Strona 449 z 724
Pokaż wyniki od 4,481 do 4,490 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Chce juz jechac go zaklepac tymbardziej ze cena wszedzie ta sama...i w necie i w sklepie.

2. dzieckozakupy.pl
    Hej, długo nie pisałam ale cały czas czytam. Ja uważam ze nie ma się co licytować z takimi faktami jak np twardnienie brzucha- czy to normalne tak wcześnie czy nie. Sama to przeżyłam i nadal rzadko bo rzadko ale jeszcze to czuje. Trzeba się zdać na swojego ginekologa, jeśli wszystko jest ok to pomoże magnez i odpoczynek. Poza tym zalecił luteinę 2 x dziennie. U mnie tak było, a poza tym idąc dalej, przechodzę już na l4 od poniedziałku. Zdrowie dzidzi najważniejsze.

No. A jutro idę na badanie obciążeniem glukozą i zdam rakacje jak u mnie to wyglądało. I tak, zgadza się, mój gin JUŻ zalecił mi to badanie i to jego słucham. Nie patrzę na wpisy i komentarze ze powinno się między 24-26 tc to wykonać bo to mój lekarz prowadzi moja ciąże a nie kto inny. Wish me luck!

Member Awatar kirka00
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez KRÓLIŚKA Zobacz posta
    Chce juz jechac go zaklepac tymbardziej ze cena wszedzie ta sama...i w necie i w sklepie.
    Mi się podoba Sand cognac, pierwszy wybór to był Island Grey albo jakoś tak ale on jest chyba że wstawkami z Eko skóry A nie jestem do tego przekonana, też niedługo wybiorę się pomacac :-) na pewno wymiary gondoli to atut, spacerowka również wydaje się nie najmniejsza, i jest lekki przy konkurencji

Member
    Urszulsien

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Mi też lekarz zlecił już glukoze, zależy od źródła, ale na niektórych stronach jest napisane, że to badanie powinno się robić między 18 a 22 tygodniem. W sumie i tak się je na późniejszym etapie ciąży powtarza, więc nie ma problemu. Powiem Wam szczerze, że ja jeszcze kompletnie nic nie kupiłam dla dziecka. Jakoś tak odwlekam to, nie wiem dlaczego, może się boję, że wpadnę w szał zakupowy albo po prostu jeszcze nie zdaję sobie sprawy, że czas tak szybko leci. Jutro zaczynam 6 miesiąc Dzidzia w brzuszku szaleje, za tydzień mam wizytę u ginekologa i jeśli płeć się potwierdzi, to będzie mała Natalka

Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Witajcie ale się wczoraj rozpisałyście... Co do pokarmu przedporodowego, bo to nie siara to mi się już pojawił ok 16-17 tygodnia. Oczywiście zapoznałam się od razu z tematem i z tego co czytałam, no i jak sama Dżemik napisała to że pokarm się już pojawia nie znaczy że będę go miała po porodzie. Moja mama też nie miała za dużo pokarmu, więc zobaczymy co to będzie ze mną A pokarm pojawia mi się raz na jakiś czas i np. przez dwa dni muszę mieć wkładki laktacyjne w trakcie dnia a w nocy koszulki całe w plamkach. I później znowu spokój

Mnie teraz zaczął męczyć kręgosłup i tak mi jakoś po nerwie promieniuje ból że wzdłuż żebra boli i aż mi drętwieje miejsce tuż nad brzuchem. Już się wystraszyłam że to wątroba bo ostatnio czynniki wątrobowe miałam podwyższone i lekarz mi przepisał lek co by ją trochę podbudować. Ale jak porozciągam kręgosłup to i drętwienie przechodzi Gorzej że za miesiąc czeka mnie podróż nad morze (7h jazdy samochodem) a ból nasila się w trakcie siedzenia. Tak więc muszę wzmocnić kręgosłup przez ten miesiąc.

Ja mam glukozę zrobić na następną wizytę u lekarza, a to będzie jakiś 23 tydzień

Juro jadę pooglądać wózki na żywo, mam kilka typów i mam nadzieję że na miejscu uda mi się coś z tego wybrać.
    1. Baby Design Husky (http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-baby...s-p-22736.html)
    2. I mam problem z wózkami BEBETTO bo podobają mi się trzy różne modele ( LUCA, MURANO, TITO) różnią się ceną i to z 500zł, ale najdroższa wersja ma dodatkowe funkcję np. SAS czy DMS i materiał chyba lepszy. Jestem w stanie dać więcej żeby się później nie denerwować że mi się źle prowadzi itp.
    - LUCA http://www.bobowozki.com.pl/wozki-gl...gratis-665.php
    - MURANO http://www.bobowozki.com.pl/wozki-zw...ratis-5377.php
    - no i TITO http://www.bobowozki.com.pl/wozki-gl...ratis-7143.php

Może któraś z Was miała do czynienia z którymś z tych wózków i może się wypowiedzieć na ich temat

Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Hej, długo nie pisałam ale cały czas czytam. Ja uważam ze nie ma się co licytować z takimi faktami jak np twardnienie brzucha- czy to normalne tak wcześnie czy nie. Sama to przeżyłam i nadal rzadko bo rzadko ale jeszcze to czuje. Trzeba się zdać na swojego ginekologa, jeśli wszystko jest ok to pomoże magnez i odpoczynek. Poza tym zalecił luteinę 2 x dziennie. U mnie tak było, a poza tym idąc dalej, przechodzę już na l4 od poniedziałku. Zdrowie dzidzi najważniejsze.

No. A jutro idę na badanie obciążeniem glukozą i zdam rakacje jak u mnie to wyglądało. I tak, zgadza się, mój gin JUŻ zalecił mi to badanie i to jego słucham. Nie patrzę na wpisy i komentarze ze powinno się między 24-26 tc to wykonać bo to mój lekarz prowadzi moja ciąże a nie kto inny. Wish me luck!
    Ilusive zgadzam sie z Toba w 100% ze kazda ciaza jest inna i ginekolog wie co robi,to samo z ruchami dziecka jedna w 18tygodniu a druga w 22 wiec nie ma reguly trzeba sluchac swojego lekarza i tyle

A dziewczynki ile bedziemy miec w sierpnioweczkach planowych cc??wiecie juz bo ja wlasnie bede miec tylko myslalam ze zrobi mi po 38 tyg bo niby mozna ale moj lekarz upiera sie ze 39.a jak u Was jest???

Ja raczej cc wg opinii kardiologa. Niedomykalność zastawki mitralnej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nastraszylyscie mnie z tym twardnienie brzucha i teraz caly czas macam sie po brzuchu...!
    Masakra
    Wczesniej nie zwracalam na to uwagi ale tez mi chyba czasem twardnieje... chybaze to dziecko sie wypycha.
    Nie wiem ale zeschizowalam..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Dziewczyny nastraszylyscie mnie z tym twardnienie brzucha i teraz caly czas macam sie po brzuchu...!
    Masakra
    Wczesniej nie zwracalam na to uwagi ale tez mi chyba czasem twardnieje... chybaze to dziecko sie wypycha.
    Nie wiem ale zeschizowalam..
    Hehe to tak jak my wczoraj gnitłyśmy cycki jak napisałaś, że tak robilas. A co do twardnienia, to ja też jak ide to łapie sie na tym że sprawdzam czy ok. Matki wariatki!!!oby do sierpnia

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hahaha
    Poczekaj, w sierpniu to sie dopiero zacznie prawdziwa schiza..!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów