Strona 454 z 724
Pokaż wyniki od 4,531 do 4,540 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Ja tez już dzisiaj po wizycie, ale polowkową już miałam końcem marca. Alicja zdrowa i śliczna, zasłaniała się pięściami lekarzowi oficjalnie od dzisiaj l4. Trochę ciężko mi w to uwierzyć ze czeka mnie jakieś półtora roku "wolnego". Ja to raczej z tych pracoholików

Panna- u mnie test potrójny glukozy trwał równo 2 godziny : najpierw na czczo, potem wypijasz glukozę i mierzą jeszcze po godzinie i potem jeszcze raz po godzinie. Poszłam na 7:30 i wyszłam o 9:30. Dobrze ze mąż z Tobą pojedzie bo różnie możesz się czuć. U mnie akurat było ok, ale tez był ze mną mąż a potem jak musiał do pracy jechać to przyjechał mój tata. Po wszystkim odwiózł mnie do pracy. Głodna nie byłam do obiadu, ale zjadłam dla smaku kanapkę przed południem

2. dzieckozakupy.pl
    A co do wyników to wyszły super. Jak chcecie to jutro Wam napisze jakie poziomy mi wyszły i wg jakich norm. Dziś jesteśmy u teściów u nie mam ich przy sobie.

Junior Member Awatar Duśka91
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Inka125 Zobacz posta
    Ja tez zamierzam prac w lagodnych proszkach. A dzisiaj poszlismy do sklepu podpytac o wozki i wrocilismy z pieluszkami tetrowymi bialymi kolorowymi, flanelową i otulaczem!!! I sprzedawczyni uswiadomila mi ze skoro to juz 23 tydz to tak kolo 30 powinnam miec wiekszosc rzeczy do szpitala bo roznie bywa- wiec kupila 2 paczki podkoldow poporodowych !!!! I tyle. Okazuje sie ze pod nosem mam sklep z dovrymi cenami i mają doslownie wszysto od wozkow po majtki poporodowe itd itd
    Ja dzis pojechałam do miasta do rossmana na ta promocje co mowiłyscie a wyladowalam w sklepie z wozkami no i kupilismy. Bebeetto murano szaro zółty.

Member
    ewa066

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-07-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny podczytuje na bieżąco wieczorami, chciałam tylko nawiązać do zabobonow, bo ostatnio, a dokładniej półtora tygodnia temu wylalam sobie wrzątek na brzuch dalej chodzę do.poradni chirurgicznej na zmiany opatrunkow ale jest już niebo lepiej chociaż blizna zostanie, taka ze mnie sprytciula i właśnie teściowa jak i wiele innych osób są niemal przekonani, że dziecko bedzie miało.znamię. czy znacie jakieś przypadki, że to sie sprawdziło ? Jakieś myszki u dziecka przez wystraszenie sie matki czy coś takiego.. jakie macie do tego podejście? Ja głęboko.wierzę w to, że obale to i wszystkim, a zwłaszcza teściowej bedzie głupio

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nie słuchaj tego. Ważne że ci się nic nie stało. I że wracasz do zdrowia. Ja jakbym słuchała tych przesądów to bym zwariowala. Nawet przez wizjer nie można patrzeć w drzwiach. Kiedyś ludzie nie mieli innego wytłumaczenia na pewne sprawy. Do sobie dopisywali. Moja mama niczego się nie przestraszyła a znamię mam.

Duśka91 to kupilas ten model który, od samego poczatku mi sie pidobal i ta kolorystyka. Ja dzisiaj ogladalam wózek Camarelo Figaro- i mam okazje odkupic prawie w ogole nie użytkowany na gwarancji za pol ceny- i mam teraz orzech do zgryzienia. ( i tak za wozek placą rodzice, ale spodobal mi sie ten figaro i wyszedlby prawie 1000 taniej).

Ewa066 ja nie wierze w zabobony, ale strasznie sie wściekam jak tesciowa czy ktos inny pletą te glupoty. Wkurza mnie ze mam do czynienia z takimi osobami. Ciemnota i tyle i zawsze mnie tak to denerwuje- nawet nie wiem czemu. Aż mnie glowa rozbolała!!!

Ja w zabobony nie wierze zadne.dla mnie to jest glupi wymysl!ja wierze w Boga a nie w zabobony)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Witajcie Ja swoje połówkowe miałam w piątek i Antosia pozostała nadal Antosią i waży 500g Po badaniu byłam na zakupach i jak któraś potrzebuje ciuchy ciążowe to polecam LC WIKIKI, T-shirty po 30-40zł i leginsy po 35zł, jak dla mnie się opłaca Byłam jeszcze oglądać wózki i odwiedziłam Ikea – dokonałam niemożliwego – wchodząc do Ikei po jedną rzecz wyszłam tylko z nią choć mój mąż stwierdził że to pewnie przez to że ledwo już chodziłam. Dopiero w trakcie tego tourne po sklepach zauważyłam że mój organizm nie jest już w stanie wytrzymać tyle co wcześniej i każdy przejazd ze sklepu do sklepu wykorzystywałam na odpoczywanie w samochodzie.
    Dodatkowo miło zaskoczyła mnie sytuacja w Biedronce – musiałam wejść po jedną rzecz a ledwo stałam i zostawiłam męża przy kasie. Jak sobie poszłam to Pani przed nim w kolejce zauważyła że jestem w ciąży i przepuściła go. Na początku nie chciał skorzystać, ale Pani mu powiedziała że żona w ciąży nie będzie przecież długo na niego czekać i jeszcze był jeden Pan w kolejce, którego Pani zmusiła do przepuszczenia mojego męża. Więc zdarzają się i takie miłe sytuacje, nie zawsze i nie wszędzie, bo kilka minut wcześniej wystałam się w długiej kolejce w Ikea, gdzie nikt „nie widział” i nie przepuścił

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ja też wierzę w Boga a nie zabobony. A najbardziej mnie śmieszą te zabobony od osób, które takie bogobojne i biegające do kościoła a nie wiedzące,że wiara w zabobony jest grzechem wg kościoła katolickiego. Także olewam. Jak coś ma się wydarzyć to się wydarzy lub nie. Szans jest pół na pół/ albo tak, albo nie
    Chociaż się śmieję, że jak ktoś mi odmówi to go myszy zjedzą :P i jakoś każdy skory do pomocy.

Jadę wózki oglądać po majówce. Wszystko jest takie ładne, i te retro i te nowoczesne, i te kolory wszystkie. Ja się nie zdecyduję chyba w 1 dzień.

A do tego malowanie w majówkę. Właśnie sprawdziliśmy kolory próbek na ścianie i kupimy kolor Apriccot Beckersa. Będzie jasno, lekko waniliowo -dziecku się w oczach nie polasuje a drugi pokój limonkowa zieleń. Już się doczekać nie mogę. Na razie zaczęliśmy od zakupu nowego żyrandola i kinkietu do pokoju. Nawet tanio komplet, na allegro 172 zł.

I jutro po 10tej połówkowe żeby było weselej - ide z moją mamą. Mąż nie może, a mamie obiecałam, że wnusie zobaczy na żywo chyba lekarz nas nie wygoni -najwyzej go zagadamy na śmierć.

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Zielona pokrzywa, my też jutro na połówkowe się wybieramy. Ten sam dzień ciąży, ciekawe jak to będzie wyglądać :P
    Dzidzia ostatnio miała jakąś ciszę i nie bardzo czułam, że się rusza, jednak od wczoraj nawet jak spaceruję to czuję, jak pływa jak kopie
    I mam wrażenie, że z dnia na dzień brzuch coraz bardziej rośnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów