Strona 466 z 724
Pokaż wyniki od 4,651 do 4,660 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Nati I Ja tule oby wszystko dobrze było. Trzeba myśleć pozytywnie i nie tracić nadziei. Choć wszystkie wiemy jakie to ciężkie. Jeżeli możesz to pisz na bieżąco jak u Was. Trzymam kciuki:*

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Nati obejmę was modlitwą. Dostałam taką piękną modlitwę przy błogosławieństwie ciężarnych w święto zwiastowania. Swoją drogą to przerażające ile dziewczyn ma problemy w ciąży... niby ciąża to nie choroba ale zarówno tu jak i na fejsbukowym wątku do którego zapraszała cymoka wiele z nas sierpniówek ląduje w szpitalach :/ niby drugi trymestr, mniejsze prawdopodobieństwo poronienia a tu takie rzeczy... dziewczyny moja dzisiejsza modlitwa oczywiście z wyszczególnieniem tych w najgorszej sytuacji, ale rownież za nas wszystkie, abyśmy spokojnie doczekały naszych wyznaczonych terminów i dzieciaczki niech będą silne i rozwijają się prawidłowo.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czy któraś nie dała rady zrobić tego badania obciążenia glukoza? Ja wytrzymałam tylko godzinę do tego drugiego pobrania, trzeciego już nie, bo zwymiotowałam. Zastanawiam się teraz co dalej?

Nati jak u was ? Od rana o was myślę:* Panna a co mówiła kobitka z laboratorium? Trzeba powtarzać czy nie?

Member
    dwudziestkapiątka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati modlę się za Was :*

Panna-nienormalna obawiam się, że będziesz musiała powtórzyć badanie w poczekalni rozmawiałam z dziewczyną, która dwa razy zwymiotowała i lekarz sobie odpuścił i skierował ją na kolejne badanie dopiero w 8 miesiącu. Powiedziała, że dzięki temu, że ją zagadywałam to wytrzymała tym razem
    Ale to wszystko zależy od lekarza, którym ja nie jestem

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Panna - będziesz musiała zrobić drugie podejście do tego badania. Skoro tak trudno znosisz tę glukozę, to życzę Tobie powodzenia przy kolejnej (i udanej już) próbie
    Mogę jeszcze Tobie poradzić, żebyś wzięła ze sobą książkę lub coś do posłuchania muzyki, ażeby oderwać myśli od tego, co masz w żołądku.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Dziewczyny dziękuję przede wszystkim za słowa wsparcia i otuchy w tych trudnych dla mnie chwilach. To niezwykle ważne żeby ktoś wspierał gdy jest tak źle. Dziękuję za telefony, pozytywne historie i linki do stron. U nas bez zmian leżę i się praktycznie nie ruszam. Jedynie wstaje do toalety. Każdy dzień każda chwila jest dla mnie i dla małego niezwykle cenna teraz. Bóle brzucha nie ustępują jestem non stop na kroplówkach przeciwbolowych. Plus leki na podtrzymanie ciąży. Staram się trzymać chociaż jest bardzo ciężko. nie będę was tu zameczac takimi historiami. Nie ważne jak to się skończy odezwę się i za jakiś czas i trzymam za was rownie mocno żebyście wszystkie dotrwaly do sierpnia w tzw dwupaku.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nati89 to dobra wiadomosc ze lekarze tak o Was dbają!! Sluchaj co mowią i stosuj się do wszystkiego!Walczcie!

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anulka... Zobacz posta
    I Ja witam nowa mamę no właśnie ciekawe ile ma być chłopców i dziewczynek DeDe a jak u was? Zaglądasz tu czasami?
    Tak zaglądam ale jak widać też rzadko sie odezwe, raz że cały czas boję się o zdrowie dziecka, dwa odebrałam klucze do mieszkania i teraz to mi zajmuje głowę- na szczęscie, bo ile mam siedzieć i myśleć czy wszystko będzie w porządku jak nie mam na to wpływu... ale co wizyta to lekarz mówi że póki co nic się nie dzieje a jak będzie trzeba to nawet do Gdańska mnie wyślą

Zielona_Pokrzywa moja teściowa to Aldoooona

Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    Dopiero doczytałam co się dzieje u Nati.. Jedyne co pozostaje mieć do końca nadzieję!! Jest bardzo ważna oraz wiara w Miłosierdzie Boże, trzeba mu się oddać a ja dziś swoją modlitwę przekazuję Tobie i maleństwu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów