Strona 477 z 724
Pokaż wyniki od 4,761 do 4,770 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Ja mialam takie bole jeszcze niedawno i to utrzymywalo sie 2tyg. Byly momentami takie silne ze nie moglam zlapac tchu. Co sie okazalo macica wtedy miala najwiekszy wzrost. Bole minely same i z dzieciakami wszystko okej. Powiedzial mi lekarz ze bole nisko jak sa i nie ma plamien to jest to normalny objaw.

2. dzieckozakupy.pl
    Dzięki dziewczyny bo mnie jak zacznie boleć to boli i boli brzuszek. Az się momentami martwię. Dzidzie czuje więc mam nadzieję że dzidziulka prawidłowo rośnie. Eh ten strach będę miała do póki nie zobaczę mojego szczęścia

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja też czuję takie bóle ni bóle czy to dyskomfort w dole. Tak jakby parcie na pęcherz, takie rozpieranie, ale nie chce mi się siku. Lekarz powiedział, że wszystko ok. No i mamusia tez już rośnie. W 4 tygodnie przybyło jej 3 kg, ale to święta i nie oszczędzałam się szczególnie w jedzeniu. 5 kanapek o 23 swoje zrobiło

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Mnie brzuch boli sporadycznie, najczęściej przy gwałtownych ruchach, bardziej dokucza mi uczucie naciągniętej skóry na brzuchu, czuje się przez to jakbym się przejadła chociaż dbam o częste, ale małe porcje. Brzuszek smaruje dwa razy dziennie oliwką, ale zawsze miałam brzuch płaski i czuje że bez rozstępów się nie obejdzie jak tu nagle taka kulka rośnie ;-)

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Ja czasami mam ociężały brzuszek , jakby kamienie w podbrzuszu, i wtedy wiem że muszę brać aspargin bo to już jakieś skurczowe sprawy

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Mnie wczoraj bolał brzuch, wzielam nospe i sie polozylam i wpadlam w panike bo nie czulam ruchow (od 3 godzin). Zasnelam ale obudzilam sie o 1 i dalej panika, histeria prawie a jestem teraz sama w domu. Ale zaczelam czuc ruchy i uspokojona zasnelam. Teraz tez czuje ruchy ale sa dzis slabsze niz np w poniedzialek + moj stres chyba za dobrze nie robi dziecku...

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie, mała zdrowo rośnie, ma 675 g, wszystko dobrze, pobrał mi też cytologię, glukozy nie muszę powtarzać, co mnie mega cieszy mam ją w normie, a nawet poniżej, więc luz.
    Okazało się też, że mój lekarz zmienia szpital i będę jednak rodziła gdzie indziej, ale chyba to się dobrze składa
    Ogólnie wizyta udana

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Zaazul - nie martw się brakiem ruchów. Tak samo mam. Czasem są dni, że Filip i pół dnia się nie rusza, później niewiele i znowu mniej. Po prostu jest spokojny. A są i takie, że co usiądę, położę się, albo zaczynam coś jeść to daje mi do wiwatu

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    U nas też tak z tymi ruchami róznie bywa, raz słąbiej raz mocniej, ale daje sobie i małej jeszcze czas
    dzisiaj np. tak się kręciła, że nie dała sobie za bardzo tętna zmierzyć, ale w końcu się usadowiła i wszystko dobrze. Jak rano się budzę to nie czuję, ale wyjdę z psem na spacer i już podczas śniadania wierci się mocno.
    Dziewczyny zauwazyłam, że jakoś bardziej platwusowato chodzę, stopy tak jakby bardziej mi klapią o podłoże. Do tego zrobiłam się ciapą. Wchodzę w krzaki w futryny, a psa to zadeczę niedługo. Niby widzę, że leży , wydaje mi się, że ją omijam a i tak dostaje kopniaka...
    I chyba na cyckach rozstępy mi się pojawiają. ZNowu urosły
    Ostatnio edytowane przez cajafuerte ; 19-04-17 o 19:24

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Ja w tej ciąży w zasadzie żadnych bóli nie mam, nic mnie nie ciągnie, nie kłuje, nie spina się, po prostu zero. Może też dlatego, że postawiłam na baardzo oszczędny tryb życia w tej ciąży, bo wiem, że mam dwoje małych dzieci i to już jest wysiłkiem - innych mi nie potrzeba, także poprawiam koronę i kroczę leniwie

Ale znam to uczucie DeDe z poprzednich ciąż - właśnie jakby kamienie mi ktoś nagle położył w podbrzuszu; wtedy czułam wyraźnie napinający się brzuch.

O, cajafuerte, witaj w klubie, ja też znów dziś zauważyłam bardziej powiększone piersi

Ja ruchami nigdy się nie przejmowałam, bo zawsze je czuję - moje dzieci jakieś nadpobudliwe są już w życiu płodowym i po urodzeniu to widać Teraz w domu mam 2 żywioły: tajfun i huragan i już wiem, że za parę miesięcy tsunami do nich dołączy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów