Strona 446 z 724
Pokaż wyniki od 4,451 do 4,460 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    A ile prywatnie kosztowało cię TSH? Bo mnie 116 zł.(cały komplet tf3, tf 4 i A-PO oraz te drugie pod hasimoto) I nie wiem czy to dużo czy mało.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Famirabelka - czytasz nas, a nie wiesz, że już jesteśmy na etapie twardnienia brzucha, a niektóre z nas niedługo zaczynają III trymestr. Wszystkie już jesteśmy od dawna w drugim.

A za TSH płaciłam po 13zł za szt.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

O mnie
    To gratulacje dziewczyny Nie zawsze widzę wasze suwaczki i to pewnie dlatego.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    A ile prywatnie kosztowało cię TSH? Bo mnie 116 zł.(cały komplet tf3, tf 4 i A-PO oraz te drugie pod hasimoto) I nie wiem czy to dużo czy mało.
    Ja place cos okolo 30zl ale ja robie teraz tylko samo tsh bo hashimoto mam stwierdzone juz od jakis 15 lat i tego juz powtarzac nie trzeba.
    Generalnie moje tsh jest bardziej stabilne niz przed ciaza wiec nie ma potrzeby robic calej reszty

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    U mnie w głównym labo w szpitalu, gdzie mocherków jest od zatrzęsienia już od 6 rano- wisi kartka jak byk, że na glukozę bez kolejki. I nie ma gadania. Ale ostatnio robiłam prywatnie badania w przychodni, gdzie dzieci mają pediatrę i tam kolejek prawie nie ma. W innym labo bliżej mnie za samo tsh zapłaciłabym ponad 100zł, a w tamtym tak jak pisałam po 13zł za szt. Za jakieś 13-15 badań zapłaciłam około 140zł.

No i dzieje się. Zaczyna cieknąć mi pokarm z piersi. Czas zaopatrzyć się we wkładki

Od wczoraj znowu tak mnie boli głowa, że funkcjonować się nie da...

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej, a powiedzcie mi
    czy jeżeli miałam skierowanie na usg w 21 tygodniu, to jeżeli wykonam je w 20+4 to się nic nie stanie?
    Bo właśnie odwołali mi usg na nfz( sprzęt zepsuty już od miesiąca ), a jedyna możliwość najbliżej do lekarza który by mi odpowiadał to właśnie w tym danym dniu.
    Dzisiaj miałam kolejny sen, okazało się, że dziewczynka. Tylko, że lekarz zajrzał mi przez pochwę a nie za pomocą usg i zobaczył cipkę

Famirabelka wszystkie są tu już dawno w II trym.

A co do badań- to sama nie wiem co o tym myśleć- są albo skrajnosci, że mało albo ciagle. Tak samo z usg- wg NFZ na cala ciaze wystarczy pare- prywatnie co 2 czy 3 tyg- a prawda taka ze dzieci nie lubią tych fal i czesto odwracają sie plackami i pupami- tak nam na wykladzie lekarz mowil. Wiec niby nie szkodzi, ale przyjemne nie jest dla dziecka. Mój gin chyba zapomnoal o toxoplazmozie bo nie widzę zebym w ksiazce to miala wpisane wiec mu w pt przypomne i tyle

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    U mnie w głównym labo w szpitalu, gdzie mocherków jest od zatrzęsienia już od 6 rano- wisi kartka jak byk, że na glukozę bez kolejki. I nie ma gadania. Ale ostatnio robiłam prywatnie badania w przychodni, gdzie dzieci mają pediatrę i tam kolejek prawie nie ma. W innym labo bliżej mnie za samo tsh zapłaciłabym ponad 100zł, a w tamtym tak jak pisałam po 13zł za szt. Za jakieś 13-15 badań zapłaciłam około 140zł.

No i dzieje się. Zaczyna cieknąć mi pokarm z piersi. Czas zaopatrzyć się we wkładki

Od wczoraj znowu tak mnie boli głowa, że funkcjonować się nie da...
    Dżemik pokarm??? A mi nawet specjalnie piersi nie urosły, owszem zmieniły się itd ale nie jakoś bardzo więc nawet nie wyobrażam sobie pokarmu

O mnie
    Ja się właśnie martwię o ten pokarm - bo moje siostry miały w okolicy 26 tc, a ja nic... ciekawe kiedy będę i czy w ogóle będę miała pokarm w piersiach.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    A ja ostatnio czytalam instruktarz jak sprawdzic czy moje sutki sie nadaja do karmienia i trzeba bylo sobie je troche pouciskac i w tym czasie tez moncos polecialo ale tylko wtedy. Od tego czasu nie bawie sie moimi sutkami zeby nie pobudzac sobie tego

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów