Strona 452 z 724
Pokaż wyniki od 4,511 do 4,520 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Ja stosowalam clotrimazolum i po 3dniach infekcja ustala. Z zalecenia mojego gin. Nie mozna tylko wpychac jej glebiej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar DeDe
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-01 zobacz kalendarz
    ja glukoze jak robiłam 3,5 roku temu to po 3 godzinach chyba dopiero wyszłam

Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Ja stosowalam clotrimazolum i po 3dniach infekcja ustala. Z zalecenia mojego gin. Nie mozna tylko wpychac jej glebiej.
    A to moze dlatego, ze ja czulam tam glebiej swedzenie i mi zaaplikowal taki dlugi jakis ten lek( oczywiscie zapomnialam nazwe, ale dzisiaj zapominam o wszystkim o parasolce, nawet zalozyc majtki po badaniu- no obciach na całego)

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Ja się przypominam z zapytaniem dotyczącym środków do prania jakby któraś z Was miała jakieś zdanie lub podobne wątpliwości. Czy stosować środki specjalne? Jelp,levela? Cześć moich znajomych robi duże oczy i mówią że praly w normalnych proszkach, Ja jednak jestem sceptycznie nastawiona...
    A i jutro moje polowkowe więc trzymajcie kciuki, eh zawsze jednak stres jest, chociaż mała ładnie daje o sobie znac, nie cały czas, ale jak się rozkopie to nie da się się niezauważyć- dziwne to uczucie :-).

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja mam lovela proszek i na poczatku bede go stosowac bo jest lagodniejszy, ma mniej chemii. Poza tym slyszalam tez ze mozna w platkach mydlanych prac, sa jeszcze lagodniejsze niz proszki dla dzieci.
    Ale to na poczatek, potem, tak po dwoch trzech miesiacach chce prac normalnym. Czytalam kiedys na sroka.o ze dobrze jest dziecko 'przyzwyczajac' do chemii, ktorej w tym swiecie uniknac sie nie da, dlatego mysle ze po tym najwrazliwszym pierwszym okresie zycia dziecka zaczna prac w normalnym proszku.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    kirka - ja używałam dziecięcych proszków do prania przez ok miesiąc po urodzeniu się dziecka. Później prałam w naszych płynach, ale nastawiałam dodatkowe płukanie. Moje dzieci nie mały problemów skórnych ani atopowego zapalenia skóry, bo pewnie gdybym zauważyła jakieś zmiany, to prócz diety zmieniałabym też środki czystości.
    W mojej ocenie bardzo dobry był Jelp i Dzidziuś - wydajne i dobrze piorące. Loveli bym nie poleciła, bo mi nic nie dopierała, równie dobrze mogłabym tylko wodą opłukiwać.
    Sama musisz przetestować, co Tobie i Twojemu dziecku będzie odpowiadało

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Burzujka - z tego co jeszcze pamiętam, to proszek Dzidziuś to właśnie płatki mydlane i bardzo skuteczne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dobrze wiedziec ja ta lovele to dostalam, zobaczymy czy sie sprawdzi
    Pomys z dodatkowym plukaniem dobry, wykorzystam!

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Też najbliższe jest mi takie myślenie, żeby przez pierwszy okres do 3 mc stosować łagodniejsze środki i później stopniowo przechodzić na normalne środki piorace, sama przez większość życia mecze się z problemami skornymi więc i maluszek może mieć sklonnosci, mam tylko nadzieję że późniejsze przestawianie nie będzie bardziej predysponowac do alergii niż gdybym odrazu stosowala tradycyjne srodki, dzięki za opinie :-)

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Ale mam czytania do nadrobienia

Ja kupię na początku proszki do prania delikatniejsze a potem, jak nic się nie będzie dziecku działo, powoli spróbuję przejść na zwykłe środki używane w domu plus płukanie razy dwa albo orzechy do prania w końcu zakupię, bo się czaję i czaję...

A do tego mam kryzys wyglądowy. Ładnie wyglądam w sumie ale czuje się jak płetwal błękitny, który z dnia na dzień ma większy brzuchol. A to dopiero początki brzuszka.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów