, to jakoś nie jestem przekonana, śnił mi się synuś i tak się zastanawiam, czy to nie był jakiś proroczy sen

O mnie
    Mnie sie snilo, ze urodze dziewczynke a mam w brzuchu 100% chlopaka..
    Z glukoza juz po krzyku, juz do domu wrocilam
    Panna Ty z Twoim malutkim brzuszkiem przytylas 6kg??! Cos duzo no ale z tym 8-9kg troche przesadzil... przeciez kobiety bardzo czesto i 20kg tyja.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów