Strona 474 z 724
Pokaż wyniki od 4,731 do 4,740 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Ja tylko kupiłam termometr (zobaczymy jaki będzie) i 2 pak spodni....Ludzi koło tych małych rzeczy, jakby coś za darmo dawali...hehe a dużo kobiet w ciąży i takie przepychanki były, więc stwierdziliśmy z mężem,że nie ma sensu się tam pchać.....

A jak z Waszym libido?
    U mnie masakrycznie ZERO, Męża nie było ponad 2 miesiące...stęskniłam się strasznie...ale poza przytulaniem to nic więcej mnie nie rajcuje....nawet mnie drażni jak piersi mi dotyka... :/
    On w sumie też mówi,że się boi kochać....a ja nawet nie mam ochoty

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja wydalam w lidlu 150zl kupilam sobie dwie pary legginsow (jeszcze ich nie odpakowalam, mam nadzieje, ze nie beda za duze :/), bluzke i stanik do karmienia. I dla dziecka pare rzeczy. Chociaz wiekszosc tam byla dla dziewczynki..:/
    Wizyte mam za rowno tydzien i doczekac sie nie moge jak zwykle

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    U nas seksu brak. Wczesniej to ja mialam ochote ale moj maz zupelnie nie. A teraz to juz i nawet mnie sie nie chce. A on powiedzial ze do konca ciazy nie zamierza sie ze mna kochac bo to dla niego dziwne. No coz.
    Ale generalnie czulosci nam nie brak, jest jej bardzo duzo

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ehh ten lidl ostatnia kasa poszła dwa staniki dla mnie, dwa komplety bodów, komplet spodni i śliniaczki dwa, więcej nie, bo przebrane makabryczne... i tak mam te kolory co nie najbardziej chciałam.
    Ale staniki są super, mam czarny i taki różowy jasny.
    Ja odchorowałam w teren dzień co Nati napisała, teraz już się staram o tym nie myśleć, bo tylko niepotrzebne nerwy...

Jutro mam wizytę trochę się denerwuje, ale odebrałam wyniki i cukier mam super po tej 1h od wypicia glukozy. Reszta też książkowa, brzuch urósł prZez te ostatnie dwa tygodnie dość sporo, muszę iść do Rossmanna zobaczyć czy mnie przepuszczą w kolejce

A my się kochamy regularnie oczywiście bardziej ostrożnie, ale i mi i jemu tego potrzeba I o ile nie będzie przeciwskazan zamierzamy do końca się kochać, tylko pozycje dopasowywac do możliwości Mi się pojawiają kropelki ,,siary" po naciśnięciu, no cóż moja wizyta 27

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tusziba Zobacz posta
    A jak z Waszym libido?
    U mnie masakrycznie ZERO, Męża nie było ponad 2 miesiące...stęskniłam się strasznie...ale poza przytulaniem to nic więcej mnie nie rajcuje....nawet mnie drażni jak piersi mi dotyka... :/
    On w sumie też mówi,że się boi kochać....a ja nawet nie mam ochoty
    U mnie libido wciąż na wysokim poziomie

Tylko męża mi szkoda, bo przez ciężką pracę jest przemęczony, szybko zasypia.. Dziś nikt nie przewidział takiej pogody i pojechał w samej bluzie do pracy, a tam zimno i śnieg i już dwa razy przemoczony i zmarzł.. A ja samochód pod blokiem unieruchomiony i nie mam nawet jak mu zawieźć ubrań :/

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Jeśli o seks chodzi to u nas też tak sobie, raz w tygodniu, Max 2, mąż ok, delikatny i w ogóle, ale mi jakoś tak słabo się chce. Potrzebuję więcej czasu żeby się rozkręcić. Tak jak w pierwszym trymestrze to ja potrafiłam go obudzić w nocy, tak teraz nie
    Dobrze że S. rozumie i ogólnie nie marudzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej po świętach, turlam się i to chyba dosłownie bo mi brzuch wywaliło przez ostatni tydzień, że czuje się klocem, ale przynajmneij nie pomylą mnie z grubaskiem na ulicy już na pewno
    Nawet przeżyłam te święta, objadłam się tego co lubię i Gabryśka non stop w brzuchu się wierciła -zgrzeszyłam colą
    A tak to wszyscy byli dla mnie mili łącznie z tesciówką, która prezent już wnusi dała, bo chyba się doczekać nie mogła. Więc coś od dziadków się kupi potrzebnego. Po drodze skomentowała tylko, że jej się imię Olga i julia podoba, ale ja po wysłuchaniu, że Aniela i Blanka to brzydkie starodawne imię zakończyłam rozmowę, że Gabriela pozostaje Gabrielą i koniec tematu. W mojej części rodziny każdemu się podoba Gabriela aż przyklaskują.

W ogóle to na święta piekłam ciasto drożdzowe i jagodzinanki. Wyczytałam, że ciasto rośnie lepiej przy muzyce klasycznej, więc włączyłam Mozarta i ugniatałam 40 minut nucąc - i urosło mega! Heheheheh... taki zabobonik :P ale poskutkował. I nawet ciasto zapakowałam do święcenia.
    Ksiądz poświęcił i nawet ploteczkę mu zaniosłam, że mu się parafia powiększa, bo się spytał co u nas dobrego -to co będę zatajała, że kluseczka siedzi i ma się dobrze No więc wsparcie z góry załatwione.

Jeśli chodzi o seksowanie, to moje chęci są równe zero,może się dostroiłam do męża, bo on się boi a się za nic nie przyzna. Mizianko i przytulanko mi starcza, a i denerwuje czasami dla odwrotności... ach te hormony.

-------

Doczytałam co z maleństwem Nati... nie mam słów...bardzo, bardzo współczuję... (*) Żeby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać...

O mnie
    Uff dobrze ze nie jestem jedyna z tym seksem
    Panna, proba Rossmanowa - dobre

Member Awatar Renata&Dominisia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    09.08.2017
    Witam Was,

Ja tu nowa :-) Ale zawiadamiam, że Lidl dziś zaliczony (nikt w kolejce nie puścił :-) - ponad 200 zł poszło na ubranka dla Dominisi, legginsy i biustonosz do karmienia dla mnie :-) Potwierdzam, że głównie ubranka dla dziewczynek, przewaga różowego. Nie kupiłam co prawda tego co zamierzałam bo nie było wyboru w najmniejszych ciuszkach ale coś tam się wybrało dla Księżniczki :-) aaaa i przez święta przytyłam pół kilo :P pozdrawiam Was.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów