Strona 462 z 724
Pokaż wyniki od 4,611 do 4,620 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Jeszcze gadałam z lekarzem o spojeniu bo już mi ostro dokucza, nawet po odpoczynku mnie boli, a podobno może też wpłynąć na ból kręgosłupa..

Będziemy kontrolować, jeśli rozejdzie się całkiem to będzie cc.

Póki co mam brać wapń a w razie dużego bólu wspomóc się paracetamolem. Czytałam też, żeby wzbogacić dietę w żelatynę.

Nie chcę cc... Buu

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Kurde odkąd mi ten pokarm się pojawił, to bolą mnie piersi, kolejny stanik za mały, piszę teraz z żoną kuzyna i się śmieję, że jak tak dalej pójdzie to po porodzie, przy nawale pokarmu muszę kupić wózek bliźniaczy, w jednym dziecko a w drugim cycki będę wozić a jak będę karmić to dziecko zamiast na ręce to na kolanach żeby nie zadusić

To jest masakra ile one będą rosnąć haha

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Obecnie 23+1, ale fakt, wychodzi na więcej. Ale ja się nie stresuję tak tą wagą, bo jednak przez te moje długie cykle i przesunięte owu nie wiadomo jak to będzie u mnie do końca z terminem, mogę wcześniej urodzić, a np. W przypadku syna, na 3 tyg przed porodem miał na usg 2900 a urodził się w terminie 3700

Chciałabym mieć takich rodziców..
    A miałaś usg w Ok 6 tyg bo wtedy najlepiej ocenia sie termin porodu bo seduvho pojawia sie w określonym czasie i po wielkości wtedy, albo z prenatalnych, bo dopiero pózniej podobno dzieci zaczynaja rosnąć w swoim tempie, wiec ja biorę te terminy na date porodu .

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Gratuluję udanych wizyt ślicznie rosną te nasze pociechy... ładne macie zdjęcia, ja nie mam żadnego 4d :/ aparat którego używa lekarz jest jakiś super wypaśny ale akurat jak byliśmy na połówkowych to im się zepsuł i mieli jakiś z serwisu że nawet nie mógł mi nagrać na płytkę jedyne zdjęcie 4d mam z początku ciąży, z jakiegoś 12 tygodnia :P
    Co do imienia, to w zeszłym roku na wczasach usłyszałam jak na plaży jakaś mama woła swoją Tosię, tak nam się spodobało że już wtedy wiedzieliśmy że jak będziemy mieli córkę to będzie Antosia dla syna nie mieliśmy wybranego imienia, mi się podoba Jakub a mężowi Teodor, ale jakoś się nie skupialiśmy na wyborze męskiego imienia
    Też widziałam promocję w Lidlu i planuję rano pojechać.. myślę że w trakcie kompletowania wyprawki skupię się na rozmiarze 62 i kilka sztuk 56. I ja i mąż mieliśmy 58/59 cm jak się urodziliśmy, wiem że teraz rodzą się mniejsze dzieci ale biorąc pod uwagę fakt że mąż ma 190cm ( ja 160cm) to i tak nastawiam się na większy rozmiar a poza tym lepiej dokupić później 56, niż w ogóle nie wykorzystać

Agnes91 – z Palmersa jest taki olejek na swędzącą skórę dla ciężarnych, wiem bo na początku ciąży zamówiłam go sobie przez pomyłkę mi póki co nie dokucza swędząca skóra, ale jestem już zabezpieczona...

sylwka123 – też słyszałam że te termometry z Lidla nie są zbyt dobrej jakości, sama ostatnio szukałam informacji o dobrym i niedrogim termometrze. Znalazłam dużo dobrych opinii o Microlife NC150 i kupi się go za 100zł.

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Współczuje Wam, że tak się wtracają babcie. Ja w zasadzie to nie wiem czy u mnie się podoba czy nię. Mojej mamie wygląda na to ze tak, ale ona jest przyzwyczajona, bo juz kilka lat temu mówiłam, ze jak będę mieć kiedyś córkę to będzie Gloria. Za to tesciowa raczej nie jest zadowolona. Ale cieszę się że woli to zatrzymać dla siebie. To nasz wybór. Oni mieli swoje 5 minut gdy my się urodzilismy.

Chyba kupie te ciuszki na 62 jak będą i na termometr też się skuszę. Cena atrakcyjna

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Teraz odswiezyłam i pojawiła mi się reszta strony. Dzemik dobry żart z tym wózkiem na cycki
    Jestem w 24tyg i mi na szczęście jeszcze nic nie wycieka.za to coś się pojawiło na sutku jakby mała krostka na nim, tak od dołu. We wtorek idę do gin to jej pokaże i zobaczmy..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    A miałaś usg w Ok 6 tyg bo wtedy najlepiej ocenia sie termin porodu bo seduvho pojawia sie w określonym czasie i po wielkości wtedy, albo z prenatalnych, bo dopiero pózniej podobno dzieci zaczynaja rosnąć w swoim tempie, wiec ja biorę te terminy na date porodu .
    Tak ja wiem o tym, że z tych tygodni termin z usg jest najbardziej wiarygodny, lekarz dopiero mi wpisał termin z 11tc i jest on właśnie z usg, bo z OM wychodzi dwa tygodnie wcześniej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    Współczuje Wam, że tak się wtracają babcie. Ja w zasadzie to nie wiem czy u mnie się podoba czy nię. Mojej mamie wygląda na to ze tak, ale ona jest przyzwyczajona, bo juz kilka lat temu mówiłam, ze jak będę mieć kiedyś córkę to będzie Gloria. Za to tesciowa raczej nie jest zadowolona. Ale cieszę się że woli to zatrzymać dla siebie. To nasz wybór. Oni mieli swoje 5 minut gdy my się urodzilismy.
    Chyba kupie te ciuszki na 62 jak będą i na termometr też się skuszę. Cena atrakcyjna
    O jakie piękne GLORIA! Chwała Super <3

Ja jak pójdę do Lidla to zbankrutuję...w ogóle gdzie nie pójdę na dziecięce to mam chęć kupić wszystkooooooooooo....
    A wczoraj w 5-10-15 byłą noc zakupów na wiosenną kolekcję -40%, ale się opanowałam....

Jak ja się cieszę, że moi rodzice nie wtrącają się, tylko się cieszą ze wszystkiego, a teście daleko i też nie próbują się wtrącać, bo zaraz ich do pionu człowiek ustawi.
    Trochę to smutne, że rodzice nie pozwalają przeżyć wszystkiego tak, jak ktoś sobie planuje chociażby było to na błędach. A już imię własnego dziecka... nie rozumiem jak się burzyć można i wymagać że absolutnie nie możecie dać na imię tak i tak, bo babcia zarządziła. To rodzice jadą do urzędu i zgłaszają co im się podoba, a reszta się przyzwyczai. A jak ktoś się o takie głupoty obraża, to jest chyba kiepskim człowiekiem generalnie (bez obrazy, no ale). się oburzyłam. A gdzie jakaś asertywność, własne zdanie itd. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

PS. Chyba to z niewyspania. Pół nocy się wierciłam,a drugie pół śniło mi się że nie mogę wybrać proszku do prania dla dziecka i pod półkami stoje i stoję i nie wiem

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Dżemik - duży chłopiec Tobie rośnie ; i rzeczywiście dzieci rosną teraz w swoim tempie, moje wszystkie są większe niż tyg ciąży i tylko się z tego cieszę, poprzednie porody zbiegały się prawie z usg genetycznym, bo z OM byłyby później.
    Współczuję Ci bólu spojenia łonowego, bo znam to z autopsji... ostatnie 2 mc poprzedniej ciąży mnie wykończyły przez to, aż się boję powtórki.

Jaśminka bardzo mi się podoba, ale u mnie to by nie przeszło, bo moje uszy nie zniosłyby zdrobnienia Jasia albo Jaśka, blee
    W ogóle usłyszałam kiedyś fajne zdanie, że wszystkie imiona są ładna, o ile noszą je nasze dzieci. I coś w tym jest, choć ja nie rozumiem wariacji nt zagranicznych imion, ale cóż, o gustach się nie dyskutuje
    Zrobiłam tylko mały rekonesans imion dzieci znajomych na fb i wśród dziewczynek przeważają Lenki i Gabrysie, poprzetykane Majami i Zosiami, a chłopcy to prawie same Mikołaje i Kacperki, także wiem już jak ja dziecka nie nazwę, choć imiona mi się ogólnie podobają

U nas rodziny z obu stron są wyrozumiałe, nikt nie krytykuje naszych wyborów, imion również, nawet swoich propozycji nikt nie rzuca, zaakceptują wszystko, choć w pierwszym usłyszeniu do nich to nie dociera, powtarzają imię jak echo, żeby uszy przyzwyczaić, a po urodzeniu twierdzą niezmiennie i zawsze, że to najpiękniejsze imię dla najpiękniejszego dziecka na świecie

Zielona Pokrzywo - w terenach, gdzie się wychowałam Jolanta było popularnym imieniem; tutaj gdzie mieszkam nie znam żadnej, a już dziewczynki poniżej 25 lat o tym imieniu to ze świecą szukać, także teraz to Twoje imię jest bardziej oryginalne

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja mam kuzynke Jole ale ona z 10 lat starsza ode mnie.
    Co do imion dzieci, moja czesc rodziny jak uslyszala, ze chce Gucia to sie wdrygneli i powiedzieli, ze jestem durna ze krzywdze dziecko... ale to dlatego, ze mamy w rodzinie wujka Gucia ktorego nikt nie lubi bo nie jest zbyt dobrym czlowiekiem... tesciowie za to byli zachwyceni. Teraz jak nastapila zmiana na Felka to moja rodzina odetchnela z ulga, ze kazde imie byle nie Gucio

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów