Strona 441 z 724
Pokaż wyniki od 4,401 do 4,410 z 7231

Skarby sierpnia 2017

Junior Member Awatar Duśka91
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny. Czytam Was od jakiegos czasu i w koncu postanowiłam tez napisać. Moze na poczatku pare slow o mojej ciązy. Z mężem w listopadzie stwierdzilismy ze to wlasnie czas na nas no i w grudniu juz byłam w ciązy. Na poczatku było nie ciekawie bo plamiłam lekarz od razu zwolnienie i lezec odpoczywac kazał. odklejajaca sie kosmowka, na szczescie wsztstko sie unormowało po miesiecznym lezeniu. Teraz jest wszystko ok. Tydzien temu miałam ostatnia wizyte nasza Pani doktor powiedziała nam (bo na wizty ostatnio chodzi ze mna moj maz) ze na 90 % dziewczynka i wazy 276g. Mam nadzieje ze sie sprawdzi bo po wizycie poleciałam na zakupy i kupiłam pare rzeczy dla dzieczynki. a co do tematu samochodów, my tez mamy dwa ale moj jest trzy drzwiowy dlatego chce zmienic zeby było wygodniej dlatego dzis jedziemy z mezem obejrzec moze sie uda w koncu kupic. Chociaz ciezko jest nam kupic bo mąż mechanik i zawsze cos znajdzie nie tak. Dziewczyny kiedy czuliscie pierwsze ruchy dziecka? Ja nadal nic nie czuje, moze dlatego ze naleze do tych wiekszych kobiet i brzuch to miałam zanim byłam w ciazy

2. dzieckozakupy.pl
    Duśka91 witaj!
    Ja wlasnie sie chcialam pochwalić, że dzisiaj pierwszy raz ręką poczułam zdecydowane ruchy naszego chłopczyka.( a to już 22 tydzień) Do tej pory tylko te smyrające ruchy wewnątrz a dziś PRZEŁOM!!!Maż niepocieszony bo on nie zdążył, ale myślę że i na to przyjdzie czas.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Dziewczyny, kupiliśmy opla astre, w kombi. Bardzo fajna, chociaż mnie nigdy się kombi nie podobały
    Astra H? Mój mąż miał taką wcześniej, uczyłam się jeździć jeszcze na niej, ale to takiego kopa miało że z butów wyrywało haha ale sprzedał, kasę przeznaczyliśmy na tańsze i na opłacenie notariusza po kupnie mieszkania. A mąż spełnił moje małe (tzn. Tańsze) marzenie i kupił mi moje ukochane volvo v40

Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny dostalam skierowanie ba toxoplazmoze i cmv, powiedzcie dlugo czekalyscie na wyniki? Nie chce pojsc za pozno zeby miec wyniki na kolejna wizyte ale tez nie chce ich robic 2tyg przez wizyta.
    Ja miałam następnego dnia

U mnie Filip już tak kopie, że czuję go nawet jak chodzę, na zakupach, jak siedzę no i czuję soczyste kopniaki w pęcherz także zaczyna się ciekawie haha ale u mnie to kolejna ciąża więc szybciej wszystko a niektóre z Was, z młodszą ciążą i pierworódki - już niedługo was to czeka :*

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Duśka91 Zobacz posta
    Witam dziewczyny. Czytam Was od jakiegos czasu i w koncu postanowiłam tez napisać. Moze na poczatku pare slow o mojej ciązy. Z mężem w listopadzie stwierdzilismy ze to wlasnie czas na nas no i w grudniu juz byłam w ciązy. Na poczatku było nie ciekawie bo plamiłam lekarz od razu zwolnienie i lezec odpoczywac kazał. odklejajaca sie kosmowka, na szczescie wsztstko sie unormowało po miesiecznym lezeniu. Teraz jest wszystko ok. Tydzien temu miałam ostatnia wizyte nasza Pani doktor powiedziała nam (bo na wizty ostatnio chodzi ze mna moj maz) ze na 90 % dziewczynka i wazy 276g. Mam nadzieje ze sie sprawdzi bo po wizycie poleciałam na zakupy i kupiłam pare rzeczy dla dzieczynki. a co do tematu samochodów, my tez mamy dwa ale moj jest trzy drzwiowy dlatego chce zmienic zeby było wygodniej dlatego dzis jedziemy z mezem obejrzec moze sie uda w koncu kupic. Chociaz ciezko jest nam kupic bo mąż mechanik i zawsze cos znajdzie nie tak. Dziewczyny kiedy czuliscie pierwsze ruchy dziecka? Ja nadal nic nie czuje, moze dlatego ze naleze do tych wiekszych kobiet i brzuch to miałam zanim byłam w ciazy
    Cześć Duśka.
    Ja czuję baaardzo rzadko ruchy jeszcze. raczej od środku kopie ale mąż nie czuje pod ręką za bardzo. A już bym chciała czuć codziennie elegancko. Może przez tłuszcz się nei może Gabryśka mi przebić

AAAAAA Dziewczyny byłam w rosmanie kupiłąm 4 czteropaki chusteczek nawilżanych w promocji. Czyli mam zapas 16 opakowań Się promocja im udała.
    Ale jak już kupiłam wszystko to si enagle zorientowałam, że jestem autobusem i muszę dotargać to na przystanek a to jest kurcze ciężkawe....Eureka! i PO CZYM POZNAĆ NIEDOŚWIADCZONĄ MAMUSIE? PO TYM, ŻE TARGA MOKRE CHUSTECZKI BO MYŚLAŁA,ŻE TO JEST LEKKIE..... Jestem bogatsza w nowe doświadczenie :P Teraz jak mi sie zachce bez samochodu iść na zakupy to się opamiętam.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Witaj, Duśka!
    Dżemik, tak, dokładnie ta no ma kopa, zwłaszcza jak dotychczas się jeździło clio 1.2 dodatkowo ma taka opcje sport, wczoraj pojechaliśmy na lody i nadają szybszej trasie wcisnęłam, wcięło mnie w fotel także musimy wyczuć na ile możemy sobie pozwolić z gazem ale to miłe że jak wyprzedzasz to się nie modlisz czy zdążysz ;p

Ja czuje ruchy już na całego, czasem są dni że słabiej i mniej, ale to normalne i na drugi dzień znów o sobie mocniej przypomina mąż już czuję pod ręką, bardzo się tym cieszy a dziś wyczytałam że może już usłyszeć przykładając ucho, serduszko, ale mówi że słyszy tylko bulgotki ;p

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Cześć Duśka

Zielona Pokrzywa ja bym zrobiła identycznie nie dość że jestem jeszcze zielona w kwestii artykułów do pielęgnacji maluchów to na dodatek jestem jakaś dziwnie roztargniona i o wielu rzeczach zapominam w ciąży.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hehe no ja tez nakupilam tych mokrych chusteczek... do tego mnostwo pieluch i troche kosmetykow i wkladki poporodowe a pani w rossmanie powiedziala mi, ze wczoraj byl tam facet i wydal 1000zl! Takze grubo
    Ale ja sie na szczescie wybralam tam samochodem :P
    Ja tez czuje ruchy juz teraz w kazdej czesci dnia i czuje tez w jakim miejscu brzucha sie Felek aktualnie znajduje. Wczoraj np siedzial bardzo nisko ze az mnie tam rozpychalo ale potem sobie poszedl gdzies indziej smieszne to uczucie
    Witajcie nowe dziewczyny!!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Cześć Duśka

Zielona Pokrzywa ja bym zrobiła identycznie nie dość że jestem jeszcze zielona w kwestii artykułów do pielęgnacji maluchów to na dodatek jestem jakaś dziwnie roztargniona i o wielu rzeczach zapominam w ciąży.
    Ja mam postępującą sklerozę...idę...rozmarzę się np.o ubrankach i zapominam czegoś po drodze załatwić. Podobno to mija :P

A pan z tysiakiem w rossmanie to chyba brał wszystko jak wściekły ile on musiał nakupić
    Ostatnio edytowane przez Zielona_Pokrzywa ; 03-04-17 o 19:19

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Witam nowe mamusie

nati - gratuluję udanych połówkowych

O rety, ale wy w szał zakupowy wpadłyście! To ja w porównaniu z wami nic nie mam Ale nawet do głowy by mi nie przyszło by w połowie ciąży zaopatrzyć się w podkłady poporodowe, także szacun

Ale te chusteczki nawilżane, że tyle ich kupiłyście, to ja sceptycznie jestem nastawiona.... Wiem z doświadczenia, że one szybko wysychają (zdażyło mi się zrobić ze 2 razy miesieczne zapasy), nawet te nigdy nie otwierane, a to gdzie do porodu. W sklepie one długo nie leżą, bo to towar pierwszej potrzeby i schodzi jak chleb
    A to ciepłe miesiące za pasem, temperatura w domu będzie dochodziła do 30 stopni, to żeby ten zakup nie okazał się bynajmniej opłacalny.

Ja to powoli zaczynam coś kupować tzn ubranka coś do łóżeczka itp. W sumie od koleżanki dostałam ubranek i za wiele ich nie muszę kupować. Nie ma tam sukieneczek bo to po chłopczyku ale takie uniwersalne że i dla chłopczyka i dla dziewczynki mogą być Więc według was też mam niewiele a takie rzeczy typu chusteczki czy pampersy itp to już na ostatni moment zamierzam kupić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów