Strona 429 z 724
Pokaż wyniki od 4,281 do 4,290 z 7233

Skarby sierpnia 2017

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niulla17 Zobacz posta
    Jem magnez ( aspargin ) i dzisiaj taki skurcz łydek że aż się prawie poplakalam ... czemu tak jest ??
    Ile dziennie tabletek? Zrób sobie badanie magnezu, to z 5zl kosztuje a się dowiesz jaki masz poziom i ile trzeba brać dziennie. Ale jeśli nie bierzesz go długo, to na jego odpowiedni poziom w organizmie trzeba czekać. Tym bardziej, że nie tylko Ty korzystasz z pokładów magnezu, ale wiele idzie na ciążę. Poczytaj jakie produkty są bogate w magnez, włącz ich więcej w posiłki i postaraj się wyeliminować te, które ten magnez wypłukują.

Agnes - bidulko, dziewczyny już wiele napisały, ja jedynie mogę dodać, że koleżanki brały duphalac. Staraj się więcej spacerować, bierz też coś osłonowo na jelita, bo to też usprawnia ich pracę.

Cymoka - ja wiem, że muszę iść do fizjoterapeuty. Ale mój obecny stan pleców nie jest do naprawienia w ciąży. Masaże jakie są dozwolone w ciąży niewiele mi pomogą. Nie wszytko mogę zrobić teraz. W weekend wybieramy się na basen, może to mi trochę pomoże.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Cymoka - ja wiem, że muszę iść do fizjoterapeuty. Ale mój obecny stan pleców nie jest do naprawienia w ciąży. Masaże jakie są dozwolone w ciąży niewiele mi pomogą. Nie wszytko mogę zrobić teraz. W weekend wybieramy się na basen, może to mi trochę pomoże.
    Ja uwazam ze pójść nie zaszkodzi, skąd wiesz ze tego co teraz masz nie napirawi na tyle zeby bólu nie stwarzalo okropnego. Mi sie zyc odechciewalo po prostu i plakac mi się chcialo ze mam 35 lat i tak ma wyladac moje całe zycie... Fizjoterapeuta mi masazy nie robi... z resztą są tacy co i w ciązy pomagają. To co robił mi fizjo to naciskanie w konkretnych miejscach zeby te przykorcze rozbic i powiem ci ze... taki ból ze wolalam porod, pieczenie jakby mi żelazkiem wszystkie wnętrzności przypalali. A wygladalam po tych zabiegach jakby mnie ktoś bejsbolem zlał - wielkie krwiaki jak moja cała ręka. Ale jaka ulga potem jak moglam zaczac normalnie funkcjonowac. KIlka prostych cwiczen tez pomaga codziennie.

Member Awatar maladzi88
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-28 zobacz kalendarz
    Agnes ja polecam rano ciepła woda na czczo a potem tak przed południem owoce - szczególnie jabłko ze skórką i popić je szklanką wody. Jak ci nie puści po tym to jeszcze na mnie działa kawa. Ale to musi być taka parzocha z fusami bez mleka Współczuję bo to faktycznie daje popalić.
    Jest jeszcze jeden sposób, ale to raczej ostateczność... Gorzka sól Epsom czyli magnez. Ale to lepiej zapytaj lekarza bo nie znam twojej sytuacji i nie wiem czy akurat ty możesz ją zastosować. Może masz za dużo żelaza że cię tak zapiera?

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi. Niestety z domowych sposobow wyprobowalam chyba wszytko, wczesniej dzialalo na mnie wlasnie mleko czy kawa a teraz nic! Lekarz polecil mi syrop laktuloza ale od niego mam te bolesne i silne gazy! Czytalam ze zaparcia nie sa niebezpieczne w ciazy tylko ja sie namecze. Dzis mam wizyte o 18.40 to moze lekarz przepisze cos skuteczniejszego. A z tarczyca niestety mam problemy-hashimoto, ostatnio poziom mialam w normie tzn 3tyg temu a kolejne odbieram dzis.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    To moze sie zamienimy? Ja Ci moge jedynie meza pozyczyc... ale nie wiem czy dobrze na tym wyjdziesz :P

Nati dziekuje
    Haha po co mi drugi mąż? więcej problemów

Zielona pokrzywa, gratuluje Gabrysi, mam nadzieję że więcej osób na to imię nie wpadnie, bo chcę uniknąć imion ze szczytu rankingu

Co do ciuszków to jakbym nie próbowała, różu nie da się uniknąć ale np do tych szortów to zwykła biała koszulka byłaby idealna. Sama też się tak ubieram, jak mam np koszule w kwiaty to spodnie już gładkie w jednym kolorze. Ale jest coś czego w dziecięcych ciuchach bardzo nie lubię -nadruków z bajkami. Chociaż wiem że potem w przedszkolu wszystkie dzieci będą mieć coś co akurat leci w tv czy kinach i mała też będzie chciała, ale mojego męża chrześnica ma WSZYSTKO z krainą lodu i nie chcecie wiedzieć mojego sztucznego uśmiechu jak mi pokazuje kolejną bluzkę z Elza

Senior Member Awatar Dżemik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-07 zobacz kalendarz
    Cymoka - po kilku wizytach i badaniach wiem w jakim stanie są moje mięśnie i naprawdę nie jestem w stanie tego teraz poprawić w ciąży. To nie jest problem tylko 'ciążowy' ale mam go od ponad 10 lat. I mimo chodzenia na zabiegi - niewiele to dało. Za mało. U mnie będzie potrzebna rehabilitacja. Ciąża tylko to pogarsza.

Aniołek[*] 10tc 28.07.2016

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Haha po co mi drugi mąż? więcej problemów

Zielona pokrzywa, gratuluje Gabrysi, mam nadzieję że więcej osób na to imię nie wpadnie, bo chcę uniknąć imion ze szczytu rankingu

Co do ciuszków to jakbym nie próbowała, różu nie da się uniknąć ale np do tych szortów to zwykła biała koszulka byłaby idealna. Sama też się tak ubieram, jak mam np koszule w kwiaty to spodnie już gładkie w jednym kolorze. Ale jest coś czego w dziecięcych ciuchach bardzo nie lubię -nadruków z bajkami. Chociaż wiem że potem w przedszkolu wszystkie dzieci będą mieć coś co akurat leci w tv czy kinach i mała też będzie chciała, ale mojego męża chrześnica ma WSZYSTKO z krainą lodu i nie chcecie wiedzieć mojego sztucznego uśmiechu jak mi pokazuje kolejną bluzkę z Elza

Ja jestem wielka przeciwniczka bajkowych nadrukow na ubraniach.
    Z roznych wzgledow. Miedzy innymi dlatego ze dziecko do 6rż nie jest w stane odroznic fikcji od rzeczywistosci ((neurobiologicznie udowodnione) i nie powinno sie dzieci karmic fikcja. W moim przedszkolu jest zakaz przynoszenia ubran z nadrukami. Wybierx Panna przedszkole montessori to unikniesz tego bo w kazdym dobrym przedszkolu monte jest ten zakaz.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tusziba
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-08 zobacz kalendarz
    Data
    08.08.2017
    Dziewczyny! Mam pytanie do tych co już mają dzieci....

Od 2 tygodni czuję ruchy....Wcześniej były bardzo wyraźne, a teraz od 3 dni mam takie tylko leciutkie pyknięcia i to raz za czas...
    Na połówkowym lekarz powiedział,że Julek jest w położeniu miednicowym czy to może mieć związek z tym,że czuję Go słabiej i rzadziej?
    Czy może to normalne,że Dzieciaki mają takie czasem spokojniejsze dni? Lekarz dopiero za tydzień.. :/
    Martwię się bardzo...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Zielona Pokrzywo gratuluje Gabrysi!!! ))

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Cymoka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Data
    30.07.2015
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Boję sie tego okresu, bo nie nawidze ciuchów z postaciami z bajek... mam spadkowych kilka dla Hanki gdzie delikatnie jest logo, albo wizerunek malutki np. kubusia puchatka, bo byly całkiem ładne, ale ten szał na Minnie i inne bajki dla takich niemowlaków to dla mnie przesada, ale o gustach się nie dyskutuje...

Cytat Zamieszczone przez Dżemik Zobacz posta
    Cymoka - po kilku wizytach i badaniach wiem w jakim stanie są moje mięśnie i naprawdę nie jestem w stanie tego teraz poprawić w ciąży. To nie jest problem tylko 'ciążowy' ale mam go od ponad 10 lat. I mimo chodzenia na zabiegi - niewiele to dało. Za mało. U mnie będzie potrzebna rehabilitacja. Ciąża tylko to pogarsza.
    Mięśnie to trzeba wzmacniać, u mnie problem w wiązadłami i ubytkami w kręgach i przepukliny... paradoksalnie w ciazy poprawa. Pisałas o masazach, wiec moze fizjoterapeuta nie jest najlepszy, bo poprawa kręgosłupa u niech to raczej nie masażyki... a katorga, ale skuteczna, przynajmniej i ludzie ktorzy chodzą do niego to czasem na czworakach jak ja ledwo się doczolgali a wychodzilismy na 2 nogach .

Ja mam ostatnio slabszy nerwowo czas, Hanka od ilku dni cały czas jęczy i miauczy... o wszystko, powtarza po kilkadziesiąt razy to samo czasem... a ja jestem strzępem nerwów. Wczoraj mialam ochotę wyjsć z domu na godzine i zstawić wszystko jak leci...cale szczescie zasnęła o 21:30 i nie budzila się przez całą noc... a to raczej bardzo rzadko się zdarza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

skarby sierpnia 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów