Strona 440 z 724
Pokaż wyniki od 4,391 do 4,400 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Zielona_Pokrzywa
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Cymoka
    Aj stres dodatkowy. Mam nadzieję, że teściowa wydobrzeje. Miło jest czytać, że tak blisko jesteście, że lubicie się a to z teściową nie jest częste
    Też bym chciała mieć taką teściówkę, jak mamę i żeby była rozchwytywana i kochana przez wszystkich. U mnie w rodzinie taki przypadek dogadywania się ekstra jest u mojej mamy i jej teściowej-mojej babci. Kobiety ogarniają razem, jakoś się dogadują, blisko siebie mieszkamy i pomagamy jakoś sobie, moze mama jest wdzięczna że babcia z nami siedziała a mama mogła iść do pracy wczesnie i być teraz w tym miejscu zawodowym jakim jest, i jeszcze wiele plusów.

Ja z teściówką nie mam kontaktu za bardzo. Zaraz mi się smęcenie włączy... niby jest ok. Ale jesteśmy z różnych środowisk i nie zgrywa się podejście do niczego -nie wiem jak mój mąż się uchował, bo jest bardziej ogarniety, a teście to na wsi z typowo wiejskim podejściem do życia -nie obrażając nikogo ze wsi, bo to nie powinno mieć znaczenia. Jednak światopoglądy tak nam się różnią, brak wyczucia na pewne sprawy, kościół ,politykę. a za chwilę pewnie i dzieci. Na szczęście 100 km od siebie...

Ale czasami tak potrafi bez skrupułów powiedzieć, że z butów wyrywa. Zwłaszcza jeśli o temat dzieci chodzi. Z mężem długo nie mogliśmy zajść. Wiedziała, że ciągle się leczymy, że ja ciągle robię coś w kierunku lepszego zdrowia (różne zabiegi, dieta, zdrowy styl życia itd.) to zawsze komentarz był, że małżeństwo powinno mieć dzieci itd. A jakby nie było to co? Mamy się zabić?
    Teraz z ciąży się cieszy oczywiście, ale komentarz o tym, że no tak, że w małżeństwie to dzieci powinny być już słyszałam. I nadal mnie rusza, bo swoje przeżyliśmy w staraniach, tylko my wiemy co znaczyły te lata, i to że jestem w ciąży to cud, że lekarz za głowę się złapał...a smęty dalej są...
    To się pożaliłam...

Cytat Zamieszczone przez maladzi88 Zobacz posta
    Mi też mąż kupił zaraz po ślubie polo 3 drzwiowe. Jest fajne zrwyne, mało pali itd. ale kurcze jak ja się zapakuję z wózkiem i w ogóle jak ja dziecko wsadzę? z przodu? z tyłu nie wiem normalnie xD
    Ze mnie się w pracy nabijają że głupia jestem że jeszcze chodzę. Wyganiają mnie sami. Choć teraz ja faktycznie pójdę a właśnie dostałam telefon, że w środę spotkanie w sprawie mojego projektu, który będzie współfinansowany z UE i zaczną trząść dupkami, bo jedyna osoba która wie o co chodzi idzie na zwolnienie Wiesz co? Ja może też bym chodziła bo się dobrze czuję, ale jak mnie koleżanka uświadomiła, że na zwolnieniu wliczają się do pensji także weekendy i uzbiera się miesięcznie ładna dodatkowa sumka to nie mam zamiaru się męczyć ku chwale ojczyzny baj baj
    Ja też chodzę powoli zwłaszcza, że mam do pracy pod górkę (dosłownie o ironio). Koleżanki z pracy mnie mijają i się pytają czy już skończyłam 70 rok życia bo tak chodzę :P Ja odpowiadam że podziwiam widoki i chłonę świeże powietrze zanim mnie zamkną na 8 godzin w tej dziupli :P Kaczkowatego chodu nie zauważyłam, ale za to nie mogę leżeć na płasko bo potem nie mogę się ruszyć tak mnie lędźwia napieprzają
    Ja mam fajną pracę. Jestem kierownikiem recepcji w salonie kosmetycznym. Mam do ogarnięcia recepcję, telefony i sprawy administracyjne i mam super koleżanki. W trakcie moge siedzieć, leżeć, jeść, wychodzić na spacer i do lekarza, i szkoda mi się na razie w domu zamknąć. Ale nigdy nie wiadomo ile ta sielanka potrwa

A co do samochodu pocieszam się, że kiedyś w malucha się mieścili więc nie mam co narzekać na golfika swojego.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Ashanti_89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-10 zobacz kalendarz
    Ciepły weekend za nami... Ja całą sobotę spędziłam na świeżym powietrzu, trochę pospacerowałam, ale większość dnia przeleżałam na leżaku z książką.. Wczoraj jak usłyszałam w prognozie pogody, że od poniedziałku ma nie być słońca to szybko po obiedzie u teściów znowu łapałam promienie słoneczne, żeby naładować akumulatory

Zielona_Pokrzywa* - Co do porządkowania szaf, to ja już też mam to za sobą. W zeszłym tygodniu zrobiłam porządki we wszystkich szafach z ciuchami, też pożegnałam się z kilkoma workami ciuchów i pochowałam zimowe kurtki i buty

panna-nienormalna* - Gratuluję zakupu my też w październiku zakupiliśmy większy samochód już z myślą o powiększeniu rodziny Mam problemy z kręgosłupem i nie wyobrażałam sobie wsadzania fotelika do naszego starego 3-drzwiowego samochodu – chyba bym się w pół złamała

Ja połówkowe mam w piątek cieszę się podwójnie bo po pierwsze mąż wreszcie będzie mógł znowu zobaczyć dzidzie, bo ostatnie dwa usg nie mógł być a za każdym razem aż mi serce rośnie jak widzę jak się cieszy podczas podglądania dzidzi No i po drugie z racji tego, że badanie mamy o 9tej to mąż bierze wolne i już mam rozplanowane zakupy – jakieś ciuchy dla mnie bo w maju wyjazd nad morze, no i jeszcze chcemy podjechać gdzieś do sklepu z wózkami, żeby na żywo pooglądać i coś wybrać wtedy będę wiedzieć czego szukać w internecie.. no i na pewno coś kupię dla Antosi

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cymoka wspolczuje bardzo i mam nadzieje, ze tesciowa wydobrzeje...!

Moi tescie sa najlepszo na swiecie i kocham ich jak wlasnych rodzicow dlatego domyslam sie co czujesz.
    U nas odwrotnie, to bardzo inteligentni ludzie i to bardziej ja z gorszego srodowiska sie wywodze

Co do auta to panna pochwal sie co za cacko kupiliscie!
    Moj maz cos napomknal ostatnio ze moja ukochana żabcia (hyundai i30) jest za mala i ze z jednym dzieckiem to moze jakos damy rade ale z dwojka to bedzie ciezko i moze trzebaby kupic cos troche starszego a wiekszego... ale ja tak kocham moj samochodzik...! Do tego sie nic kompletnie z nim nie dzieje, najlepszy jest na swiecie

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

No cieszę się, że u wiekszosci z Was przypływ energii i wszystko dobrze.

Cymoka czekamy na dobre wieści ze Śląska.

A ja korzystając z cudnej pogody chyba przeziebilam sie na spacerze z psami i oczywiscie gardlo boli znowu!!! I dzisiaj pierwsze zajęcia w szkole rodzenia- ciekawa jestem co to będzie.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja już po połówkowych. Cudowne uczucie widzieć swoje dziecko w całej okazałości od paluszków po kręgosłup. Lekarz pokazywał mi nawet mózg. Pierwszy raz na wizycie powstrzymywałam się od łez. Od łez szczęścia oczywiście
    Franuś słodko sobie spał i miał rękę za głową i waży 414 gram.

No i w końcu mój nie mąż czyli tata Frania z nami był i widział syna ja tu prawie ryczę a ten mina grobowa patrząc w monitor usg. Ehh faceci :/

My mamy dwa auta narazie. Jedno duże kombi a drugie 3 drzwiowie. Także nie ma problemu u nas z autem. Zawsze gdzieś się pomieścimy

Cymoka ja też tobie i mężowi przede wszystkim współczuję. Niech teściowa wraca do zdrowia :*

Ja swoją teściową widzę i rozmawiam raz na jakiś czas bo mieszka daleko od nas i to w zupełności mi wystarczy. Mamy inne poglądy na świat i życie więc na co dzień na pewno byśmy się nie dogadały.
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Nati super że wszystko dobrze I witam nowe mamy dziewczyny za niecałe 2 tyg wprowadza się do nas bo mam synka obecny partner. Już długo razem jesteśmy i powiedzcie macie jakieś rady żeby po zamieszkaniu razem było nadal dobrze tak jak jest obecnie?

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    Cześć dziewuszki!

I ja również spędziłam cudny weekend - na powietrzu, dzieci wyhasały się na placu zabaw, nałapaliśmy witaminy D, bo słońce fantastycznie grzało Mąż oddał się swojej pasji i przygotował nam pyszny obiadek z deserem, także tylko przyszliśmy na gotowe

Eeee, szkoda, że dziś u nas tylko 15 stopni i słońca jak na lekarstwo

Dobrze, że ja nie mam problemu z odgruzowywaniem szaf - nie toleruję zbierania zbędnych rzeczy i na bieżąco czyszczę pomieszczenia z rzeczy, których już nie używam. Wszystko oddaję na PCK, bo marnotrawstwa też nie lubię.

Mój T. już czuje, gdy maluszek go kopie. Później niż w poprzednich ciążach, bo i ja czuję, że dziecko jest inaczej ułożone - wariuje, a przeważnie ja w środku to czuję. Teraz już to i mąż czuje pod ręką, gdy siedzę czy leżę, że bobas przesuwa nogami i na skórze brzucha to widać I od mniej więcej 2 tygodni chodzę jak kaczka Mężuś wcześnie mi powiedział, że bioderka mi się ładnie rozeszły

Mnie też spotkało szczęście mieć dobrych teściów - traktuję ich jak własnych rodziców. Nigdy nic złego od nich nie usłyszałam. Teściowa zawsze powtarza, że ja mam rację we wszystkim, co dotyczy moich dzieci, bo to ja jestem matką A teścia uwielbiam! Ze wszystkim do niego chodzę, dzwonię, spełnia wszystkie moje prośby -
    kiedyś na spotkaniu rodzinnym powiedział, że lepszej jedynej synowej nie mógł sobie wymarzyć, a on skryty jest, więc aż się wzruszyłam...

Ogólnie teściowa chciała mieć dużo wnuków i jest zachwycona moją trzecią ciążą, bo jej córka ma tylko jedno dziecko i podrzuciła jej syna do wychowywania jak kukułcze jajo (kariera forever), dzieci więcej nigdy w życiu... Mam wrażenie, że moja szwagierka i jej mąż zrobili sobie dziecko przed 30, bo wszystko ona już miała, a dziecka nie, a wszyscy dookoła tak, to i ona ma, jakby potrzebowała dopełnienia umeblowania salonu, bo o swoim dziecku mało co wie, tylko teściowa cały czas mu poświęca... I nawet palenia nie potrafiła rzucić w ciąży. Mąż też mówi, że jej zachowanie jest egoistyczne, ale może przez to, że ona zawsze była traktowała jak księżniczka - sporo starsza od mojego męża, rodzice dość majętni z dobrą pozycją społeczną; mojemu mężowi rykoszetem przyszło mieć więcej luzu i to on jest bardziej poukładany - i życiowo i światopoglądowo. No i ja się wygadałam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, kupiliśmy opla astre, w kombi. Bardzo fajna, chociaż mnie nigdy się kombi nie podobały no ale będzie łatwiej się pomieścić. Jest w automacie, więc ogólnie ciężko nam było cokolwiek znaleźć, więc się cieszymy że w końcu jest
    Ja też kocham nasz pierwszy samochód- 3drzwiowy renault clio, to na nim widać wszystkie nasze nieudane próby parkowania, ogólnie wielki sentyment, no ale coraz częściej się psuł, teraz czeka go naprawa, lakiernik i sprzedamy go jakiejś miłej parce na tym samym etapie życia co my 4 lata temu
    Co do teściów, to moja teściowa niestety umarła na raka dwa lata temu. Bardzo ją lubiłam, chociaż takiej super więzi nie miałyśmy czasu wytworzyć. Za to teścia uwielbiam, jest skryty, nieco zagubiony po śmierci żony, ale mamy super kontakt, u niego mieszkamy. Mój mąż też super kontakt z moja mama, z ojczymem jak kumple. Także jestem zadowolona, chociaż chciałabym mieć mamę bliżej, bo mieszkamy 120 km od siebie, zwłaszcza teraz, no ale nic, po to też mamy pewniejsze auto, wygodniejsze, by ich z wnuczka odwiedzać

Dziewczyny dostalam skierowanie ba toxoplazmoze i cmv, powiedzcie dlugo czekalyscie na wyniki? Nie chce pojsc za pozno zeby miec wyniki na kolejna wizyte ale tez nie chce ich robic 2tyg przez wizyta.

witajcie dziewczynki no niestety pogoda sie dzis popsula i niestety pare dni maja byc chlodniejsze
    hmm widze ze nie jestem sama ze niektore dziewczynki tez jeszcze pracuja

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów