Strona 464 z 723
Pokaż wyniki od 4,631 do 4,640 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ja małą Gabrysię znam tylko jedną, ale jest kochana, więc akurat dobrze mi się kojarzy. Dorosłej nie znam żadnej.
    No imiona niektóre są spalone, u mnie np. Liliana, chociaż samo brzmienie bardzo ładne. A u męża Kornelia, które mi bardzo się podoba.
    Moja mama cały czas "Basia, Basia", a to moja najlepsza przyjaciółka z lat gimnazjum i liceum i po prostu, pomimo miłych wspomnień, nie, bo Basia to od zawsze Basia K. I tyle
    Żeby tak mojej mamy nie demonizować, nie jest taka zła, reszty mojego życia nigdy nie komentowała, tu chyba wyczuła, że ja sama mam stracha bo nadać imię to mega odpowiedzialność. Jednak dziwne, że jeszcze nie wyczuła że jej wtrącanie tylko sprawia, że Gabrysia jeszcze bardziej mi się podoba

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Galadriela Zobacz posta
    maladzi88, jadłaś coś nietypowego w ostatnich dniach? Jakieś warzywa lub owoce, na które jeszcze nie ma sezonu- może kwestia jakichś nawozów albo oprysków?
    Wiesz co jadlam wczoraj do kanapki salate ale wlasna nie pryskana taka malutka jeszcze jak do rozsady. Do tej pory na pewno mi sie te listki strawily bardziej stawiam na witaminy bo trafila mi sie dziwna partia ktora smierdzi tranem i jest tlusta a poprzednia taka nie byla... i wymioty poszly jakos godzine po tabletce...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Drogie mamy. Mam nadzieję że o mnie nie zapomnialyscie jeszcze. Od tygodnia leżę w szpitalu. Najpierw diagnoza poronienie zagrażające. Strach łzy a przede wszystkim ból fizyczny i psychiczny jaki mi towarzyszył nie jestem w stanie opisać. Bóle porodowe przez kilka dni skróciły mi szyjkę macicy praktycznie do zera bo ma tylko 1 cm z prawie 4,5... Do tego dzisiaj doszło rozwarcie 3 cm... Codziennie się modlę i proszę każdego o modlitwę za mnie i za mojego syna. On ma tylko 470 gram więc jeszcze musiałby chociaż wytrzymać do 600 żeby udało go się uratować po porodzie. A tak to niestety... Jestem emocjonalnym wrakiem człowieka. Walczę bo muszę ale dużych szans nam nie daja...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Nigdy w życiu nie pomyślałabym że mnie znów coś tak strasznego spotka... Proszę módlcie się za nas i trzymajcie za nas kciuki.

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Nigdy w życiu nie pomyślałabym że mnie znów coś tak strasznego spotka... Proszę módlcie się za nas i trzymajcie za nas kciuki.
    Nati89 nie pddawaj sie!! Przeciez jest duzo szans. Walcz walcz!!! To ze cos jest zagrazające nie znaczy ze się zdarzy!!! Informuj nas na bieżąco

Nati wierze w Was i będę się modlić!

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Nati, na pewno wszystko będzie dobrze, Maluch da sobie radę! Ślę i moje modlitwy!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    I ja też się dołączam z moja modlitwą i zaciśniętymi kciukami....trzymaj się Nati!

Nati trzymaj sie, bedzie dobrze. Napewno masz dobra opieke w szpitalu i maluszek bedzie caly i zdrowy! Az mnie ciarki przeszly, czlowiek juz wydaje sie spokojniejszy na takim etapie ciazy a tu takie straszne informacje:-(.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    O matko Nati....! Strasznie mi przykro...;(
    Badz dzielna i walcz do samego konca!!! Niewiele zostalo Twojemu Synkowi by mial te 600 gram.
    Ja ze swojej strony sle modlitwy w gore...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów