Strona 433 z 723
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,330 z 7230

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    A tutaj wesoły filmik apropos problemów z zatwardzeniami - smieszny, ale prawdziwy...

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny bylam dzis u endokrynologa i kaze mi brac jod bierze moze ktoras? Kupilam dzis ten syrop na zaparcia duphalac, ciekawe czy beda jakies rezultaty bo bolesne wzdecia nie daja nj spac:-(

Senior Member
    anita_xyz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Dziewczyny bylam dzis u endokrynologa i kaze mi brac jod bierze moze ktoras? Kupilam dzis ten syrop na zaparcia duphalac, ciekawe czy beda jakies rezultaty bo bolesne wzdecia nie daja nj spac:-(
    ja biorę mam niedoczynność,, polecam, JODAVIT http://jodavit.pl/
    dzieci są skrzydłami człowieka:* Hania-moje skrzydełka!!!!!!!:**

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Agnes91 Zobacz posta
    Mi kazal, ale biorę witaminy dla cięzarnych i tam jest jod i powiedzial ze starczy .

Senior Member Awatar maminka3
    O mnie
    Ciężarna mama dwojga urwisów ;)
    No właśnie ja też zawsze robiłam test obciążenia glukozą po 24 tyg i jestem trochę zaskoczona, że tak szybko macie to badanie.
    Szwagierka miała wcześniej, bo teść ma cukrzycę i może być obciążona dziedzicznie, ale gdy takie nie występuje, to nie spotkałam się, żeby glukozę robić przed 24 tyg. Widać lekarz wie, co robi

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Mi na ból w odcinku lędźwiowym pomaga tylko ruch. Czasem mnie tak boli, że ani siedzieć, ani leżeć ani nawet skarpetki w pionie nie mogę założyć, muszę usiąść xD Wtedy biorę tyłek w troki i idę na długi spacer a raczej marsz. Na drugi dzień zazwyczaj następuje poprawa. Skłaniam się też ku basenowi, bo on odciąża kręgosłup a mięśnie ćwiczysz tylko trochę obawiam się załapać jakiegoś świństwa basenowego :/ No i oczywiście strój basenowy hehe. Mam jednoczęściowy z początku studiów czyli dawno temu i nie prawda i nie sądzę żebym była nawet bliska zmieszczenia się w niego byłam ostatnio w decathlonie i patrzyłam na te stroje ale jakoś mi nie przypadły do gustu.

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A lozysko na przedniej scianie jest prawidlowym polozeniem nie mylic z przodujacym
    Dokładnie też o tym wcześniej pisałam

Tatuś szczęśliwy bo wczoraj pierwszy raz poczuł solidnego kopniaczka pod ręką

A jak przytrzymam moje sadełko ręką (skubane się trzęsie od bicia serca jak leżę ) to widać już na skórze kopniaczki maluszka

Powiem Wam, że pies to był dobry pomysł. Wcześniej jedno wejście na 4 piętro kończyło się u mnie zadyszką, chwilowym odpoczynkiem żebym mogła dojść do siebie haha
    A teraz jak wychodzę kilka razy dziennie to luz blues, nie ma zadyszki

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    A ja już po wizycie w przychodni na nfz. Ojj różne kobiety tam przychodzą. Jedna ciężarna nie zważając że też jestem ciężarną weszła przede mną w kolejkę tuż przed wejściem do gabinetu nie wiem jakim sposobem... Myślałam, że ciśnienie to mi skoczy do granic możliwości.
    Wszystko z małym w porządku Franiu nadal jest Franiem i waży 390 gram
    Ten lekarz powiedział, że ja dopiero za jakiś tydzień poczuję dopiero kopniaczki.
    Aha i u mnie 2 kg do przodu na wadze
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Nati, gratuluję udanej wizyty

Burzujka, no ja też chciałabym żeby moje dziecko miało super otoczenie w przedszkolu, jest to dla mnie ważne, ale też nie chciałabym popaść w paranoje w tym temacie, na razie mieszkamy prawie na swoim (dom mojego teścia), ale prawdopodobnie zdarzy nam się dwuletni wyjazd zagraniczny, z racji zawodu męża, więc bardzo prawdopodobne, że przedszkole zaliczymy właśnie zagranicą, choć tu pewnie są jakieś plusy, jak język, trochę innej kultury itp. A potem po powrocie to bym jednak wolała całkiem swoje swoje, więc jeśli już to wtedy patrzyłabym na całą infrastrukturę przedszkolno-szkolną, teraz nie wybrzydzam, bo mieszkam na free :P
    A jaka będzie moja Mała, to sobie doskonale zdaję sprawę, że zależy głównie od nas, wiem już na 100% jak nie chcę wychowywać dziecka, a to już moim zdaniem dużo :P mam dość restrykcyjne zdanie np. jeśli chodzi o TV, smartfony, pozytywny aspekt dziecięcej nudy, ale przede wszystkim rękami i nogami będę bronić swojego zdania w kwestii swobody, czasu bez dorosłych, rozwijania swojej własnej kreatywności itp., nie znoszę matek, które wszystko robią z dziećmi, zapełniają im cały dzień, a potem płaczą, że są takie biedne, uwiązane, wykończone itp. mam wielki ogród, zamierzam tam spraszać całe sąsiedztwo i wyjść do nich tylko, by podać pyszne lody jeśli wyczarują mi z rabatek ogródka np. basen to pochwalę za pomysł :P

Cymonka, takie genderowe tematy trochę mnie osobiście drażnią, bo to już doszło za daleko, są przecież jakieś normy społeczne, mój brat bawił się lalkami, a drugi świata nie widział poza karmieniem kurek we wakacje z babcią, ja sama do 5 roku życia lalki nie miałam w ręce, a bawić się samochodami do naszego mieszkania przychodzili wszyscy chłopacy z sąsiedztwa, bo miałam ich najwięcej :P ale... są jakieś normy społeczne i ja np, uważam że nie jest normalnym widokiem facet w sukience na ulicy. tak samo normą jest jak elegancki ubiór do teatru, wychowujemy przecież dzieci do życia w społeczeństwie, w grupie i sądzę, że można dużo lepiej i inaczej wyrażać swoją inność, osobowość, myślenie.

a co do pleców, mi też pomagał ruch, ale chyba przesadziłam i zaczęła mnie boleć stopa, którą miałam złamaną w grudniu... więc przystopowałam, więc zaczęły boleć plecy :P po tejpach ja poprawy nie widziałam, raz miałam je przyklejone po kontuzji z przetrenowania. tak więc, też po wpisie mamyginekolog, idę w weekend na basen i chyba bawet nie będę mieć problemu ze strojem :P mama kiedyś mi kupiła za duży,chyba będzie teraz dobry

Mam pytanie do dziewczyn ktore sa juz mamusiami, jak rozpoznac skurcze wywolujace porod? Od jakiegos tyg mam takie silne ze az musze stanac na chwile lub zginam sie w lozku z bolu. Mijaja tak po 20sek. W nocy to jest ze 4-5razy a w dzien podobnie. Lekarz mowi ze to macica sie rozrasta i musi bolec i ciagnac ale az tak??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów