Strona 476 z 724
Pokaż wyniki od 4,751 do 4,760 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez DeDe Zobacz posta
    Tylko pozazdrośćić, bo u mnie piersi mają juz swoją zasadę -> patrz ale nie dotykaj
    haha

Ja to tak nie mam hehe , uwielbiam jak mąż ich dotyka i robi z nimi to na co ma ochotę (oczywiście jest przy tym bardzo delikatny) no i pieszczoty i orgazm zawsze ja to chyba jednak jestem jak to padło wcześniej 'rozbuchana' bo uwielbiam taką bliskość z mężem bardzo często, on też uwielbia i nie przeszkadza mu brzuszek i moje kształty do tej pory zdarza nam się szaleństwo i eksperymenty, nie lubimy monotonii

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    DeDe, zasadę Twoich piersi moje będą wyznawały po porodzie, gdy będę karmić

Dżemik, mojemu też moje ciążowe kształty nie przeszkadzają, wręcz on je ubóstwia Ja tam lubię jak w ciągu dnia mnie mizia, klei się do mnie i przesuwa ręką właśnie po biodrach czy piersiach gdzie jestem pełniejsza, choć przed ciążą robił to samo, ale w ciąży to chyba i zmysły mam bardziej wyczulone. I z tym , że nie lubimy rutyny to chyba też mamy podobnie, dobrze wiedzieć, że są tu małżeństwa z dziką żądzą, bo czasem to naprawdę myślałam, ze my chyba jesteśmy jakimś ewenementem

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Wasze życie seksualne, nawet przy trójce dzieci daje nadzieję na przyszłość dla nas w pierwszej ciąży !

A u mnie jak wiecie na razie zakaz wspòłżycia i spoczynkowy tryb ( takie zalecenie z izby przyjec). No zobaczymy na jak długo. Szkoda mi, bo jednak seks jest potrzebny w związku i ogólnie lepiej się człowiek czuje:-))no ale tak się bałam o mojego synka że na razie nie ryzykuje.

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Wasze życie seksualne, nawet przy trójce dzieci daje nadzieję na przyszłość dla nas w pierwszej ciąży !
    Faktycznie dobre podsumowanie:-))

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Haha racja Dzemik dajesz nadzieje
    Poza ciaza to i ja lubilam zaszalec.. maz sie ze mnie smial mowil ze nimfomanka ze mnie
    Nic, zaszalejemy jak Felek bedzie obok spal

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    No to dobrze,że nie jestem sama z tym brakiem libido...hehe
    My z Mężem też lubimy eksperymentować,ale teraz w ciąży nie,bo ja nie mam ochoty a On się boi że się coś podzieje...ale mnie to wcale nie przeszkadza...:P
    Ja wlasnie z basenu wróciłam.. .bylam się trochę zrelaksować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ale dzisiaj u nas pogoda, śnieg z deszczem, powrót zimy brrr... a było tak pięknie. W taką pogodę nie chce się nic. Jak u Was dziewczyny z dolegliwościami ciążowymi ? Macie jeszcze jakieś ? Ja oprócz bólu sutków i swędzenia czuję się świetnie, mam dużo energii, choć wiem, ze nie mogę z tym przesadzać, i bardziej się oszczędzać. Tylko ze spaniem różnie jest ale jakoś da się przeżyć. Dzidzia już się wierci w brzuszku, choć najwięcej ją czuję jak leżę i odpoczywam :-) W sobotę połówkowe, trzymajcie kciuki za nas :-))))

Czy was też tak często boli brzuch tak bardzo nisko i okresowo?

Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    Czy was też tak często boli brzuch tak bardzo nisko i okresowo?
    Anulka ja tak miewam, statam sie odpiczywac. Mam tez takie zalecenie.
    Tzn nie boli mnie, ale czuje podbrzusze jakby bardzo delikatnie na okres. Nie biore już progesteronu drugi tydzień więc może też od tego. Sama nie wiem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów