Strona 438 z 723
Pokaż wyniki od 4,371 do 4,380 z 7230

Skarby sierpnia 2017

O jaka cisza dzisiaj!! No tak wiosna wiosna na całego! !
    Ja wczoraj odebralam wyniki z moczu i bylam u lekarza internisty
    Okazuje sie, że wszystko ok- tzn nerka sobie pobolewa może z ucisku?!?!wysłałam męża po tą wodę jana i będę ją popisać i nospe ze 2 dni brać.

W ogóle zauważyłam, że dłonie mi dość puchną! Masakra.
    I kurcze 22 tydzień a są dni, że mało czuje malucha w brzuchu.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Witam wszystkich! Przeglądam to forum od samego początku ale dopiero w połowie ciąży zdecydowałam się dołączyć do Was. U mnie też będzie prawdopodobnie dziewczynka - Kamila Ruchów dziecka nadal nie czuję ale na USG fika koziołki. Czekam na to z niecierpliwością

Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Witaj Bjuli....na kiedy masz termin?

Member Awatar Zaazul
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-09 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj przezylam koszmarne chwile. Poszlam do toalety i okazalo sie ze plamię. Nie jakas wielka ilosc ale wpadlam w panikę, zwlaszcza ze mimo prawie 22 tygodnia małej czasem dlugo nie czuję. Pojechalam natychmiast do szpitala, gdzie przyczyny nie znalezli, zrobili tylko zdjecia USG dla mojego gina: ze lozysko ok, wody ok, szyjka zamknieta i sie nie skraca, ktg w porzadku. Mam sie oszczedzac. Dzis odpoczywa i mała na szczescie czesto daje o sobie znac, plamien nie ma ale i tak kazda wizyta w lazience to stres..I musze przestac czytac neta bo jeszcze bardziej sie denerwuję..Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze...

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    U mnie szpaczek fika na całego. Już mąż nawet poczuł i bardzo się ucieszył Czasem tak kopnie, że aż podskakuję. Dziwne uczucie. I czuję jak sobie pływa tam w środku taka rybka
    Miałam dzisiaj sen, że byłam na usg połówkowym, które mamy za dwa tygodnie. I zobaczyliśmy jajeczka, od razu zwróciłam się do męża, że to nasz Czaruś
    Ciekawe czy sen proroczy, czy raczej odwrotny. Niedługo się przekonamy.
    U nas kolejne stresy. Ciocia męża w czwartek dostała zawału, reanimacja, respirator. Raczej nie wyjdzie z tego, czekamy. Moja ulubiona ciocia męża...;(

Zaazul to faktycznie stres. Sama bym też pedziła do szpitala z plamieniem. I wiesz co ja już mam 22 tydz a też słabo czuje ruchy. Np dzisiaj i wczoraj zdecydowanie słabiej. A nawet jak już czuje to nie są to jeszcze kopniaki.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Zaazul wspolczuje! Kurcze ja to mam caly czas odruch ze patrze na papier po podtarciu i powiem szczerze jakbym krew zobaczyla to chyba bym umarla...
    Najwazniejsze ze z dzieckiem wszystko ok
    Cymoka kto wie kto wie... moze sie uda razem rodzic a razem zawsze razniej
    Lesne przedszkole nie jest mi obca idea, super sprawa dla dziecka! gorzej zima dla nauczyciela
    Witaj Bjuli

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    A ja się muszę pochwalić! Kupiliśmy auto tym samym reszta kasy z wesela została wydana, ale mamy wreszcie auto rodzinne! mój mąż to taki dumny mówił sprzedawcy, że dziecko w drodze, że aż serce rosło najważniejsze że tylne drzwi są, bo dotychczas nie mieliśmy, a bagażnik to wielki, że i pies i wózek wyjdzie

Junior Member Awatar Bjuli
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Miałam dzisiaj sen, że byłam na usg połówkowym, które mamy za dwa tygodnie. I zobaczyliśmy jajeczka, od razu zwróciłam się do męża, że to nasz Czaruś
    Ciekawe czy sen proroczy, czy raczej odwrotny. Niedługo się przekonamy.(
    Ja przed USG miałam sen proroczy. Śniło mi się, że zapytałam lekarza o płeć dziecka a on odpowiedział, że odpowiedź mam wypisaną na … włosach! "To będzie dziewczynka" zielonym sprejem! ;D

Termin mam na 20 sierpnia.

hej dziewczynki.zaazul najwazniejsze ze sprawdzilas i wszystko ok z dzidzia,a co do interneru to wiem sama po sobie ze naczytam sie glupot a potem zaluje i sie zadreczam podziwiam takie osoby co nie czytaja,ja sobie obiecuje ze wiecej nie bede czytac a przy najblizszej okazji robie znow to samo
    Hmm co do snow to mi na poczatku ciazy snilo mi sie ze jest facet ze wyraznie lekarz pokazal nam jajeczka i ten obraz tego snu mam do dzis,a co sie okazalo ze ma byc dziewczynka,wpisane nawet jest w opisie usg polowkowym ze plec zenska wiec mam nadzieje ze sie nie pomylil

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów