Strona 461 z 724
Pokaż wyniki od 4,601 do 4,610 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    Fajne te ciuszki się szykują w Lidlu. Stale się jednak zastanawiam na jaki rozmiar je kupować. Niby lepsZe większe, bo w razie czego beda na pozniej, ale jak kupuje ciuszki bardZiej na Lato to nie wiem czy mi się takie opłaca bo jak przyjdą chłodniejsze dni to mała juz ich nie założy, a rok później będą za małe. Jakie zakupy Wy robicie mamusie?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar sylwka123
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-04 zobacz kalendarz
    A i mam pytanie o termometr z Lidla. Czy któraś z Was miala okazje go przetestować ? Albo w ogóle jakiś termometr tam zakupiony? Ten na podczerwień za 56 zl co jest w gazetce od 18.04 prezentuje sie dobrze., przynajmniej po opisie. Co myślicie

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez sylwka123 Zobacz posta
    A i mam pytanie o termometr z Lidla. Czy któraś z Was miala okazje go przetestować ? Albo w ogóle jakiś termometr tam zakupiony? Ten na podczerwień za 56 zl co jest w gazetce od 18.04 prezentuje sie dobrze., przynajmniej po opisie. Co myślicie
    Ktoś pisal gdzie na grupie na FB ze badziewny...ja nie mam, wiec nie poradzę.

A co do ciuchów to nie ma tutaj dobrej odpowiedzi - bo wszystko zalezy jak duze i długie urodzi się dziecko i jak szybko bedzie przybierac. Córka urodzila sie 2800gr i 50cm - na roczek nosila 62-68 bodziaki... po urodzeniu w 50-tkach ktore byly luźne. Sa dzieci ktore na rok maja 14kg, a moja 7250gr . Tak to wyglada

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez DeDe Zobacz posta
    W ogóle została może sporządzona ta tabelka która miała być jakoś na kartach google zrobiona?
    Tak, jutro usiądę na kompie i wyślę linki, dzis już nie zdążyłam bo do lekarza się zbierałam.

Filip nadal jest Filipem, nic nie odpadło zdrowy, cały, wszystko w porządku, ale waży 780g! duży śliczny chłopczyk

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    Gdyby Filipowi nie wyrosły jajka to miała być Aleksandra, Ola, Oleńka

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Sylwka, ja przy poprzedniej promocji kupiłam właśnie ten z Lidla, jestem zadowolona, dobrze mierzy.
    Co do ciuchów to zależy co masz na myśli pisząc typowo letnie, bo ja np z typowo letnich mam tylko dwie pary szortów, tzn że jak będzie zimne lato to faktycznie ich już nie założy, ale np body z krótkim rękawkiem można założyć pod jakaś bluzę albo lekki sweterek, więc już wynosi. A sukienek nie mam żadnych, bo uważam że na takiego maluszka to niezbyt wygodne.
    Większość mam 56, ale z poprzedniej takiej promki w lidlu nie było już takich małych, więc mam i 62 i 74. Ja uważam że wynosi wszystko.

Co do imion to u nas na takie jest Gabrysia, ale ostateczna decyzja będzie po narodzinach, muszę zobaczyć czy pasuje do niej macie rację że to trudny wybór na całe życie... Ja mam też trudność bo moja mama bardzo krytykuje ten wybór Gabrysi. Staram się nie przejmować i ucinać temat ale coraz bardziej mnie to irytuje.
    Mi też się podoba Jaśmina ale Jaśka już wcale
    Od Ingi wolałabym Igę.
    Kalina też bardzo ładnie

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Moja mama tez bardzo krytykuje moje wybory. Corka mialabyc Anna Urszula po niej i po mojej babci, imiona mi sie podobaly ale sama pewnie jakos inaczej bym dala...ale chcialam zeby sie cieszyla. Teraz chlopca chce nazwac Antek Leszek. Leszek po dziadku a Antoni bo mi sie podoba, bo zawsze jak myslalam o synku to myslalam Antek i tyle. To ona upira sie ze Piotr ma byc. To jej tlumacze ze to jednak decyzja rodzicow jak ma miec na imie dziecko...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Filip nadal jest Filipem, nic nie odpadło zdrowy, cały, wszystko w porządku, ale waży 780g! duży śliczny chłopczyk
    Ktory u ciebie to tydzien? Skoro Tymek ma 529gr i waga na 24 tydzien, to u ciebie chyba na 28-30 .

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    30.07.2015
    Tak mysle, ze mam z M super rodziców i tesciową. Zawsze mowią ze to nasza decyzja, w kwestii wychowania, karmienia moja mama pyta zawsze po x razy czy moze to, czy tamto... na poczatku nawet pytala czy moze wziac na ręcę Hankę, jak ma wziąc itd... a przeciez 2-kę dzieci wychowala. Obydwie uwazwją ze swoje dzieci odchowaly i jak my to zrobimy to nasza decyzja, a jak bedziemy chcieli rady to zapytamy. Czasem mowila coś w stylu, ze jak M byl maly to x lub y, ale ze kiedyś zupelnie inaczej sie wychowywalo, zywilo itd. Lubila jak podsylałam jej artykuly o nowych zaleceniach. Jak byla mowa o imionach i mielismy kilka i się wahaliśmy, to mowily ze x bardziej im sie podoba niż y, ale to nasza decyzja i mamy się nie sugerowac.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Cymoka Zobacz posta
    Ktory u ciebie to tydzien? Skoro Tymek ma 529gr i waga na 24 tydzien, to u ciebie chyba na 28-30 .
    Obecnie 23+1, ale fakt, wychodzi na więcej. Ale ja się nie stresuję tak tą wagą, bo jednak przez te moje długie cykle i przesunięte owu nie wiadomo jak to będzie u mnie do końca z terminem, mogę wcześniej urodzić, a np. W przypadku syna, na 3 tyg przed porodem miał na usg 2900 a urodził się w terminie 3700

Chciałabym mieć takich rodziców..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów