Strona 475 z 724
Pokaż wyniki od 4,741 do 4,750 z 7233

Skarby sierpnia 2017

hej dziewczyny ! Witaj Renata !

Ja też w nocy odchorowałam sytuację z Nati, i jednak ten strach jest... ale trzeba być dobrej myśli. Ja miałam połówkowe już na NFZ ale nie jestem zadowolona, także w tę sobotę mam połówkowe prywatnie. Prawdopodobnie będzie dziewczynka :-) Choć mąż średnio zadowolony bo chciał chłopaka, ale mam nadzieję ze jak się urodzi to będzie córusia - tatusia.
    My też z mężem byliśmy w lidlu i był szał. pełno kobiet, ciężko tam było się dostać, wzięłam kilka kompletów i leginsy dla siebie, bo biustonoszy już nie było w moim rozmiarze.
    A co do seksu, to od pocżątku mieliśmy zakaz przez plamienia, i do tej pory musimy się wstrzymywać, ja to jakoś średnio mam ochotę ale gorzej z mężem ale jakoś musimy to przetrwać.
    Dziewczyny dużo już przytyłyście?, bo moja waga rośnie gigantycznie, już 7kg na plusie :-(

2. dzieckozakupy.pl
    Ja juz po wizycie, wszystko ok dziewczyny maja 524g i 434g. I dostalam skierowanie na ta nieszczesna glukoze:-/. Jezeli chodzi o seks to u mnie tez rowne zero. Poza tym to pd poczatku ciazy bylo tylko 2razy bo mialam zakaz z poczatku a teraz nie mam ochoty i troche sie boje ze moge zaszkodzic wiec pewnie do konca juz nic nie bedzie. Maz zreszta tez sie boi. Mialam dzis jechac tez do lidla ale jakos tak jeszcze nie mam nastroju do zakupow po ostatnich wydarzeniach na forum. Kupilam tylko termometr i 2zestawy body na 50/56 bo tylko to juz mi sie podobalo o godz 15:-)

hmm widze ze z seksem nie jestem sama my w ogole tez sie nie kochamy po pierwsze nie mam w ogole checi,a maz sie boi zeby nic sie nie staloale co tam odbijemy sobie pozniej hehe
    Co do wagi to u mnie tez 7kg na plusie wczesniej co wizyta(co 3 tygodnie) tylam kilo a teraz i na ostatniej wizycie bylo plus 2kg wiec jak tak dalej bedzie to niezla ze mnie kluska bedziewiecie czego sie najbardziej boje tych upalow i tego ze bedzie juz koncowka bo dosyc co czlowiek ledwo bedzie funkcjonowal i plus upaly

A i niewiarygodne od ostatniej wizyty schudlam 40dag!:-) i to po swietach. Wiec suma sumarum jestem 5.5kg do przodu na 22tc blizniaczej:-) czyli tragedii nie ma chyba hehe

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Agnes91 tragedii nie ma w ogóle! :-) Ja tyje średnio 0.5kg/tydzień, jutro zaczynam 24tc i mam 6,5 kg na plusie, z czego ostatnie 0,5 mam po świętach więc mam nadzieje że trochę deko spadnie w najbliższych dniach albo przynajmniej nie wzrośnie o kolejne 0,5 kg :-) również zastanawia mnie jaką ostateczną wagę osiągnę, startowałam z wagą 53 kg więc 12-14kg jestem w stanie zaakceptować :-)
    A słuchajcie, nie miałam jeszcze połówkowego badania a najbliższą wizytę ze względu na urlop lekarza mam dopiero w 25tc, to nie za późno???

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Anulka... W takim razie daj koniecznie znać po wizycie, mam dzień poźniej to wymienimy się dobrymi informacjami bo innych nie biorę pod uwagę!

Renata&Dominisia Witaj w NAszym gronie

tusziba U mnie to samo!! Dokłądnie to samo.. zerooo, Sama myśl o seksie jest odpychająca haha. Wieczorami tylko myślę żeby M poszedł szybciej spać żeby przypadkiem nic nie było- bo on to się akurat nie boi seksu ciężarną a mnie to wcale nie sprawia przyjemności teraz... ale to samo w pierwszej ciąży , nie przeskoczę tego

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    W święta poinformowałam rodzinkę o prezencie jaki chcę w maju dostać, zaznaczyłam że prezent praktyczny- laktator elektryczny

Z Lil miałam trzy różne laktatory, ten był wspaniały ale M kazał sprzedać więc sprzedałam i to jedyną rzecz po dziecku jaką sprzedałam, bo resztę zostawiłam dla drugiego dziecka
    Teraz już doświadczona biorę pod uwagę tylko ten więc jak dla dziecka myślę, żę się zgodzą

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Witam poświątecznie!

Zajrzałam tu wcześniej i po przeczytaniu o tragedii Nati, łzy mi się w oczach zakręciły, głowa rozbolała i jakoś tak musiałam się pozbierać...
    Nati, żadne słowa nie ukoją Twojego bólu, ale wiedz, że myślę o Tobie i bardzo współczuję... :*

Ja przytyłam 0,5 kg w miesiąc - dziś miałam wizytę.

Cześć Renata, to nie będzie za późno na połówkowe, ja co prawda będę miała na NFZ za tydzień (22 tyg skończone), ale zawsze chodzę też na takie usg prywatnie do lekarza z certyfikatem i też będę miała u niego w 25 tyg, bo wcześniej ma jakieś szkolenia w Anglii, ale powiedział mi, że do 26 tyg się je wykonuje, wiec będzie ok

Widziałam te rzeczy w Lidlu, w większości wydają sie być dobre jakościowo, ale ja już się obkupiłam w internecie, też I gatunek, wiec odpuściłam, zresztą staników nie było w moim rozmiarze, a na to zawsze chętnie się skuszę Sukienki mi się nie podobały; ja już na lato powoli kupuję, ale kasy nie wydawałam tam

U mnie seks musi być I to nie chodzi o to, że jestem jakaś rozbuchana ( a może jestem, męża trzeba pytać ), po prostu potrzebuję relaksu w tej formie - czy to wieczorem, gdy dzieci już śpią, czy rano, gdy jeszcze śpią Mąż też chętny, więc korzystamy. Zresztą, żeby nie świntuszyć, ale w ciąży mam orgazmy przy samych tylko pieszczotach piersi Libido ogólnie na takim samym poziomie od początku ciąży, jak i przed ciążą, nic się nie zmieniło.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Tylko pozazdrośćić, bo u mnie piersi mają juz swoją zasadę -> patrz ale nie dotykaj

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Aaa, mojemu dziecku chyba smakowały świąteczne smakołyki, bo w 1 i 2 dzień Świąt miało czkawkę A dziś cisza
    Tylko kopie całymi dniami; z tydzień temu nie pozwolił mi odkurzyć, bo co się bardziej nachyliłam, to stawiał mnie do pionu serią kopniaków
    I wciska mi swoje małe kończyny w pachwiny - o ile pęcherz potrafię przeboleć, to pachwin już nie, muszę szybko zmieniać pozycję albo stukać palcem w miejsce wypychania, żeby jaśnie książątko się trochę przesunęło

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów