Strona 43 z 724
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, temat na rozluźnienie.
    Macie już wybrane imiona? Jestem ciekawa czy tylko ja jestem taka nadgorliwa, czy to normalne, że na tym etapie się je ma.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    KRÓLIŚKA

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-06 zobacz kalendarz
    Data
    6 sierpień 2017
    Nie tylko Ty tak masz:-) ja tez sie juz zaczelam zastanawiac....i nie mam pojecia....

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Masz?? Dawaj
    U mnie jak bedzie dziewczyna to bedzie Maryśka ale na chlopaka nie mamy... bo zadne nam sie nie podobaja..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Syn Maksymilian Mirosław (pierwsze mi się przyśniło dawno temu i stwierdziłam, że jest genialne, a drugie po mnie), córka Marianna Renata (tu totalna wazelina - pierwsze po moim ukochanym ojczymie, drugie po mamie). Maks albo Mania

Ps. warunki co do imienia miałam trzy - musi być na M, bo wszyscy moi bliscy poza mamą mają imiona na tą literę, być międzynarodowe bo nie wiadomo z jakim krajem moje dziecko zwiąże życie i nie być z listy top 10 najpopularniejszych imion w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 18-12-16 o 12:11

Senior Member
    cajafuerte

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-24 zobacz kalendarz
    Hej, a ja dziś kolejny dzień w pracy, kolejne 10 godzin. Styczeń też nie będzie wyglądał kolorowo, więc postanowiłam że od 24.12 l4. Bo jak dużo tu siedzę lub dużo chodzę to coś mnie brzuszek pobolewa. I też czuję lewy jajnik. Czułam go i przed ciążą ale lekarz nic nie widział, więc powinno być ok. W środę wizyta u gina, zobaczymy
    Chyba powiemy rodzicom o ciąży, bo gonią mnie malować mieszkanie. Kończymy remont i chcemy wrócic na święta. Chyba, że jutro jeszcze pójdę i pomaluję kuchnie
    Zaczęliśmy remont w poprzedniej ciąży, była ona w sumie takim impulsem, żeby skończyć na pojawienie się nowego człowieczka, no ale...
    I teściom też musimy powiedzieć, bo chamy palą papierosy i jak im zwracamy uwagę to się obrażają. Kurde, tak mnie to denerwuje, to oni powinni być dyskryminowani, w sensie palacze, a nie osoby nie palące.
    W poprzedniej ciąży mieliśmy 3 imiona do wyboru dla dziewuszki - Wanda, Lidia lub Laura. Dla chłopaka nie było, a teraz jest, ale zachowam to dla siebie :P Dla dziewczynki będę wymierać z dwóch z tych trzech :P
    Dziś też będę piekła pierniczki, znalazłam przepis na takie pulchniutkie, bo zawsze mi się takie marzyły a nigdy nie wycodziły. Trzeba dodać drożdzy.
    Mam nadzieję, że ubierzemy wspólnie z mężem, we trójkę, choinkę w naszym mieszkanku
    Ps. czy wy też macie dziwne zachcianki. Jak mielonego nie bardzo lubię tak od dwóch tygodni jadłabym codziennie z buraczkami. I surowa marchewa, lecę obierać
    MIłęgo dnia!

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    nie polecam makreli w ciąży. łososia wbrew pozorom też nie (karmią w hodowlach syfami...). poczytajcie sobie, jakie warto ryby jeść. ja przerzuciłam się na sardynki i pstrąga, bo nie jest teraz tak popularny.

ja też już myślę o L4...w poprzedniej ciąży przez pracę wylądowałam w szpitalu (nie mogłam chodzić często do toalety, co poskutkowało wodonerczem i zapaleniem). a było to w 26 tc. tym bardziej, że wtedy nie musiałam tyle popylać co teraz góra dół po 4 kondygnacjach (piwnica, parter i dwa piętra w firmie i czasem musze taki kurs 3 pięter robić co 10 min)

ja też chudnę. nie mam kompletnie apetytu, jak w pierwszej ciązy. co wygląda tragicznie przy moim bmi 19... chociaż wczoraj pochłonęlam kebsa, bo miałam taką ochotę, a fastfoody jest może z kilka razy w roku :P

nie stosowałabym imbiru w czasie ciąży na mdłości. jakiś rok temu wyczytałam w jakiejś publikacji, że może mieć działanie teratogenne (tzn.uszkadzające płód). i mnie to wystarczy, żeby nie doradzać tego i odradzać innym.

u mnie z typowych ciążowych to tylko twarz nastolatki i ciągła senność... ale przy 1,5 roczniaku nie mogę sobie pozwolić na tyle spania, ile w poprzedniej ciąży

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    co do przenosin forum - u nas nastąpiło to już około narodzin dzieci, żeby nie udostępniać tak publicznie dzieci. i tu fb bardzo się sprawdziło. i jak dla mnie wygodniej oraz łatwiej.

mnie sniło się, że moja nieulubiona koleżanka z pracy (też w ciąży, tylko jakoś 16 tydzień?) mówiła, że ma chore dziecko w drodze tak jak pierwsze. trochę się spietrałam tym snem, bo przecież w bardzo wczesnej ciąży miałam ten rezonans oby wszystko było ok :/

nałogowo korzystam z grup na fb, więc tu jak widzicie wpadam sporadycznie, nadrabiam zaległości, by zniknąć na kilka dni znów :P

czu w takim układzie moja beta z 5tc i 1 dzień w wysokości 4600 to nie jest jakaś nadzwyczaj wysoka????

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anita21
    Mieszka w
    W-ów
    O mnie
    Marek ur. 05.11.2013r / Mia 21.08.2015r
    Cytat Zamieszczone przez neira88 Zobacz posta
    co do przenosin forum - u nas nastąpiło to już około narodzin dzieci, żeby nie udostępniać tak publicznie dzieci. i tu fb bardzo się sprawdziło. i jak dla mnie wygodniej oraz łatwiej.

mnie sniło się, że moja nieulubiona koleżanka z pracy (też w ciąży, tylko jakoś 16 tydzień?) mówiła, że ma chore dziecko w drodze tak jak pierwsze. trochę się spietrałam tym snem, bo przecież w bardzo wczesnej ciąży miałam ten rezonans oby wszystko było ok :/

nałogowo korzystam z grup na fb, więc tu jak widzicie wpadam sporadycznie, nadrabiam zaległości, by zniknąć na kilka dni znów :P

czu w takim układzie moja beta z 5tc i 1 dzień w wysokości 4600 to nie jest jakaś nadzwyczaj wysoka????
    My z listopadowkami 2013 i sierpniowkami 2015 tylko już na fb rozmawiamy. Więcej prywatności jest wtedy.
    Ja tak samo nalogowo grupy na fb bo jest mi dużo wygodniej.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Ja jakoś humoru dzisiaj nie mam. Jem na siłę bo coś trzeba, ale nic mi nie smakuje. Ciągle "to nie to co bym zjadła".
    Jakoś źle śpie bo wieczorami po całym dniu już w łóżku bardziej czuje ciągnięcie brzucha.

A co do imion to też nie chciałabym żeby było jak to Mira napisała z listy top najpopularniejszych w Polsce.
    Dziewczynka - Jagoda, Aurelia, Inga, Rozalia
    Chłopiec - nie mam pomysłu jeszcze
    01.07.2016r.[*]
    15.04.2017r.[*]

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Oooo Natu, suwaczek sie pojawil
    Ja tez nie chce popularnych imion. Jeszcze dodatkowo mam troche gorzej przez prace z dziecmi... widzicie kazde imie kojarzy misie z konkretnym dzieckiem jakie napotkalam w swojej pracy i niestetybnie wszystkie dobrze wspominam...
    Imie moze byc ladne nie banalne ale nosili je dziecko ktorego nie znosilam i koniec, juz tego imienia nie moge zniesc..
    A ze przewinelo sie przez moje rece caaale mnostwo dzieci to mam ogromny problem z imionami..!

Znam 3 Marysie i wszystkie sa fajne i slodkie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów